Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

06.04.2015
PKS Kolping FRAC Jarosław po raz trzeci z brązowym medalem Superligi Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki oraz ASTS Olimpia-Unia Grudziądz zmierzą się w finale tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn w tenisie stołowym. W półfinałach drużyny te pokonały PKS Kolping FRAC Jarosław oraz KS Dekorglass Działdowo, które zakończyły sezon z brązowymi medalami.

04.04.2015
DPP: KU AZS Politechnika Rzeszów zwycięzcą Finału Wojewódzkiego Tenisiści stołowi KU AZS Politechniki Rzeszów zwyciężyli rywalizację o Drużynowy Puchar Polski na szczeblu województwa podkarpackiego. W turnieju finałowym "akademicy" okazali się lepsi od ekip GMKS Strzelec Frysztak, KS Pegaz Łańcut oraz KSTS Krosno.

01.04.2015
Mistrzynie Polski zagrają w finale Pucharu ETTU! Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg pokonały 3:1 rosyjski TMK Tagmet w rewanżowym pojedynku półfinałowym Pucharu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego (ETTU). Rezultat ten oznacza, że podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka wystąpią w wielkim finale tych prestiżowych, międzynarodowych rozgrywek.

31.03.2015
KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg przypieczętuje awans do finału Pucharu ETTU? Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg staną w środowy wieczór przed ogromną szansą na awans do finału rozgrywek o Puchar Europejskiej Unii Tenisa Stołowego (ETTU). Przeciwniczkami ekipy trenera Zbigniewa Nęcka będą pingpongistki rosyjskiego TMK Tagmet. Początek meczu o godz. 17:00 w hali MOSiR w Tarnobrzegu.

24.03.2015
Podsumowanie 3. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w Mielcu Jarosław Drożdż (w dwóch kategoriach), Józef Wąsek, Marek Ofiarski oraz Tomasz Ziobro - oto zwycięzcy 3. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.

22.03.2015
Karol Wiśniewski na podium 3. GP Polski Kadetów w Łaziskach Górnych Zwycięstwem Julii Bartoszek (KTS MOKSiR Zawadzkie) i Artura Greli (KS Naprzód Borucin) zakończyło się 3. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łaziskach Górnych.

15.03.2015
Katarzyna Lech i Piotr Cyrnek Mistrzami Podkarpacia Młodzieżowców Do Katarzyny Lech (KSTS Krosno) i Piotra Cyrnka (KS Pegaz Łańcut) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Krośnie.

08.03.2015
83. IMP Seniorów: cztery miejsca medalowe reprezentantów Podkarpacia Z dwoma tytułami mistrzowskimi wrócili reprezentanci Podkarpacia z 83. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych w Wałbrzychu. Po złote medale w turnieju gry podwójnej sięgnął podkarpacki duet Kinga Stefańska / Roksana Załomska (obie KTS Tarnobrzeg), a także Michał Dąbrowski (GMKS Strzelec Frysztak), rywalizujący w parze z Szymonem Malickim (KS Spójnia Warszawa).

07.03.2015
Martyna Motyka i Piotr Chłodnicki najlepsi w 3. GPP Kadetów w Stalowej Woli Zwycięstwem Martyny Motyki (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola) i Piotra Chłodnickiego (KU AZS Politechnika Rzeszów) zakończyło się 3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Zespołu Szkół Nr 3 w Stalowej Woli. W zmaganiach wystartowało 64 uczestników (32 dziewcząt i 32 chłopców).

15.02.2015
Natalia Partyka i Mateusz Gołębiowski Mistrzami Podkarpacia Seniorów Do Natalii Partyki (KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg) i Mateusza Gołębiowskiego (KU AZS Politechnika Rzeszów) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Rzeszowie.

25.01.2015
Katarzyna Grzybowska i Jakub Dyjas najlepsi w 3. GP Polski Seniorów w Jarosławiu Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) i Jakuba Dyjasa (KST Energa-Manekin Toruń) zakończyło się 3. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

21.01.2015
Rozpoczyna się 3. Grand Prix Polski Seniorów w Jarosławiu Katarzyna Grzybowska (SKTS Sochaczew) i Jakub Kosowski (TTS Polonia Bytom) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 3. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

21.01.2015
Wang Zeng Yi i Tomasz Redzimski laureatami gali "Diamentowa Rakietka" Wang Zeng Yi (PKS Kolping FRAC Jarosław) został wybrany najlepszym zawodnikiem, zaś Tomasz Redzimski (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) - najlepszym trenerem w polskim tenisie stołowym w 2014 roku. Wyniki ogłoszono podczas wyjątkowej gali "Diamentowa Rakietka", zorganizowanej w środę w Warszawie.

05.01.2015
TVP Sport wyemituje film dokumentalny o Natalii Partyce Kanał TVP Sport w drugim tygodniu stycznia wyemituje film dokumentalny "Natalia", prezentujący sylwetkę najbardziej rozpoznawalnej na świecie polskiej sportsmenki z niepełnosprawnością, reprezentantki Polski w tenisie stołowym, Natalii Partyki.

22.12.2014
"Diamentowa Rakietka" - nominacje dla najlepszych w 2014 roku Daniel Górak, Oh Sang Eun (obaj Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) oraz Wang Zeng Yi (PKS Kolping Frac Jarosław) znaleźli się w gronie nominowanych do tytułu "Zawodnik Roku" w polskim tenisie stołowym. Zwycięzca w tej, a także ośmiu innych kategoriach, zostanie ogłoszony podczas styczniowej gali "Diamentowa Rakietka".

