Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 27 październik 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Nowa Sarzyna, 28 październik 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Turniej z okazji 100. rocznicy Niepodległości Rzeczypospolitej (Sandomierz, 10 listopada 2018 r.) Klub Tenisa Stołowego SANDOMIERZ i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają na Turniej z okazji 100. rocznicy Niepodległości Rzeczypospolitej.

Ogólnopolski Turniej "Mamy Niepodległość" (Liśnik Duży, 27.10.2018 r.)

Algorytm dofinansowania nr 2 działalności klubów (za sezon 2017/2018) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2017/2018.

1. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Brzostek, 21 październik 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Od Skrzata Do Mistrza Świata (Jarosław, 14 października 2018 r,) Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zapraszają do udziału w Turnieju Od Skrzata do Mistrza Świata.

Komunikat Wydziału Gier i Dyscypliny POZTS.

Turniej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości (Szebnie, 13.10.2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu Organizatorów, zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

1.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 7 październik 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Lista drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2018/2019 Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z listą drużyn, które zgłosiły się do rozgrywek ligowych w sezonie 2018/2019.

1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 15 wrzesień 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Brzostek, 16 września 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Dukla, 9 wrzesień 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1.Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Krościenko Wyżne, 8 wrzesień 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

7. Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły (Mędrzechów, 8 września 2018 r.) Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów zaprasza do udziału w 7. edycji Turnieju o Błękitną Wstęgę Wisły w tenisie stołowym.

V Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2018” (25 sierpnia 2018 r.) Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Arka" Łętownia, Poseł na Sejm RP – Pan Jerzy Paul, Starosta Leżajski Pan Marek Śliż oraz Burmistrz Nowej Sarzyny Pan Andrzej Rychel zapraszają do udziału w V Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2018" w tenisie stołowym.

Kalendarz POZTS na sezon 2018/2019. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z kalendarzem rozgrywek indywidualnych w sezonie 2018/2019.

VI Memoriał Mieczysława Bodnara – zmiana terminu Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu organizatorów informuje, że planowany na 26 sierpnia 2018 r. VI Memoriał Mieczysława Bodnara, z przyczyn organizacyjnych zostanie rozegrany w dniu 11 listopada 2018 r.

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek ligowych w sezonie 2018/2019. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej, III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

XII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach - (Tarnobrzeg, 20-22.07.2018 r.) W Tarnobrzegu już po raz dwunasty odbędą się zawody międzynarodowe,w których rywalizować będą niepełnosprawni tenisiści stołowi grający na wózkach aż z 8 krajów.

19. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego (Nowa Sarzyna, 23-24 czerwca 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie zapraszają do udziału w 19. edycji Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, stanowiącej jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

WGiD: Obsada drużyn w rozgrywkach 3. i 4. Ligi (gr. rzeszowskie i krośnieńskie) – na sezon 2018/2019 Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach III ligi podkarpackiej, a także w IV ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

I Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS (Brzostek, 16 czerwca 2018 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek zapraszają do udziału w I Młodzieżowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Mecze barażowe sezon 2017/2018 - Wyniki Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z wynikami rozegranych meczy barażowych w sezonie 2017/2018.

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Kańczuga, 9 czerwca 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (Stalowa Wola, 2 czerwca 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Jarosław, 19 maja 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Akademia Tenisa Stołowego BINGO zaprasza wszystkich chętnych na obóz sportowy.

Drużynowy Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn 2017/2018 - Finał Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza na Finał Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn w tenisie stołowym, rozgrywanym na szczeblu wojewódzkim.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>