Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

22.11.2015
Katarzyna Królikowska i Patryk Dziuba na podium 2. GP Polski Młodzików w Drzonkowie Zwycięstwem Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Maksymiliana Miastowskiego (Klub Olimpijczyka Mysłowice) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

22.11.2015
Elżbieta Kwiatkowska i Maksymilian Miastowski najlepsi w 2. GPP Młodzików w Drzonkowie Zwycięstwem Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Maksymiliana Miastowskiego (Klub Olimpijczyka Mysłowice) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

22.11.2015
SM: niespodziewana wygrana Politechniki nad Energą-Manekinem Tenisiści stołowi AZS Politechniki Rzeszów pokonali Energę-Manekin Toruń 3:2 w sobotnim spotkaniu 8. kolejki superligi. Dwa punkty dla triumfatorów zdobył Mateusz Gołębiowski. Pierwszą porażkę w rozgrywkach poniósł Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

14.11.2015
Swedish Open: ćwierćfinał turnieju gry pojedynczej nie dla Li Qian Li Qian (KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg) przegrała z Yu Fu z Portugalii 0:4 (11:13, 11:13, 5:11, 7:11) w sobotnim meczu 1/8 finału (3. runda) gry pojedynczej turnieju World Tour w tenisie stołowym w Sztokholmie.

10.11.2015
Swedish Open: reprezentanci Polski poznali rywali Z 12 Polaków, którzy wystąpią w World Tourze w Sztokholmie, dziesiątka zacznie od środowych eliminacji. Rozstawieni są Li Qian i Daniel Górak.

08.11.2015
Gracze z Podkarpacia zdominowali 1. GP Polski Żaków w Jastrzębiu-Zdroju! Zwycięstwem Zuzanny Wielgos (LZS Kąkolówka) i Miłosza Sawczaka (UKS TKKF MOSiR Dukla) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Sportowej "Omega" w Jastrzębiu-Zdroju.

31.10.2015
Brązowy medal Jakuba Chmielowskiego w Finale MOG w Jastrzębiu-Zdroju Zwycięstwem Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Dawida Kosmala (UKS Płomień Limanowa) zakończył się Finał Ogólnopolski Turnieju Mini Olimpic Games w tenisie stołowym, rozgrywany na obiektach Hali Sportowej "Omega" w Jastrzębiu-Zdroju.

27.10.2015
ME Niepełnosprawnych: cztery medale reprezentantów IKS Jezioro Tarnobrzeg Ogromnym sukcesem zakończył się udział trojga reprezentantów IKS Jezioro Tarnobrzeg w Mistrzostwach Europy Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Karolina Pęk, Maciej Nalepka oraz Krzysztof Żyłka przywieźli z duńskiego Vejle cztery medale.

18.10.2015
Udany występ jarosławian podczas 1. GP Polski Seniorów w Nowej Rudzie Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) i Daniela Bąka (UKS Warta Kostrzyn nad Odrą) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Centrum Turystyczno-Sportowego w Nowej Rudzie.

08.10.2015
Sześć medali pingpongistów IKS Jezioro Tarnobrzeg w czeskiej Ostrawie Z sześcioma medalami wrócili do kraju reprezentanci IKS Jezioro Tarnobrzeg z turnieju rangi ITTF Pro Tour w tenisie stołowym niepełnosprawnych, rozgrywanego w czeskiej Ostrawie. Tarnobrzeżanie imponują formą przed nadchodzącymi mistrzostwami Europy w Danii.

27.09.2015
Katarzyna Lech i Łukasz Nadolski najlepsi w 1. GPP Seniorów w Brzostku Zwycięstwem Katarzyny Lech (KSTS Krosno) i Łukasza Nadolskiego (KS Pegaz Łańcut) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej w Brzostku. W zmaganiach wystartowało 65 uczestników (16 kobiet i 49 mężczyzn).

26.09.2015
Patrycja Jucha i Jakub Kuźmicz najlepsi w 1. GPP Juniorów w Brzostku Zwycięstwem Patrycji Juchy (KSTS Krosno) i Jakuba Kuźmicza (PKS Kolping Jarosław) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej w Brzostku. W zmaganiach wystartowało 69 uczestników (19 dziewcząt i 50 chłopców).

22.09.2015
Świetne występy tenisistów stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg Tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg, wschodzący w skład reprezentacji Polski niepełnosprawnych, w czasie zgrupowania w Wiśle uczestniczyli w 13. Międzynarodowym Integracyjnym Turnieju, rozgrywanym w Żywcu. W zmaganiach wzięło udział ponad 50 zawodników z Polski, Serbii, Rosji, Słowacji i Czech.

20.09.2015
Katarzyna Królikowska i Antoni Rejterowski najlepsi w 1. GPP Kadetów w Dukli Zwycięstwem Katarzyny Królikowskiej (MLKS Nurt Przemyśl) i Antoniego Rejterowskiego (PKS Kolping Jarosław) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dukli. W zmaganiach wystartowało 73 uczestników (31 dziewcząt i 42 chłopców).

19.09.2015
Martyna Hajduk i Krystian Kołodziej najlepsi w 1. GPP Młodzików w Błażowej Zwycięstwem Martyny Hajduk (MLKS Nurt Przemyśl) i Krystiana Kołodzieja (PUKS Arka Łętownia) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Zespołu Szkół i Gimnazjum w Błażowej. W zmaganiach wystartowało 87 uczestników (42 dziewcząt i 45 chłopców).

