Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

09.09.2014
Podsumowanie obozu tenisa stołowego w Pruchniku Przez blisko tydzień w hali sportowej w Pruchniku odbywał się obóz tenisa stołowego, organizowany z inicjatywy Burmistrza Pruchnika oraz Prezesa KTS Strażak Pruchnik. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób, w tym pingpongiści z Jarosława i Stalowej Woli.

08.09.2014
Podsumowanie Międzynarodowych Mistrzostw Podkarpacia Weteranów w Przemyślu Małgorzata Zubik-Borysławska w kategorii kobiet, a także Kostiantyn Puszkariow, Zdzisław Bodnar, Marek Ofiarski oraz Janusz Malarz w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn - oto zwycięzcy Międzynarodowych Mistrzostw Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu.

05.09.2014
KTS SPAR-Zamek zaczyna występy w Lidze Mistrzyń W piątkowy wieczór tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg rozegrają pierwszy mecz nowej edycji Ligi Mistrzyń. Tego samego dnia rywalizację w Lidze Mistrzów rozpoczną pingpongiści Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki, a w sobotę debiut w tej rangi rozgrywkach zanotuje ASTS Olimpia-Unia Grudziądz.

02.09.2014
Reprezentanci IKS Jezioro Tarnobrzeg powalczą o medale MŚ w Pekinie Troje zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg stanie do walki o medale Mistrzostw Świata Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, które w dniach 6 - 15 września br. odbędą się w Pekinie. W skład reprezentacji Polski weszli: Karolina Pęk, Krzysztof Żyłka oraz Maciej Nalepka.

01.09.2014
Katarzyna Ślifirczyk i Tomasz Lewandowski nowymi mistrzami Polski AZS Do Katarzyny Ślifirczyk (AZS AJD Częstochowa) oraz Tomasza Lewandowskiego (AZS Politechnika Rzeszów) powędrowały indywidualne seniorskie tytuły mistrzów Polski AZS w tenisie stołowym. Turniej rozegrany został w dniach 26 - 27 sierpnia br. w Częstochowie.

01.09.2014
Podsumowanie Turnieju Otwarcia Sezonu w Nowej Sarzynie Jakub Chmielowski, Karol Angrys oraz Jacek Flaumenhaft - oto zwycięzcy Turnieju Otwarcia Sezonu 2014/2015, który w sobotę został rozegrany w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie.