Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

08.01.2018
Ekstraklasa Kobiet: znakomity początek 26-krotnych Mistrzyń Polski Od dwóch zwycięstw po 3:0 nowy rok rozpoczęły 26-krotne Mistrzynie Polski - KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg we własnej hali pokonała SCKiS HALS WADWICZ Warszawa i ATS Białystok.

17.12.2017
Piotr Cyrnek na podium 2. GPP Seniorów w Wałbrzychu Zwycięstwem Natalii Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Tomasza Kotowskiego (ENERGA KST Toruń) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu.

09.12.2017
Ekstraklasa Kobiet: komplet zwycięstw Mistrzyń Polski KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg zmierza po 27 tytuł Mistrzyń Polski. Dziś na wyjeździe wygrała ze srebrnymi medalistkami Ekstraklasy z poprzedniego sezonu BEBETTO AZS AJD Częstochowa 3:1.

06.12.2017
15 medali zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Sezon 2017 kończymy świetnym występem w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym zdobywając w Gdańsku 15 medali (3 złote, 3 srebrne i 9 brązowych).
Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenera Jacka Lachora. To były bardzo udane zawody i kolejne wspaniałe osiągnięcie IKS Jezioro Tarnobrzeg.

04.12.2017
Milena Szarek i Szymon Flaumenhaft Najlepsi w 1. GPP Skrzatów w Nowej Sarzynie. Zwycięstwem Mileny Szarek (UKS OLIMP Łęki Dukielskie) i Szymona Flaumenhafta (PKS Kolping Jarosław) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie, przy ul. M. Konopnickiej 2. W zmaganiach wystartowało 27 uczestników (13 dziewcząt i 14 chłopców).

03.12.2017
Podsumowanie Indywidualnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych Dorota Bucław, Katarzyna Marszał, Monika Borewicz, Karolina Pęk oraz Krystyna Łysiak w kategorii kobiet, a także Tomasz Jakimczuk, Maciej Nalepka, Krzysztof Żyłka, Daniel Staszak, Sławomir Brak, Michał Deigsler, Piotr Grudzień, Paweł Jabłoński, Igor Misztal i Krzysztif Wałdoch w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn - oto zwycięzcy Indywidualnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzej Grubby w Gdańsku.

02.12.2017
Liga Mistrzyń: komplet zwycięstw KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg 3 zwycięstwa po 3:0 i jedno 3:1 - zawodniczki KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg nie pozostawiły złudzeń, który zespół był najlepszy w grupie A Ligi Mistrzyń. W dzisiejszym meczu Mistrzynie Polski rozgromiły CP Lyssois Lille Metropole 3:0.

28.11.2017
AZS POLITECHNIKA Rzeszów kontra PKS KOLPING Jarosław – czyli derby Podkarpacia. Hitem ósmej kolejki Superligi Tenisa Stołowego niewątpliwie będzie pojedynek, w którym FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów podejmie we własnej hali PKS KOLPING FRAC Jarosław.

26.11.2017
Katarzyna Lech i Piotr Cyrnek Najlepsi w 2. GPP Seniorów w Brzostku. Zwycięstwem Katarzyny Lech (KSTS Krosno) i Piotra Cyrnka (PKS Kolping Jarosław) zakończyło się 2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej w Brzostku. W zmaganiach wystartowało 44 uczestników (8 seniorek i 36 seniorów).

26.11.2017
Anna Brzyska na podium 2. GPP Kadetów w Wałbrzychu Zwycięstwem Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS ROKITA Brzeg Dolny) i Szymon Kolasa (KS GORCE Nowy Targ) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowa AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu.

25.11.2017
LM: Tarnobrzeg postawił kropkę nad "I" KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg pewnie zwyciężyła na wyjeździe z niemieckim zespołem TuS Bad Driburg 3:0 w meczu 4 kolejki grupy A. Mistrzynie Polski oficjalnie zagwarantowały sobie grę w ćwierćfinale, chociaż tak naprawdę była to tylko formalność.

20.11.2017
Znamy zwycięzców Mistrzostw Drużynowego Turnieju Uczniowskiego Zwycięstwem drużyn PKS Kolping Jarosław (Dagmara Kłak, Kinga Hawro) i ATS Bingo Ropczyce (Kacper Toton, Bartosz Frączek) w grupie młodszej oraz UKS SP Korzeniów (Aleksandra Grabiec, Kinga Strączek, Anna Gąsiorek) i PKS Kolping Jarosław (Dawid Jadam, Szymon Brud, Dawid Szczygieł) w grupie starszej – zakończyły się Mistrzostwa Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego rozegranego w Stalowej Woli

18.11.2017
Katarzyna Królikowska i Szymon Seroka Najlepsi w 2. GPP Juniorów w Rzeszowie Zwycięstwem Katarzyny Królikowskiej (GMKS STRZELEC Frysztak) i Szymona Seroki (KTS Krościenko Wyżne) zakończyło się 2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Politechniki Rzeszowskiej. W zmaganiach wystartowało 45 uczestników (16 dziewcząt i 29 chłopców).

13.11.2017
Podsumowanie VIII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna Michał Jurczak i Dariusz Bara - oto zwycięzcy VIII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna z okazji Dnia Niepodległości, stanowiącego jednocześnie Memoriał Tadeusza Ciupryka i Jerzego Skublickiego w tenisie stołowym.

