Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

30.10.2014
Superliga: derby Podkarpacia ponownie dla jarosławian Po ciekawym i emocjonującym spotkaniu PKS Kolping FRAC Jarosław pokonał 3:1 ekipę KU AZS Politechnika Rzeszów w 5. derbach Podkarpacia w tenisie stołowym. Zwycięstwo jarosławianom zapewniła skuteczna gra reprezentanta Polski Wang Zeng Yi, który zdobył dwa punkty.

30.10.2014
Sukcesy reprezentantów Podkarpacia w 1. cyklu Grand Prix Polski Dobiegł końca pierwszy cykl tegorocznych Grand Prix Polski w tenisie stołowym. W związku z tym zapraszamy do lektury krótkiego podsumowania wyników zawodniczek i zawodników klubów z Podkarpacia na arenie ogólnopolskiej.

29.10.2014
IMP Niepełnosprawnych: dziewięć medali dla IKS Jezioro Tarnobrzeg Z dziewięcioma medalami wrócili z Indywidualnych Mistrzostw Polski Niepełnosprawnych, rozgrywanych w Pleszewie, tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg. Podopieczni trenera Jacka Lachora o tytuły mistrzowskie rywalizowali w turniejach gry pojedynczej, podwójnej oraz mieszanej.

28.10.2014
LM: arcyważne zwycięstwo mistrzyń Polski w Austrii Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg pokonały 3:2 austriacki zespół SVNO Stroeck w meczu 3. kolejki fazy grupowej tegorocznych rozgrywek elitarnej Ligi Mistrzyń. Dla podopiecznych trenera Zbigniewa Nęcka to bardzo ważne zwycięstwo, przybliżające je do awansu z grupy.

26.10.2014
Podsumowanie 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów w Kolbuszowej Łącznie ponad 100 zawodniczek i zawodników w siedmiu kategoriach wystartowało w 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym, rozgrywanym na obiektach Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej. Patronat nad turniejem sprawował Pan Bogdan Romaniuk - członek Zarządu Województwa Podkarpackiego.

24.10.2014
Superliga: dla kogo derby Podkarpacia? We wtorkowy wieczór tenisiści stołowi ekipy KU AZS Politechnika Rzeszów podejmą we własnej hali PKS Kolping Frac Jarosław w meczu 4. kolejki Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Będzie to już piąty pojedynek obydwu drużyn w najwyższej klasie rozgrywek tenisa stołowego w Polsce.

18.10.2014
Kolbuszowa: brązowe medalistki Drużynowych ME zapraszają do stołu W sobotę, 25 października br., w Kolbuszowej rozegrany zostanie wyjątkowy, pierwszy tego typu, turniej rangi Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a więc może wystartować w nich dosłownie każdy chętny - pod warunkiem wcześniejszego przesłania zgłoszenia do turnieju.

07.10.2014
Mistrzynie Polski z wizytą w Urzędzie Marszałkowskim Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg, w towarzystwie trenera Zbigniewa Nęcka, w poniedziałkowe przedpołudnie gościły w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie, spotykając się z członkiem Zarządu Województwa Podkarpackiego, Panem Bogdanem Romaniukiem.

02.10.2014
LM: KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg podejmie gwiazdy z Turcji Trudny pojedynek czeka w piątkowy wieczór tenisistki stołowe ekipy KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg. Podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka w 2. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzyń podejmą we własnej hali naszpikowaną gwiazdami drużynę Fenerbahce Stambuł.

27.09.2014
Reprezentantki Polski brązowymi medalistkami DME w Lizbonie Wielkim sukcesem zakończył się udział reprezentacji Polski kobiet (w składzie: Li Qian, Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska i rezerwowa Kinga Stefańska) w Drużynowych Mistrzostwach Europy w tenisie stołowym, rozgrywanych w Lizbonie. Podopieczne trenera Michała Dziubańskiego sięgnęły po brązowe medale, ulegając w półfinale Austriaczkom w stosunku 1:3.

18.09.2014
Sukces zawodników z Tarnobrzega w Mistrzostwach Świata Niepełnosprawnych Z Mistrzostw Świata Niepełnosprawnych w tenisie stołowym w Pekinie reprezentacja Polski wróciła do kraju z rekordową liczbą medali. Udział w tym sukcesie mieli pingpongiści tarnobrzeskich drużyn: IKS Jezioro Tarnobrzeg oraz KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg.

15.09.2014
Przygotowania MLKS Nurt Przemyśl do nowego sezonu Tenisiści stołowi MLKS Nurt Przemyśl zakończyli przygotowania do rozgrywek drużynowych i indywidualnych w sezonie 2014/1015. Uczestniczyć w nich będzie ponad 30 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych.

11.09.2014
Podsumowanie II Memoriału Mieczysława Bodnara w Przemyślu Już po raz drugi rozegrano Memoriał Mieczysława Bodnara, legendy przemyskiego tenisa stołowego, zasłużonego, wieloletniego trenera drużyny MLKS Nurt Przemyśl. Turniej odbył się w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

09.09.2014
Podsumowanie obozu tenisa stołowego w Pruchniku Przez blisko tydzień w hali sportowej w Pruchniku odbywał się obóz tenisa stołowego, organizowany z inicjatywy Burmistrza Pruchnika oraz Prezesa KTS Strażak Pruchnik. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób, w tym pingpongiści z Jarosława i Stalowej Woli.

08.09.2014
Podsumowanie Międzynarodowych Mistrzostw Podkarpacia Weteranów w Przemyślu Małgorzata Zubik-Borysławska w kategorii kobiet, a także Kostiantyn Puszkariow, Zdzisław Bodnar, Marek Ofiarski oraz Janusz Malarz w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn - oto zwycięzcy Międzynarodowych Mistrzostw Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu.

05.09.2014
KTS SPAR-Zamek zaczyna występy w Lidze Mistrzyń W piątkowy wieczór tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg rozegrają pierwszy mecz nowej edycji Ligi Mistrzyń. Tego samego dnia rywalizację w Lidze Mistrzów rozpoczną pingpongiści Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki, a w sobotę debiut w tej rangi rozgrywkach zanotuje ASTS Olimpia-Unia Grudziądz.

02.09.2014
Reprezentanci IKS Jezioro Tarnobrzeg powalczą o medale MŚ w Pekinie Troje zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg stanie do walki o medale Mistrzostw Świata Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, które w dniach 6 - 15 września br. odbędą się w Pekinie. W skład reprezentacji Polski weszli: Karolina Pęk, Krzysztof Żyłka oraz Maciej Nalepka.

01.09.2014
Katarzyna Ślifirczyk i Tomasz Lewandowski nowymi mistrzami Polski AZS Do Katarzyny Ślifirczyk (AZS AJD Częstochowa) oraz Tomasza Lewandowskiego (AZS Politechnika Rzeszów) powędrowały indywidualne seniorskie tytuły mistrzów Polski AZS w tenisie stołowym. Turniej rozegrany został w dniach 26 - 27 sierpnia br. w Częstochowie.

01.09.2014
Podsumowanie Turnieju Otwarcia Sezonu w Nowej Sarzynie Jakub Chmielowski, Karol Angrys oraz Jacek Flaumenhaft - oto zwycięzcy Turnieju Otwarcia Sezonu 2014/2015, który w sobotę został rozegrany w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie.