Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

03.12.2016
LM: znakomity mecz Tarnobrzega W meczu na szczycie grupy D Ligi Mistrzyń KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg wygrała z francuskim Metz TT 3:0. Mistrzynie Polski straciły tylko 1 seta i potwierdziły, że należą do faworytek rozgrywek w sezonie 2016-2017.

27.11.2016
IKS JEZIORO I Tarnobrzeg Drużynowym MP Osób Niepełnosprawnych Drużyna Integracyjnego Klubu Sportowego JEZIORO I Tarnobrzeg w składzie: Maciej Nalepka, Karolina Pęk, Paweł Mazuryk, Paweł Włodyka oraz Mariusz Matejek została nowymi Drużynowymi Mistrzami Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Na kolejnych miejscach podium znaleźli się przedstawiciele ZSR START Zielona Góra oraz IKS AWF I Warszawa. Rywalizacja toczyła się w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

27.11.2016
Katarzyna Królikowska na podium 2. Grand Prix Polski Kadetów w Drzonkowie Zwycięstwem Dominiki Gilewskiej (niestowarzyszona - woj. lubuskie) i Jakuba Jankowskiego (ZKS Drzonków) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach dużej hali sportowej WOSiR Drzonków.

26.11.2016
LM: KTS Siarka-ZOT awansowała do ćwierćfinału KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg po wyjazdowym zwycięstwie z czeskim SKST Stavoimpex Hodonin 3:1 jest już pewna awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzyń.

22.11.2016
Podsumowanie VII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna Dwukrotnie Karol Wiśniewski oraz Jakub Gromek - oto zwycięzcy VII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna z okazji Dnia Niepodległości, stanowiącego jednocześnie Memoriał Tomasza Ciupryka i Jerzego Skublickiego w tenisie stołowym.

19.11.2016
ITTF World Tour Swedish Open: Kasumi Ishikawa wygrała z Li Qian Kasumi Ishikawa, czwarta zawodniczka Igrzysk w Londynie, pokonała Li Qian 4:3 w ćwierćfinale ITTF World Tour Swedish Open. Li Oian została sklasyfikowana na miejscach 5-8 w Sztokholmie.

13.11.2016
Zuzanna Wielgos i Miłosz Redzimski najlepsi w 2. Grand Prix Polski Młodzików Zwycięstwem Zuzanny Wielgos (LZS Kąkolówka) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Zespołu Szkół nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej.

10.11.2016
Świetny występ zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg w 3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych! Trzy I miejsca, jedno II miejsce i jedno III miejsce to znakomity dorobek pięciu tenisistów stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg w 3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w Gdańsku.

30.10.2016
Podsumowanie 3. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku Barbara Rompa, Katarzyna Marszał, Dajana Jastrzębska, Magdalena Kloskowska, Maciej Nalepa, Rafał Lis, Sławomir Brak, Michał Deisgler, Paweł Mazuryk, Paweł Konstantyn, Igor Misztal i Jerzy Zajdel - oto zwycięzcy 3. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, rozgrywanego w Gdańsku.

30.10.2016
Katarzyna Grzybowska-Franc i Jakub Kosowski najlepsi w 1. Grand Prix Polski Seniorów Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej-Franc (SKTS Sochaczew) i Jakuba Kosowskiego (PKS KOLPING FRAC Jarosław) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Seniorów tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym „Solne Miasto” w Wieliczce.

30.10.2016
Jakub Kosowski specjalistą od turniejów Nie po raz pierwszy Jakub Kosowski pokazał, że specjalizuje się w turniejach indywidualnych. W Wielicze zwyciężył w 1. Grand Prix Polski. Wśród kobiet najlepsza była 2-krotna olimpijka Katarzyna Grzybowska-Franc.

23.10.2016
ME w Budapeszcie: Jakub Dyjas i Daniel Górak ze srebrem Jakub Dyjas i Daniel Górak wicemistrzami Europy w grze podwójnej! W dzisiejszym finale przegrali z niemiecko-duńską parą Patrick Franziska/Jonathan Groth 2:4.

23.10.2016
Wojciech Waldowski ponownie wybrany Prezesem Polskiego Związku Tenisa Stołowego Wojciech Waldowski został ponownie wybrany Prezesem Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie Delegatów PZTS odbyło się 23 października 2016 roku w Warszawie.

22.10.2016
Zmarł śp. Bogusław Czerep Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie z wielkim żalem informuje, że w wieku 76 lat odszedł na wieczny odpoczynek Bogusław Czerep - zasłużony działacz tenisa stołowego, trener, sędzia klasy państwowej i wychowawca młodzieży.

22.10.2016
ME w Budapeszcie: Jakub Dyjas i Daniel Górak w strefie medalowej Jakub Dyjas w parze z Danielem Górakiem po zwycięstwie 4:0 nad Rosjanami, awansowali do strefy medalowej Mistrzostw Europy w Budapeszcie. Jeszcze dziś o godzinie 17:15 zmierzą się w walce o finał z Portugalczykami Tiago Apolonia/Joao Geraldo.

