Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
VI Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2019” (24 sierpnia 2019 r.) Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Arka" Łętownia, Starosta Leżajski Pan Marek Śliż oraz Burmistrz Nowej Sarzyny Pan Andrzej Rychel zapraszają do udziału w VI Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2019" w tenisie stołowym.

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej, III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

Lista drużyn uprawnionych do startu w rozgrywkach ligowych w sezonie 2019/2020. Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III a także w IV ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

Projekt kalendarza POZTS na sezon 2019/2020. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza wszystkie kluby oraz ich reprezentantów do rozgrywkach ligowych i indywidualnych w sezonie 2019/2020, jednocześnie poddając ocenie projekt kalendarza nadchodzących rozgrywek.

XIII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach - Tarnobrzeg 2019 W dniach 1-4 sierpnia 2019 roku odbędzie się po raz trzynasty międzynarodowy Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2019.
Turniej ten będzie jednym z wydarzeń organizowanych na 15 lecie klubu IKS JEZIORO Tarnobrzeg, które przypada właśnie w 2019 roku.

Akademia Tenisa Stołowego BINGO zaprasza na obóz sportowy

6. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sędziów tenisa stołowego (Tuchów, 6-7.07.2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu organizatorów zaprasza na 6. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sędziów tenisa stołowego.

Turniej o Puchar Starosty Leżajskiego (Leżajsk, 15 czerwca 2019 r.) Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku oraz Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Leżajsku zapraszają do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych o Puchar Starosty Leżajskiego.

20. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego (Łańcut, 9 czerwca 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie zapraszają do udziału w 20. edycji Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, stanowiącej jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Ustrzyki Dolne, 2 czerwca 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

DZIEŃ DZIECKA Z PIŁECZKĄ (Jarosław, 1 czerwca 2019 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zapraszają do udziału w Turnieju " Dzień Dziecka z Piłeczką ” podczas którego zostaną rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Skrzatów oraz 2. Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS i Starosty Jarosławskiego Tadeusza Chrzana.

Turniej o Puchar Burmistrza Sanoka (Sanok, 8 czerwca 2019 r.)

Mecze barażowe sezon 2018/2019 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z terminami i uczestnikami meczy barażowych w sezonie 2018/2019.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Brzostek, 19 maja 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 12 zawodników i zawodniczek z województw podkarpackiego i małopolskiego.

4. Memoriał Leszka Prokuskiego (Dębica, 19 maja 2019 r.) UKS Kępa Dębica, Stowarzyszenie "Dziesiątka" Dębica, Gmina Miasto Dębica oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w 4. edycji Memoriału Leszka Prokuskiego w tenisie stołowym.

III Ogólnopolski Rodzinny Festiwal o Puchar MSiT (Kraśnik, 12 maja 2019) Zapraszamy na III Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki w Kraśniku

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 28 kwietnia 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Turniej Tenisa Stołowego "Sandomierz 2019" KLUB TENISA STOŁOWEGO „SANDOMIERZ” ORAZ MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W SANDOMIERZU ZAPRASZAJĄ NA TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO „SANDOMIERZ 2019” W GRZE POJEDYNCZEJ (SINGIEL)

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 14 kwietnia 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów (Ustrzyki Dolne, 13 kwietnia 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Eliminacje międzywojewódzkie do DMP Młodzików, Kadetów i Juniorów (Krościenko Wyżne, 30 marca 2019 r Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Eliminacjach międzywojewódzkich do Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików, Kadetów i Juniorów.

Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików (Nowa Sarzyna, 24 marca 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 23 marca 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Odznaczenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, zaprasza wszystkich chętnych Prezesów Klubów do składania wniosków o nadanie odznaczeń Polskiego Związku Tenisa Stołowego dla swoich aktywnych działaczy, trenerów zawodników i sędziów.

3. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Kańczuga, 17 marca 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Dębica, 16 marca 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy KĘPA Dębica zapraszają do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym.

Finał Wojewódzki 13. Memoriału Andrzeja Grubby (Nowa Sarzyna, 28 marca 2019 r.) Fundacja im. Andrzeja Grubby oraz PUKS Arka Łętownia zapraszają do udziału w Finale Wojewódzkim 13. Memoriału Andrzeja Grubby w tenisie stołowym. Turniej przeznaczony jest dla trzyosobowych drużyn, złożonych z zawodników urodzonych w 2006 roku i młodszych.

3.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 9 marca 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Drużynowy Puchar Polski 2018/2019 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z listą zgłoszonych drużyn oraz tabelą rozgrywek Drużynowego Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzna.

SMS Rzeszów - Rekrutacja Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie ogłasza nabór do klas o profilu: tenis stołowy !

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>