07.12.2014
Podsumowanie 1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w Kańczudze Nataliya Svydnycka, Marek Frączek (w dwóch kategoriach), Janusz Malarz, Zinovii Demko oraz Anatoliy Dulych - oto zwycięzcy 1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Hali Sportowej w Kańczudze.

07.12.2014
IKS Jezioro Tarnobrzeg wicemistrzem Polski wśród niepełnosprawnych Zawodnicy Integracyjnego Klubu Sportowego "Jezioro" Tarnobrzeg zostali nowymi Drużynowymi Wicemistrzami Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Rywalizacja toczyła się na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

05.12.2014
LM: mistrzynie Polski ostatecznie bez awansu do półfinału Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg nie powtórzą sukcesu z zeszłego roku, jakim był awans do półfinału elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzyń. W decydującym starciu podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka uległy 2:3 austriackiemu zespołowi SVNO Stroeck, w wyniku czego dalsze występy będą notować już w Pucharze ETTU.

04.12.2014
LM: "do trzech razy sztuka" dla KTS SPAR-Zamek Jedna piłka w meczu na Węgrzech dzieliła tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg od awansu do półfinału Ligi Mistrzyń, szansy na wygraną podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka nie wykorzystały także w Stambule. W piątek, w trzecim i ostatnim podejściu, tarnobrzeżanki powalczą we własnej hali z austriackim SVNO Stroeck.

01.12.2014
Tomasz Lewandowski: chętnie zmierzę się z Perssonem KU AZS Politechnika Rzeszów to druga z drużyn, której przyjdzie stawić czoła wzmocnionej legendarnym Joergenem Perssonem, ekipie ZKS Palmiania Zielona Góra. Przed wtorkowym pojedynkiem wywiadu oficjalnej stronie internetowej Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn udzielił Tomasz Lewandowski, grający trener "akademików".

30.11.2014
Znakomite występy w Finale Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w Krakowie LUKS Fala I Piotrawin i JKTS Jastrzębie-Zdrój w kategoriach dziewcząt, a także UKS Płomień Limanowa i UKS TKKF MOSiR Dukla w kategoriach chłopców - oto zwycięzcy Finału Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Centrum Sportowego "Bronowianka" w Krakowie.

28.11.2014
Rozpoczyna się Finał Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w Krakowie Łącznie 61 drużyn dziewcząt i chłopców w czterech kategoriach wystartuje w Finale Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Centrum Sportowego "Bronowianka" w Krakowie.

22.11.2014
Strzelec wygrał z Pegazem w pierwszoligowych derbach Podkarpacia Tenisiści stołowi GMKS Strzelec Frysztak pokonali w stosunku 8:2 ekipę KS Pegaz Łańcut w meczu 7. kolejki rozgrywek grupy południowej 1. Ligi Mężczyzn. Pierwszoligowe derby Podkarpacia zgromadziły liczne grono kibiców i dostarczyły sporo emocji.

17.11.2014
Strzelec kontra Pegaz w pierwszoligowych derbach Podkarpacia W emocjonująco zapowiadającym się pojedynku 7. kolejki rozgrywek grupy południowej 1. Ligi Mężczyzn w tenisie stołowym pingpongiści GMKS Strzelec Frysztak podejmą we własnej hali ekipę KS Pegaz Łańcut. Pierwszoligowe derby Podkarpacia odbędą się w sobotę o godz. 16:00.

16.11.2014
Paulina Krużel i Damian Wojdyła wygrali 2. GP Podkarpacia Seniorów w Błażowej Zwycięstwem Pauliny Krużel (KSTS Krosno) i Damiana Wojdyły (GMKS Strzelec Frysztak) zakończyło się 2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Zespołu Szkół i Gimnazjum w Błażowej. W zmaganiach wystartowało 79 uczestników (25 kobiet i 54 mężczyzn).

14.11.2014
Podsumowanie V Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna Daniel Lis, Zbigniew Wajda oraz Sebastian Lubaś - oto zwycięzcy V Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna z okazji Dnia Niepodległości, stanowiącego jednocześnie Memoriał T. Ciupryka i J. Skublickiego w tenisie stołowym, który został rozegrany na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

30.10.2014
Superliga: derby Podkarpacia ponownie dla jarosławian Po ciekawym i emocjonującym spotkaniu PKS Kolping FRAC Jarosław pokonał 3:1 ekipę KU AZS Politechnika Rzeszów w 5. derbach Podkarpacia w tenisie stołowym. Zwycięstwo jarosławianom zapewniła skuteczna gra reprezentanta Polski Wang Zeng Yi, który zdobył dwa punkty.

30.10.2014
Sukcesy reprezentantów Podkarpacia w 1. cyklu Grand Prix Polski Dobiegł końca pierwszy cykl tegorocznych Grand Prix Polski w tenisie stołowym. W związku z tym zapraszamy do lektury krótkiego podsumowania wyników zawodniczek i zawodników klubów z Podkarpacia na arenie ogólnopolskiej.

29.10.2014
IMP Niepełnosprawnych: dziewięć medali dla IKS Jezioro Tarnobrzeg Z dziewięcioma medalami wrócili z Indywidualnych Mistrzostw Polski Niepełnosprawnych, rozgrywanych w Pleszewie, tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg. Podopieczni trenera Jacka Lachora o tytuły mistrzowskie rywalizowali w turniejach gry pojedynczej, podwójnej oraz mieszanej.

28.10.2014
LM: arcyważne zwycięstwo mistrzyń Polski w Austrii Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg pokonały 3:2 austriacki zespół SVNO Stroeck w meczu 3. kolejki fazy grupowej tegorocznych rozgrywek elitarnej Ligi Mistrzyń. Dla podopiecznych trenera Zbigniewa Nęcka to bardzo ważne zwycięstwo, przybliżające je do awansu z grupy.

<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>