Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
Algorytm dofinansowania nr 2 działalności klubów (za sezon 2018/2019) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2018/2019.

Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego "Moja pasja tenis stołowy" (Liśnik Duży, 9 listopada 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu organizatorów zaprasza na Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego "Moja pasja tenis stołowy", który zostanie rozegrany 09.11.2019 r. w Liśniku Dużym (woj. lubelskie).

Turniej z okazji 101. rocznicy Niepodległości Rzeczypospolitej (Sandomierz, 10 listopada 2019 r.) Klub Tenisa Stołowego SANDOMIERZ i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają na Turniej z okazji 101. rocznicy Niepodległości Rzeczypospolitej.

X Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna (11 listopada 2019 r.) W imieniu Krośnieńskiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, zapraszamy do wzięcia udziału w X Jubileuszowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna (Memoriał T. Ciupryka i J. Skublickiego). Zawody zostały zaplanowane na Dzień Święta Niepodległości 11.11.2019 roku i rozgrywane będą w 2 kategoriach.

I Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego (Tarnobrzeg, 19 października 2019 r.) Klub IKS JEZIORO Tarnobrzeg zaprasza do udziału w I Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego organizowanym na 15 lecie klubu. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Dębica, 6 października 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Zgłoszenia do II ligi kobiet 2019/2020 Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza do udziału w rozgrywkach drużynowych II ligi kobiet w sezonie 2019/2020. Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez e-mail do WGiD na adres: wgid@kozts.pl do dnia 13 października 2019 roku.

1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Dukla, 5 października 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 29 września 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Nowa Sarzyna, 22 września 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

Od Skrzata Do Mistrza Świata (Jarosław, 22 września 2019 r,) Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zapraszają do udziału w Turnieju Od Skrzata do Mistrza Świata.

1.Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Brzostek, 21 września 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Lista Drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020 Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn zgłoszonych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III, IV, a także w V ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

Turniej Tenisa Stołowego o „Puchar Wisełki” (Mędrzechów, 14 września 2019 r)

Turniej Tenisa Stołowego "Błękitna Wstęga Wisły" (Mędrzechów, 15 września 2019 r)

1.Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Krościenko Wyżne, 7 września 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Nowa Sarzyna, 8 września 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

Kalendarz POZTS na sezon 2019/2020. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z kalendarzem rozgrywek indywidualnych w sezonie 2019/2020.

VI Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2019” (24 sierpnia 2019 r.) Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Arka" Łętownia, Starosta Leżajski Pan Marek Śliż oraz Burmistrz Nowej Sarzyny Pan Andrzej Rychel zapraszają do udziału w VI Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2019" w tenisie stołowym.

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej, III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

XIII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach - Tarnobrzeg 2019 W dniach 1-4 sierpnia 2019 roku odbędzie się po raz trzynasty międzynarodowy Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2019.
Turniej ten będzie jednym z wydarzeń organizowanych na 15 lecie klubu IKS JEZIORO Tarnobrzeg, które przypada właśnie w 2019 roku.

Akademia Tenisa Stołowego BINGO zaprasza na obóz sportowy

6. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sędziów tenisa stołowego (Tuchów, 6-7.07.2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu organizatorów zaprasza na 6. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sędziów tenisa stołowego.

Turniej o Puchar Starosty Leżajskiego (Leżajsk, 15 czerwca 2019 r.) Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku oraz Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Leżajsku zapraszają do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych o Puchar Starosty Leżajskiego.

20. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego (Łańcut, 9 czerwca 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie zapraszają do udziału w 20. edycji Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, stanowiącej jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Ustrzyki Dolne, 2 czerwca 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

DZIEŃ DZIECKA Z PIŁECZKĄ (Jarosław, 1 czerwca 2019 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zapraszają do udziału w Turnieju " Dzień Dziecka z Piłeczką ” podczas którego zostaną rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Skrzatów oraz 2. Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS i Starosty Jarosławskiego Tadeusza Chrzana.

Turniej o Puchar Burmistrza Sanoka (Sanok, 8 czerwca 2019 r.)

Mecze barażowe sezon 2018/2019 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z terminami i uczestnikami meczy barażowych w sezonie 2018/2019.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Brzostek, 19 maja 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 12 zawodników i zawodniczek z województw podkarpackiego i małopolskiego.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>