Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

19.10.2016
ME w Budapeszcie: troje Polaków awansowało z eliminacji Mistrz Polski Tomasz Lewandowski oraz Klaudia Kusińska i Natalia Bajor awansowali z eliminacji do turnieju głównego singla Mistrzostw Europy w Budapeszcie. Po 2 środowych porażkach odpadł Patryk Zatówka.

18.10.2016
ME w Budapeszcie: świetny początek Polaków 8 meczów i 8 wygranych - tak grali nasi tenisiści stołowi w 1 dniu eliminacji Mistrzostw Europy w Budapeszcie. Po 2 zwycięstwa odnieśli Natalia Bajor, Klaudia Kusińska, Tomasz Lewandowski i Patryk Zatówka.

17.10.2016
ME w Budapeszcie: Zatówka z Khaninem, Lewandowski z Kolarkiem Ciekawie ułożyło się dla reprezentantów Polski losowanie kwalifikacji w Mistrzostwach Europy w Budapeszcie. Na podstawie rozstawienia w turnieju głównym zagrają Jakub Dyjas, Daniel Górak, Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska-Franc.

16.10.2016
Anna Kubiak i Dawid Kosmal najlepsi w turnieju finałowego Mini Olympic Games Zwycięstwem Anny Kubiak (JKTS Jastrzębie-Zdrój) i Dawida Kosmala (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) zakończył się turniej finałowy Mini Olympic Games w tenisie stołowym, rozgrywany na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łaziskach Górnych.

16.10.2016
Anna Węgrzyn i Samuel Kulczycki najlepsi w 1. Grand Prix Polski Juniorów w Jarosławiu Zwycięstwem Anny Węgrzyn (UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie) i Samuela Kulczyckiego (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

12.10.2016
ME w Budapeszcie: Polacy rozpoczęli zgrupowanie na Węgrzech Polscy tenisiści stołowi rozpoczęli dziś na Węgrzech zgrupowanie przed Mistrzostwami Europy, które 18 października rozpoczną się w Budapeszcie. Trener Tomasz Krzeszewski zabrał na turniej Daniela Góraka, Jakuba Dyjasa, Patryka Zatówkę i indywidualnego Mistrza Polski Tomasza Lewandowskiego.

07.10.2016
1. Grand Prix Polski Juniorów w Jarosławiu Julia Ślązak (MKS JEDYNKA Łódź) i Kamil Nalepa (ZKS Drzonków) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Juniorów. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

30.09.2016
LM: zwycięstwo Tarnobrzega z Hodoninem Po bardzo dobrym meczu Mistrzynie Polski Siarka - ZOT Tarnobrzeg pokonała dziś czeski Stavoimpex Hodonin 3:1 w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów.

29.09.2016
LM: Natalia Partyka i Han Ying zaprezentują medale z Rio podczas meczu w Tarnobrzegu Kibiców, którzy przyjdą na piątkowy mecz Ligi Mistrzyń, w którym drużyna Siarki-ZOT Tarnobrzeg zmierzy się z Czeskim zespołem SKST Stavoimpex Hodonin czekać będzie dodatkowa atrakcja. Dwie zawodniczki, które wystąpią w tym spotkaniu, reprezentująca barwy klubu z Hodinina Natalia Partyka oraz grająca w Siarce-ZOT Niemka Han Ying zaprezentują wywalczone ostatnio medale.

25.09.2016
Podsumowanie 2. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku Barbara Rompa, Jolanta Kopaczyńska, Dajana Jastrzębska, Teresa Sturm, Tomasz Jakimczuk, Rafał Lis, Sławomir Brak, Maksym Chudzicki, Mariusz Olczak, Paweł Jabłoński, Igor Misztal i Marek Chybiński - oto zwycięzcy 2. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, rozgrywanego w Gdańsku.

25.09.2016
Wiktoria Wróbel i Dawid Kosmal najlepsi w 1. GP Polski Młodzików w Jarosławiu Zwycięstwem Wiktorii Wróbel (LTSR Buczek) i Dawida Kosmala (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

23.09.2016
1. Grand Prix Polski Młodzików w Jarosławiu Wiktoria Wrzosek (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka) i Filip Krzywniak (ZKS Drzonków) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Młodzików. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

19.09.2016
Złoty medal drużyny kobiet w tenisie stołowym w Rio! Mamy złoty medal!!! Yes, Yes, Yes!!!!
Polki pokonały Chinki 2:1, w finale turnieju drużynowego kobiet w klasie 6-10 Igrzysk Paraolimpijskich w Rio.
Brawo Karolina, Brawo Natalia, Brawo Kasia.
Gratulacje, jesteście WIELKIE!!!
Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z Karoliny. To jeden z największych sukcesów w sporcie w Tarnobrzegu i w naszym klubie.
Gratulują jej wszyscy z IKS Jezioro Tarnobrzeg trener, zawodnicy i członkowie klubu. Jej sukcesem cieszą się mieszkańcy Tarnobrzega.
Gratuluje świetnej gry w finale i pokonania po raz pierwszy w historii drużyny Chin. Dwa medale to ogromny jej Sukces. Brawo, brawo Karolina – Rajmund Zięba Prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg

17.09.2016
Paraolimpiada: złote Katarzyna Marszał, Karolina Pęk i Natalia Partyka Natalia Partyka, Karolina Pęk i Katarzyna Marszał zdobyły złoty medal turnieju drużynowego tenisa stołowego igrzysk paraolimpijskich w Rio de Janeiro. W finale Polki wygrały z Chinkami 2:1.

14.09.2016
Paraolimpiada: Karolina Pęk wywalczyła brązowy medal Karolina Pęk z Jeziora Tarnobrzeg wywalczyła brązowy medal igrzysk paraolimpijskich w Rio de Janeiro w singlu klasy 9. Polka w decydującym meczu pokonała zawodniczkę gospodarzy Danielle Rauen.

<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>