Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO (Żabno, 8 grudnia 2018 r.)

1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Stalowa Wola, 1 grudnia 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy GIM-TIM 5 Stalowa Wola zapraszają do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym.

Mini Olympic Games - eliminacje wojewódzkie (Dębica, 25 listopada 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w eliminacjach wojewódzkich turnieju Mini Olympic Games w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

9. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna (11 listopada 2018 r.) Krośnieńskie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie serdecznie zaprasza na IX TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KROSNA (memoriał im.T.CIUPRYKA i J. SKUBLICKIEGO) z okazji Dnia Niepodległości.

Mistrzostwa Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego (Dukla, 10 listopada 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Mistrzostwa Miasta Przemyśla – VI Memoriał Mieczysława Bodnara (Przemyśl, 11 listopada 2018) Miejski Ludowy Klub Sportowy "Nurt" Przemyśl zaprasza do udziału w Mistrzostwach Miasta Przemyśla będących VI Memoriałem Mieczysława Bodnara.

2. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Brzostek, 3 listopada 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Rzeszów, 4 listopada 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 27 październik 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Nowa Sarzyna, 28 październik 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Turniej z okazji 100. rocznicy Niepodległości Rzeczypospolitej (Sandomierz, 10 listopada 2018 r.) Klub Tenisa Stołowego SANDOMIERZ i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają na Turniej z okazji 100. rocznicy Niepodległości Rzeczypospolitej.

Ogólnopolski Turniej "Mamy Niepodległość" (Liśnik Duży, 27.10.2018 r.)

Algorytm dofinansowania nr 2 działalności klubów (za sezon 2017/2018) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2017/2018.

1. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Brzostek, 21 październik 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Od Skrzata Do Mistrza Świata (Jarosław, 14 października 2018 r,) Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zapraszają do udziału w Turnieju Od Skrzata do Mistrza Świata.

Komunikat Wydziału Gier i Dyscypliny POZTS.

Turniej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości (Szebnie, 13.10.2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu Organizatorów, zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

1.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 7 październik 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Lista drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2018/2019 Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z listą drużyn, które zgłosiły się do rozgrywek ligowych w sezonie 2018/2019.

1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 15 wrzesień 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Brzostek, 16 września 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Dukla, 9 wrzesień 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1.Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Krościenko Wyżne, 8 wrzesień 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

7. Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły (Mędrzechów, 8 września 2018 r.) Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów zaprasza do udziału w 7. edycji Turnieju o Błękitną Wstęgę Wisły w tenisie stołowym.

V Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2018” (25 sierpnia 2018 r.) Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Arka" Łętownia, Poseł na Sejm RP – Pan Jerzy Paul, Starosta Leżajski Pan Marek Śliż oraz Burmistrz Nowej Sarzyny Pan Andrzej Rychel zapraszają do udziału w V Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2018" w tenisie stołowym.

Kalendarz POZTS na sezon 2018/2019. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z kalendarzem rozgrywek indywidualnych w sezonie 2018/2019.

VI Memoriał Mieczysława Bodnara – zmiana terminu Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu organizatorów informuje, że planowany na 26 sierpnia 2018 r. VI Memoriał Mieczysława Bodnara, z przyczyn organizacyjnych zostanie rozegrany w dniu 11 listopada 2018 r.

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek ligowych w sezonie 2018/2019. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej, III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

XII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach - (Tarnobrzeg, 20-22.07.2018 r.) W Tarnobrzegu już po raz dwunasty odbędą się zawody międzynarodowe,w których rywalizować będą niepełnosprawni tenisiści stołowi grający na wózkach aż z 8 krajów.

19. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego (Nowa Sarzyna, 23-24 czerwca 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie zapraszają do udziału w 19. edycji Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, stanowiącej jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>