22.10.2016
ME w Budapeszcie: 2 medale Jakuba Dyjasa! Jakub Dyjasa pokonał Lei Kou z Ukrainy 4:1 i awansował do półfinału singla Mistrzostw Europy w Budapeszcie. Wcześniej Kuba Dyjas i Daniel Górak zapewnili sobie awans do finału debla.

21.10.2016
ME w Budapeszcie: Kuba Dyjas wyeliminował Dimitrija Ovtcharova! Jakub Dyjas sprawił ogromną niespodziankę i wyeliminował zwycięzcę dwóch ostatnich edycji Mistrzostw Europy Dimitrija Ovtcharova w 1/16 finału ME w Budapeszcie. Polak wygrał 4:2 w setach.

20.10.2016
ME w Budapeszcie: Kuba Dyjas z Dimitrijem Ovtcharovem o "16" Jakub Dyjas wygrał z Rosjaninem Mikhailem Paikovem 4:2 i jutro zagra z faworytem turnieju Niemcem Dimitrijem Ovtcharovem w 2 rundzie Mistrzostw Europy w Budapeszcie.

19.10.2016
ME w Budapeszcie: troje Polaków awansowało z eliminacji Mistrz Polski Tomasz Lewandowski oraz Klaudia Kusińska i Natalia Bajor awansowali z eliminacji do turnieju głównego singla Mistrzostw Europy w Budapeszcie. Po 2 środowych porażkach odpadł Patryk Zatówka.

18.10.2016
ME w Budapeszcie: świetny początek Polaków 8 meczów i 8 wygranych - tak grali nasi tenisiści stołowi w 1 dniu eliminacji Mistrzostw Europy w Budapeszcie. Po 2 zwycięstwa odnieśli Natalia Bajor, Klaudia Kusińska, Tomasz Lewandowski i Patryk Zatówka.

17.10.2016
ME w Budapeszcie: Zatówka z Khaninem, Lewandowski z Kolarkiem Ciekawie ułożyło się dla reprezentantów Polski losowanie kwalifikacji w Mistrzostwach Europy w Budapeszcie. Na podstawie rozstawienia w turnieju głównym zagrają Jakub Dyjas, Daniel Górak, Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska-Franc.

16.10.2016
Anna Kubiak i Dawid Kosmal najlepsi w turnieju finałowego Mini Olympic Games Zwycięstwem Anny Kubiak (JKTS Jastrzębie-Zdrój) i Dawida Kosmala (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) zakończył się turniej finałowy Mini Olympic Games w tenisie stołowym, rozgrywany na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łaziskach Górnych.

16.10.2016
Anna Węgrzyn i Samuel Kulczycki najlepsi w 1. Grand Prix Polski Juniorów w Jarosławiu Zwycięstwem Anny Węgrzyn (UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie) i Samuela Kulczyckiego (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

12.10.2016
ME w Budapeszcie: Polacy rozpoczęli zgrupowanie na Węgrzech Polscy tenisiści stołowi rozpoczęli dziś na Węgrzech zgrupowanie przed Mistrzostwami Europy, które 18 października rozpoczną się w Budapeszcie. Trener Tomasz Krzeszewski zabrał na turniej Daniela Góraka, Jakuba Dyjasa, Patryka Zatówkę i indywidualnego Mistrza Polski Tomasza Lewandowskiego.

07.10.2016
1. Grand Prix Polski Juniorów w Jarosławiu Julia Ślązak (MKS JEDYNKA Łódź) i Kamil Nalepa (ZKS Drzonków) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Juniorów. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

30.09.2016
LM: zwycięstwo Tarnobrzega z Hodoninem Po bardzo dobrym meczu Mistrzynie Polski Siarka - ZOT Tarnobrzeg pokonała dziś czeski Stavoimpex Hodonin 3:1 w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów.

29.09.2016
LM: Natalia Partyka i Han Ying zaprezentują medale z Rio podczas meczu w Tarnobrzegu Kibiców, którzy przyjdą na piątkowy mecz Ligi Mistrzyń, w którym drużyna Siarki-ZOT Tarnobrzeg zmierzy się z Czeskim zespołem SKST Stavoimpex Hodonin czekać będzie dodatkowa atrakcja. Dwie zawodniczki, które wystąpią w tym spotkaniu, reprezentująca barwy klubu z Hodinina Natalia Partyka oraz grająca w Siarce-ZOT Niemka Han Ying zaprezentują wywalczone ostatnio medale.

25.09.2016
Podsumowanie 2. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku Barbara Rompa, Jolanta Kopaczyńska, Dajana Jastrzębska, Teresa Sturm, Tomasz Jakimczuk, Rafał Lis, Sławomir Brak, Maksym Chudzicki, Mariusz Olczak, Paweł Jabłoński, Igor Misztal i Marek Chybiński - oto zwycięzcy 2. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, rozgrywanego w Gdańsku.

25.09.2016
Wiktoria Wróbel i Dawid Kosmal najlepsi w 1. GP Polski Młodzików w Jarosławiu Zwycięstwem Wiktorii Wróbel (LTSR Buczek) i Dawida Kosmala (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

23.09.2016
1. Grand Prix Polski Młodzików w Jarosławiu Wiktoria Wrzosek (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka) i Filip Krzywniak (ZKS Drzonków) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Młodzików. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.