Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
Turniej Barażowy o miejsce w II lidze (Słopnice, 15 czerwca 2024 r.) Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje iż baraż o miejsce w II lidze zostanie rozegrany w dniu 15 czerwca 2024 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach (34-615 Słopnice 732)

Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (Ropczyce, 26 maja 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Top 10 - Grand Prix Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego (Tarnobrzeg, 25 maja 2024 r.) IKS JEZIORO Tarnobrzeg serdecznie zaprasza na TOP 10 cyklu 6 GRAND PRIX Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Brzostek, 19 maja 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców (Krosno, 11 maja 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mecze barażowe sezon 2023/2024 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z terminami i uczestnikami meczy barażowych w sezonie 2023/2024.

3. Amatorski Turniej Tenisa Stołowego (Jarosław, 1 czerwca 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu Organizatorów zaprasza na 3 Amatorski Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Jarosławskiego.

Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 27 kwietnia 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Zmiany w Kalendarzu POZTS WGiD POZTS informuje iż uległ zmianie termin rozegrania MP Młodzieżowców i MP Skrzatów.

Turniej o Puchar Prezesa Sanockiego Klubu Tenisowego (Sanok, 21 kwietnia 2024 r.)

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Kraków, 21 kwietnia 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 12 zawodników i zawodniczek z województw podkarpackiego i małopolskiego.

Algorytm dofinansowania nr 1 działalności klubów (za sezon 2023/2024) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2023/2024.

Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 14 kwietnia 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Błażowa, 13 kwietnia 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

6. Grand Prix Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego (Tarnobrzeg, 13 kwietnia 2024 r.) IKS JEZIORO Tarnobrzeg serdecznie zaprasza wszystkich chętnych (osoby, zawodników sprawnych i niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn, dzieci, młodzież, weteranów) do wzięcia udziału w 6. Grand Prix Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego w Tenisie Stołowym.
Uczestnikami drużynowych zawodów integracyjnych będą drużyny, które brały udział w 1, 2, 3, 4 i 5 turnieju, ale również zapraszamy inne chętne drużyny z terenu Województwa Podkarpackiego, Tarnobrzega, Powiatu Tarnobrzeskiego oraz Województwa Lubelskiego, Małopolskiego i Świętokrzyskiego.

Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów (Błażowa, 7 kwietnia 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików (Błażowa, 6 kwietnia 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Otwarte Mistrzostwa Dębicy w Tenisie Stołowym (Dębica, 14 kwietnia 2024 r.) Uczniowski Klub Sportowy KĘPA, Stowarzyszenie DZIESIĄTKA oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Otwarte Mistrzostwa Dębicy w Tenisie Stołowym.

3. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Ustrzyki Dolne, 24 marca 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Otwartym Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Prawo udziału w zawodach mają wszyscy chętni urodzeni w 1984 roku i starsi. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

5. Grand Prix Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego (Tarnobrzeg, 23 marca 2024 r.) IKS JEZIORO Tarnobrzeg serdecznie zaprasza wszystkich chętnych (osoby, zawodników sprawnych i niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn, dzieci, młodzież, weteranów) do wzięcia udziału w 5. Grand Prix Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego w Tenisie Stołowym.
Uczestnikami drużynowych zawodów integracyjnych będą drużyny, które brały udział w 1, 2, 3 i 4 turnieju, ale również zapraszamy inne chętne drużyny z terenu Województwa Podkarpackiego, Tarnobrzega, Powiatu Tarnobrzeskiego oraz Województwa Lubelskiego, Małopolskiego i Świętokrzyskiego.

Podkarpacki Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego (Krościenko Wyżne, 23 marca 2024 r.) KTS Krościenko Wyżne, GOSiR Krościenko Wyżne oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w Podkarpackim Rodzinnym Turnieju Tenisa Stołowego.

3. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Niedźwiada Dolna, 3 marca 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

4. Grand Prix Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego (Tarnobrzeg, 2 marca 2024 r.) IKS JEZIORO Tarnobrzeg serdecznie zaprasza wszystkich chętnych (osoby, zawodników sprawnych i niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn, dzieci, młodzież, weteranów) do wzięcia udziału w 4. Grand Prix Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego w Tenisie Stołowym.
Uczestnikami drużynowych zawodów integracyjnych będą drużyny, które brały udział w 1, 2 i 3 turnieju, ale również zapraszamy inne chętne drużyny z terenu Województwa Podkarpackiego, Tarnobrzega, Powiatu Tarnobrzeskiego oraz Województwa Lubelskiego, Małopolskiego i Świętokrzyskiego.

3. Grand Prix Polski Juniorów (Rzeszów, 23-25 lutego 2024 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz KU AZS Politechniki Rzeszowskiej Rzeszów zapraszają na 3. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

3.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Tarnobrzeg, 17 lutego 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Błażowa, 18 lutego 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

XII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego (Mędrzechów, 18 lutego 2024 r.)

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia (Rzeszów, 11 lutego 2024 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 48 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Drużynowy Puchar Polski 2023/2024 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z listą zgłoszonych drużyn oraz tabelą rozgrywek Drużynowego Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzna.

Zaproszenie na szkolenie dla trenerów (Kraków, 17 lutego 2024 r.) KS Bronowianka Kraków serdecznie zaprasza trenerów, nauczycieli WF i pasjonatów tenisa stołowego na szkolenie!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>