Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

14.07.2017
60. MEKIJ: inauguracyjna porażka kadetek z Turcją Polskie kadetki przegrały z Turcją 0:3 w swoim pierwszym meczu w rozpoczętych dzisiaj w portugalskim Guimarães 60. Mistrzostwach Europy Kadetów i Juniorów.

11.07.2017
Podsumowanie 4. Międzynarodowych Mistrzostw Polski Sędziów w Bieczu Katarzyna Galus, Daniel Lis, Maksym Shulepov, Artur Rachański, Tomasz Nędza-Kubiniec, Vladimir Pistej, Aarne Puu i Ryszard Banaszkiewicz - oto zwycięzcy 4. Międzynarodowych Mistrzostw Polski Sędziów Tenisa Stołowego w tenisie stołowym, rozgrywanych w Bieczu.

07.07.2017
Zmarł śp. Adam Płodzień Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że w dniu 7 lipca 2017 roku w Lublinie zmarł Adam Płodzień - zawodnik, sportowiec, trener i wieloletni działacz sportowy. Przez ostatnie lata związany z klubami województwa lubelskiego SMS Włodawa, MKS LEWART AGS Lubartów i KTS SYGNAŁ Lublin. Pogrzeb odbędzie się w dniu 10 lipca 2017 roku o godzinie 13:00 natomiast różaniec o 12:30 w Lubartowie w kościele św. Anny.

06.07.2017
60. MEKIJ: tydzień pozostał do turnieju w Guimarães 18-osobowa reprezentacja Polski za tydzień rozpocznie rywalizację w 60. Mistrzostwach Europy Kadetów i Juniorów w portugalskim Guimarães. Turniej potrwa od 14 do 23 lipca.

02.07.2017
Walne Zgromadzenie Delegatów PZTS zatwierdziło Dariusza Szumachera na Prezesa Zarządu PZTS W dniu 1 lipca 2017 roku w sali konferencyjnej warszawskiego hotelu Sound Garden Hotel odbyło się Sprawozdawcze Zwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Tenisa Stołowego. 71 delegatów z 16 wojewódzkich związków tenisa stołowego obradowało zgodnie z zatwierdzonym porządkiem obrad.

28.06.2017
"Dream Team" z Tarnobrzega z nr 1 w Lidze Mistrzyń Wzmocniony wielokrotną Mistrzynią Europy Elizabetą Samarą KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg został rozstawiony z nr 1 w Lidze Mistrzyń. Losowanie 18 lipca w portugalskim Guimarães.

22.06.2017
Oliwia Wątor Brązową Medalistką Mistrzostw Polski Żaczek Zawodniczka reprezentująca klub GMKS Strzelec Frysztak, podczas rozegranych w Krakowie Mistrzostw Polski Żaczek i Żaków, dwukrotnie stanęła na najniższym stopniu podium.

20.06.2017
Mecz tenisa stołowego „Łączy Nas Sport” W dniu 1 lipca 2017 roku (sobota) o godzinie 14:00 na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika 49, odbędzie się
mecz tenisa stołowego rozpoczynający cykl spotkań pod hasłem „Łączy Nas Sport”,
pomiędzy IKS JEZIORO Tarnobrzeg (Drużynowy Mistrz Polski Niepełnosprawnych 2016)
a GMKS Strzelec-Pegaz Frysztak (Drużynowy Mistrz 1 Ligii mężczyzn gr. płd.)

18.06.2017
Znamy medalistów Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków Wiktoria Wróbel i Alan Kulczycki w turniejach gry pojedynczej, Zuzanna Pawelec i Zuzanna Borek oraz Alan Kulczycki i Szymon Zguczyński w turniejach gry podwójnej - oto nowi Indywidualni Mistrzowie Polski Żaczek i Żaków, rozgrywanych na obiektach Centrum Sportu „Bronowianka” w Krakowie.

16.06.2017
LOTTO Superliga: Gustavo Tsuboi zagra w Rzeszowie Brazylijczyk Gustavo Tsuboi przechodzi z PKS Kolping Frac Jarosław do Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszów. Drużynę opuszcza Tajwańczyk Sun Chia-Hung.

13.06.2017
Szkoła Podstawowa z Dukli Mistrzem Polski !!! W dniach 25-27.05.2017 w Rawie Mazowieckiej Szymon Sporek i Michał Olbrycht reprezentujący Zespół Szkół nr 1 w Dukli wywalczyli złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych. Ponadto Michał Olbrycht został najlepszym zawodnikiem turnieju.

10.06.2017
LOTTO Superliga: 6 złoty medal dla Dartomu Bogorii W rozegranym w Kobyłce finale LOTTO Superligi Dartom Bogoria Grodzisk Maz. wygrał z Unią-AZS AWFiS Gdańsk 3:0. To 6 tytuł Mistrza Polski dla Dartomu Bogorii.

07.06.2017
Tenisiści stołowi IKS JEZIORO Tarnobrzeg sześć raz na podium w Gdańsku! W Gdańsku rozegrano II Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym, w którym sześć razy na podium stawali zawodnicy IKS JEZIORO Tarnobrzeg. Zawody rozgrywano w Centrum PZTS im. Andrzeja Grubby gdzie w turnieju indywidualnym zwyciężył Jerzy Zajdel a III miejsca zajęli Piotr Sokalski, Paweł Mazuryk, Dawid Sowa, Paweł Włodyka i Antoni Biedziuk. Natomiast Mariusz Matejek uplasował się na wysokim piątym miejscu.

05.06.2017
Podsumowanie PRO - FAMILIA CUP 2017 Po raz osiemnasty Towarzystwo Sportowe Pro – Familia było organizatorem Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju w Tenisie Stołowym - Pro- Familia – Cup 2017, który odbył się 28.05.2017 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Frysztaku.

01.06.2017
IMŚ w Düsseldorfie: Li Qian musiała oddać walkowerem 2 mecze Niestety, ale Li Qian nie zdobędzie kolejnego medalu w Indywidualnych Mistrzostwach Świata. Dziś rano musiała zrezygnować z dalszego udziału w zawodach w Düsseldorfie. Powodem są problemy zdrowotne.