13.09.2015
Katarzyna Królikowska i Dawid Kosmal najlepsi w Półfinale MOG w Rzeszowie Zwycięstwem Katarzyny Królikowskiej (MLKS Nurt Przemyśl) i Dawida Kosmala (UKS Płomień Limanowa) zakończył się Półfinał Turnieju Mini Olympic Games w tenisie stołowym, rozgrywany na obiektach Centrum Dydaktyczno-Sportowego Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie. W zmaganiach wystartowało 75 uczestników (31 dziewcząt i 44 chłopców).

06.09.2015
Rusza nowy sezon Superligi - z rekordową liczbą drużyn z Podkarpacia Po letniej przerwie do pingpongowych stołów powracają reprezentanci drużyn występujących w rozgrywkach Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Sezon 2015/2016 będzie absolutnie wyjątkowym - po raz pierwszy w historii najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce wystartują w niej aż trzy drużyny z Podkarpacia!

26.08.2015
Rewelacyjny występ Martyny Hajduk na turnieju w Duesseldorfie Ogromnym sukcesem zakończył się występ Martyny Hajduk, zawodniczki drużyny MLKS Nurt Przemyśl, w prestiżowym, międzynarodowym turnieju Andro Kids Open w tenisie stołowym, rozgrywanym w niemieckim Duesseldorfie. Młoda pingpongistka dotarła do finału kategorii wiekowej żaczek, ulegając w nim reprezentantce gospodarzy Alicii Kraft (2:3).

24.08.2015
Podsumowanie Turnieju Otwarcia Sezonu 2015/2016 w Nowej Sarzynie Anna Brzyska, Marcin Doktor, Łukasz Madej oraz Jacek Flaumenhaft - oto zwycięzcy Turnieju Otwarcia Sezonu 2015/2016 w tenisie stołowym, rozgrywanego w Nowej Sarzynie.

28.07.2015
Podsumowanie 9. Międzynarodowego Turnieju Zawodników na Wózkach w Tarnobrzegu Krzysztof Żyłka, Jiri Suchanek oraz Barbara Rompa - oto zwycięzcy 9. edycji Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego Zawodników na Wózkach "Top 10 - Tetra Top - Top Kobiet" w tenisie stołowym, rozgrywanego w Tarnobrzegu.

21.07.2015
Światowa czołówka wystartuje w turnieju niepełnosprawnych w Tarnobrzegu Reprezentanci Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Białorusi oraz Polski wystartują w 9. edycji Turnieju Tenisa Stołowego Zawodników na Wózkach "Top 10 - Tetra Top - Top Kobiet", który w dniach 24 - 26 lipca br. zostanie rozegrany w Tarnobrzegu.

20.06.2015
KSTS MOSiR Karpaty Krosno ponownie w gronie drużyn 1. Ligi Kobiet Tenisistki stołowe KSTS Karpaty MOSiR Krosno w sezonie 2015/2016 ponownie zagrają w rozgrywkach grupy południowej 1. Ligi Kobiet. Podkarpacka drużyna w dwumeczu barażowym o awans na zaplecze Ekstraklasy pokonała zespół ULKS Moszczenica.

18.06.2015
Katarzyna Królikowska najlepszą zawodniczką 9. Memoriału Andrzeja Grubby Zwycięstwem Szkoły Podstawowej Nr 4 w Limanowej (w składzie: Bartosz Sułkowski, Karol Sułkowski, Filip Golonka oraz trener Albert Golonka) zakończyła się 9. edycja Memoriału Andrzeja Grubby w tenisie stołowym. Po raz kolejny już finał ogólnopolski imprezy został rozegrany w Sopocie.

14.06.2015
Cztery medale dla Podkarpacia na IMP Żaków w Międzyzdrojach Do Wiktorii Wrzosek (LKS Biała Rawska) i Dawida Kosmala (UKS Płomień Limanowa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Polski Żaków w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Międzyzdrojach.

30.05.2015
Oliwia Wątor i Szymon Maciejewski Mistrzami Podkarpacia Skrzatów Do Oliwii Wątor (GMKS Strzelec Frysztak) i Szymona Maciejewskiego (UKS TKKF MOSiR Dukla) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Jarosławiu.

29.05.2015
KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg sięgnął po historyczny Puchar ETTU! Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg po raz pierwszy w historii klubu wywalczyły Puchar Europejskiej Unii Tenisa Stołowego (ETTU). Mistrzynie Polski w rewanżowym meczu finałowym pokonały we własnej hali francuskie Metz TT (3:2), utrzymując przewagę wypracowaną w pierwszym spotkaniu.

24.05.2015
Karol Wiśniewski i Kamil Dziadek wicemistrzami Polski kadetów w grze podwójnej Do Katarzyny Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Samuela Kulczyckiego (GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Polski Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Krośnie.

20.05.2015
Rozpoczyna się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Krośnie Agata Zakrzewska (SCKIS Hals Warszawa) i Artur Grela (KS Naprzód Borucin) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowaną na najbliższy weekend, Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży (Indywidualnymi i Drużynowymi Mistrzostwami Polski Kadetek i Kadetów) w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

17.05.2015
Patryk Dziuba brązowym medalistą IMP Młodzików w Luboniu Do Sonii Gendery (KU AZS UE Wrocław) i Macieja Kubika (SCKiS Hals Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Polski Młodzików w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Luboniu.

16.05.2015
Karolina Pęk podwójnie "złota" podczas turnieju w Słowenii Karolina Pęk sięgnęła po drugi z rzędu złoty medal turnieju ITTF Slovenia Open w tenisie stołowym niepełnosprawnych. Zawodniczka IKS Tarnobrzeg okazała się najlepszą ze startujących w klasie łączonej 8-9. Ogółem reprezentanci Polski wywalczyli w Lasko sześć "krążków".