12.11.2017
Anna Brzyska i Zuzanna Wielgos na podium 2. GPP Młodzików w Bilczy Zwycięstwem Wiktorii Wróbel (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka) i Mateusza Zalewskiego (ZKS Drzonków) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Sportowej Bilcza.

05.11.2017
ITTF Slovak Cadet Open: brązowe medale dla Elżbiety Kwiatkowska i Anny Brzyskiej Reprezentantki Polski (w składzie: Elżbieta Kwiatkowska, Anna Brzyska) sięgnęły po brązowe medale turnieju drużynowego kadetek 2017 Slovak Cadet Open, ITTF Junior Circuit, rozgrywanych w dniach 3 - 5 listopada br. w Bratysławie. W walce o finał "biało-czerwone" uległy w stosunku 1:3 Szwedkom Rebecca Muskantor, Leah Tveit Muskantor.

05.11.2017
Dawid Jadam finalistą 1. GPP Żaków w Lidzbarku Warmińskim Zwycięstwem Wiktorii Przybytkowskiej (LUKS Chełmno) i Marcela Błaszczyka (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 4 i Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku Warmińskim.

04.11.2017
Katarzyna Królikowska i Anna Brzyska zagrają w ITTF Slovak Cadet Open Dwunastoosobowa grupa reprezentantów Polski, w tym 8 na koszt PZTS wystartuje w turnieju 2017 Slovak Cadet Open, w Bratysławie - kolejnej imprezie cyklu ITTF Junior Circuit. Zmagania potrwają od 3 do 5 listopada (piątek - niedziela).

03.11.2017
Złoty i srebrny medal Krzysztofa Żyłki IKS Jezioro Tarnobrzeg w Belgian Open 2017

29.10.2017
Patryk Zatówka trzeci w 1. GPP Seniorów w Gdańsku Zwycięstwem Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Alan Woś (ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

19.10.2017
IKS Jezioro Tarnobrzeg triumfuje w 3 Grand Prix Polski w Gdańsku W Gdańsku rozegrano 3. Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym w Centrum PZTS im. Andrzeja Grubby. Turniej pod dyktando zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg, którzy aż pięć razy stawali na najwyższym miejscu podium .

19.10.2017
Ekstraklasa kobiet: pracowity weekend Mistrzyń Polski 2 mecze w najbliższy weekend rozegra Mistrz Polski KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg. W sobotę rywalem będzie KS Bronowianka Kraków, a w niedzielę SKTS Sochaczew.

16.10.2017
Pingpongowy PGE Narodowy: wielkie święto tenisa stołowego za nami Ponad 600 uczestników, których zagrania podziwiało ponad 4000 kibiców to najważniejsze liczby zorganizowanego w sobotę święta tenisa stołowego - Pingpongowego PGE Narodowego. Uczestnicy rozgrywek turniejowych rywalizowali na blisko 90 stołach do tenisa stołowego zlokalizowanych w Biznes Klubie PGE Narodowego.

14.10.2017
LM: Siarka ZOT Tarnobrzeg zwycięża we Francji 2-krotne finalistki Ligi Mistrzyń – Siarka ZOT Tarnobrzeg wygrały we Francji z CP Lyssois Lille Metropole 3:1, co oznacza, że już są pewne gry w ćwierćfinale obecnych rozgrywek.

12.10.2017
Pingpongowy PGE Narodowy pełen atrakcji Już 14 października bieżącego roku między 9:00 a 20:00 PGE Narodowy zamieni się w pingpongowe centrum Polski. Tego dnia w Biznes Klubie oraz na promenadzie wewnętrznej najpiękniejszego stadionu w naszym kraju, na prawie 90 stołach do tenisa stołowego odbędzie się największy w Polsce otwarty turniej dziewcząt i chłopców. Jego organizatorem jest Polski Związek Tenisa Stołowego, który przygotował na ten dzień dla wszystkich uczestników mnóstwo atrakcji.

10.10.2017
Zbigniew Nęcek - najlepsza gra Li Qian z Mistrzynią Europy Hu Melek - Bardzo cieszymy się z sukcesu, a zwłaszcza z coraz lepszej dyspozycji zdrowotnej Li Qian - mówi trener zawodniczki ZOT Siarki Tarnobrzeg, która zdobyła brązowy medal podczas 2017 ITTF Challenge Polish Open w Częstochowie.

09.10.2017
Anna Brzyska i Filip Lewaszkiewicz najlepsi w finale Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci Zwycięstwem Anny Brzyskiej (PKS KOLPING Jarosław) i Filipa Lewaszkiewicza (UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą) zakończył się finał Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci w tenisie stołowym, rozgrywanego podczas 2017 ITTF Challenge Częstochowa Polish Open w Hali Sportowej w Częstochowie.

07.10.2017
Zmarł ś.p. Leszek Mocek

06.10.2017
IKS JEZIORO Tarnobrzeg ogłasza nabór do sekcji tenisa stołowego IKS JEZIORO Tarnobrzeg poszukuje utalentowanych osób z niesprawnością ruchową jeżdżące na wózku oraz osoby z niesprawnością ruchową chodzące.

01.10.2017
Anna Brzyska i Mateusz Zalewski najlepsi w 1 GPP Młodzików w Krakowie Zwycięstwem Anny Brzyskiej (PKS KOLPING Jarosław) i Mateusza Zalewskiego (ZKS Drzonków) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Centrum Sportu „Bronowianka” w Krakowie.

<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>