Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

26.04.2017
Sukces tenisistów stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg w 1 GPP Niepełnosprawnych w Gdańsku W Gdańsku w 1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych osiem razy na podium stawali tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg.
W Centrum PZTS im. Andrzeja Grubby gdzie rozgrywano zawody w turnieju indywidualnym zwyciężył Krzysztof Żyłka, II miejsca zajął Paweł Włodyka, Maciej Nalepka i Paweł Mazuryk
oraz III miejsca Jerzy Zajdel, Janusz Chamot, Mariusz Matejek i Piotr Sokalski. Natomiast debiutant w barwach IKS-u Antoni Biedziuk uplasował się na wysokim piątym miejscu.

23.04.2017
Ekstraklasa kobiet: tarnobrzesko-częstochowski finał 26 i 29 kwietnia KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg i Bebetto AZS AJD Częstochowa zagrają w finale play off ekstraklasy kobiet. Brązowe medale zdobyły SKTS Sochaczew i KU AZS UE Wrocław.

09.04.2017
LIGA MISTRZYŃ: DRUGI FINAŁ KTS SIARKA-ZOT TARNOBRZEG! Po raz 2 z rzędu KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg awansowała do finału Ligi Mistrzyń! Wielkie gratulacje dla zawodniczek i trenera Zbigniewa Nęcka.

07.04.2017
Siarka Tarnobrzeg w drodze po Puchar Europy ! Tenisistki stołowe Siarki ZOT Tarnobrzeg dziś wieczorem staną przed wyborną szansą awansu po raz drugi w historii do finału elitarnej Ligi Mistrzyń.

02.04.2017
Katarzyna Królikowska zwyciężczynią 3. GP Polski Kadetów w Luboniu Zwycięstwem Katarzyny Królikowskiej (GMKS STRZELEC Frysztak) i Macieja Kubika (KSS ANDROMEDA Warszawa) zakończyło się 3. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach LOSIR w Luboniu.

14.03.2017
Sukces Macieja Nalepki z IKS JEZIORO Tarnobrzeg we włoskim Lignano! We Włoszech w zawodach międzynarodowych w Lignano Master Open 2017 po raz pierwszy w tegorocznym sezonie wystąpiła Reprezentacja Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym.

12.03.2017
Anna Brzyska na podium 3. GP Polski Młodzików w Gdańsku Zwycięstwem Wiktorii Wrzosek (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka) i Dawida Kosmala (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) zakończyło się 3. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

05.03.2017
85 IMP: Li Qian kolekcjonuje złote medale Po świetnym meczu Li Qian wygrała z Katarzyną Grzybowską-Franc 4:3 w finale gry pojedynczej 85 Indywidualnych Mistrzostw Polski w Częstochowie. To 5 złoto "Małej" w 5 występie w IMP.

04.03.2017
85 IMP: Tomasz Lewandowski bez medalu w singlu Tomasz Lewandowski nie zdobędzie po raz 2 z rzędu tytułu Mistrza Polski w singlu. W 1/8 finału turnieju w Częstochowie przegrał 2:4 z Wang Zeng Yi, który zdobył złoty medal w 2012 roku.

03.03.2017
85 IMP: Gołębiowski wyeliminował Chojnowskiego w 1 rundzie Ubiegłoroczny wicemistrz kraju Patryk Chojnowski przegrał z Mateuszem Gołębiowskim 0:4 (5:11, 11:13, 7:11, 9:11) w 1 rundzie 85 Indywidualnych Mistrzostw Polski w Częstochowie. W innych meczach niespodzianek nie było.

03.03.2017
85 IMP: Kinga Stefańska przegrała z Natalią Bajor 2-krotna Mistrzyni Polski Kinga Stefańska przegrała z Natalią Bajor 0:4 (5:11, 8:11, 8:11, 7:11) w pierwszej rundzie 85 Indywidualnych Mistrzostw Polski w Częstochowie.

01.03.2017
Polska drużyna wygrywa turniej tenisa stołowego zawodników na wózkach w Czechach!! Drużyna Polska z Maciejem Nalepką z IKS JEZIORO Tarnobrzeg wygrywa turniej tenisa stołowego zawodników na wózkach w Czechach!!

01.03.2017
85 IMP: Li Qian i Jakub Dyjas najwyżej rozstawieni i już znają rywali Li Qian (KTS Tarnobrzeg) i Jakub Dyjas (KST Energa-Manekin Toruń) są rozstawieni z nr 1 w 85 Indywidualnych Mistrzostwach Polski, które w dniach 3-5 marca odbędą się w Hali Sportowej "Częstochowa" w Częstochowie.

01.03.2017
85 IMP: Tomasz Lewandowski - już kiedyś wygrałem w Częstochowie - Właśnie w Częstochowie wygrałem swój pierwszy ogólnopolski turniej, więc z przyjemnością wracam do tego miasta - mówi broniący tytułu Tomasz Lewandowski przed 85 Indywidualnymi Mistrzostwami Polski (3-5 marca).