Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

16.06.2016
Cztery polskie drużyny na listach startowych międzynarodowych rozgrywek ETTU Cztery Polskie drużyny wyraziły gotowość startu w nowym sezonie międzynarodowych rozgrywek prowadzonych przez Europejską Unię Tenisa Stołowego (ETTU). Wszystkie zespoły znalazły się wśród uprawnionych do gry w Lidze Mistrzów.

14.06.2016
Japan Open: Li Qian i Kinga Stefańska zagrają w Tokio Li Qian i Kinga Stefańska zagrają w turnieju World Tour w tenisie stołowym w Tokio (15-19 czerwca). Obie zawodniczki rozpoczną zmagania od pierwszej rundy eliminacyjnej, w której zawodniczka wywodząca się z Chin zagra z reprezentantką Korei Południowej KIM Kyungah, a jej koleżanka klubowa zmierzy się z japonką MORI Sakura.

05.06.2016
Brzyska, Wielgos, Sawczak i Frączek medalistami IMP Żaków w Międzydrojach Do Anny Brzyskiej (PKS KOLPING Jarosław) i Miłosza Redzmskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Polski Żaków w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Międzyzdrojach.

05.06.2016
Anna Brzyska i Miłosz Redzimski Mistrzami Polski Żaków Do Anny Brzyskiej (PKS KOLPING Jarosław) i Miłosza Redzmskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Polski Żaków w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Międzyzdrojach.

30.05.2016
PKS KOLPING FRAC Jarosław zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn PKS KOLPING FRAC Jarosław zwyciężył tegoroczną rywalizację o Drużynowy Puchar Polski Mężczyzn w tenisie stołowym. W turnieju finałowym podopieczni trenera Kamila Dziukiewicza okazali się najlepsi wśród ekip: 3S POLONIA Bytom, AUKS TREFL Zamość oraz ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz.

29.05.2016
Niecodzienne zakończenie finału Ligi Mistrzyń tenisistek stołowych W piątkowym rewanżowym meczu Ligi Mistrzyń tenisistki stołowe TTC Berlin pokonały SPAR-Zamek Tarnobrzeg 3:0.

27.05.2016
LM: KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg gra w finale w Berlinie Już tylko jeden mecz pozostał w tym sezonie świeżo upieczonym mistrzyniom Polski w piątek o godz. 18:30 w Berlinie KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg czeka rewanżowe spotkanie w finale Ligi Mistrzyń. W pierwszym meczu KTS przegrał 2:3.

23.05.2016
Podsumowanie Ogólnopolskiej Gimnazjady w Drzonkowie Gimnazjum nr 18 w Gdańsku w kategorii dziewcząt oraz Gimnazjum nr 18 w Gdańsku w kategorii chłopców - oto najlepsze drużyny tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Gimnazjady w tenisie stołowym, rozgrywanej w Drzonkowie.

22.05.2016
EK: KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg mistrzem Polski po raz 25! Tenisistki stołowe SPAR-Zamek Tarnobrzeg po raz 25 zostały mistrzyniami Polski. W sobotę, w drugim spotkaniu finału play-off ekstraklasy kobiet, pokonały SKTS Sochaczew 3:1.

18.05.2016
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg i SKTS Sochaczew w finale Ekstraklasy Kobiet KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg oraz SKTS Sochaczew zmierzą się w tegorocznym finale fazy play-off Ekstraklasy Kobiet w tenisie stołowym. W półfinałach ekipy te pokonały POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński oraz GLKS Wanzl Scania Nadarzyn, które zakończyły tegoroczną rywalizację z brązowymi medalami Drużynowych Mistrzostw Polski.

08.05.2016
Elżbieta Kwiatkowska i Szymon Kolasa Mistrzami Polski Młodzików Do Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS ROKITA Brzeg Dolny) i Szymona Kolasa (KS GORCE Nowy Targ) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Polski Młodzików w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Krośnie.

06.05.2016
KU AZS UE Wrocław i KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów Mistrzami Polski Młodzików Zespoły KU AZS UE Wrocław w kategorii dziewcząt oraz KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów w kategorii chłopców sięgnęły po tytuły Drużynowych Mistrzów Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Turniej rangi mistrzowskiej rozgrywany jest w Krośnie.

05.05.2016
Trwają Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Krośnie Katarzyna Kwiatkowska (MKS ROKITA Brzeg Dolny) i Maksymilian Miastowski (KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed Indywidualnymi i Drużynowymi Mistrzostwami Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Areną zmagań będzie Hala Sportowo-Widowiskowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

30.04.2016
LM: KTS SPAR-Zamek o krok od sensacji w pierwszym meczu finałowym W pierwszym meczu finałowym Ligi Mistrzyń tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg, po fantastycznym występie, przegrały 2:3 z ekipą TTC Berlin Eastside. Mecz rewanżowy odbędzie się 27 maja w Niemczech.

29.04.2016
MKS JEDYNKA Łódź i KST Energa-Manekin Toruń Mistrzami Polski Juniorów Zespoły MKS JEDYNKA Łódź w w kategorii dziewcząt oraz KST Energa-Manekin Toruń w kategorii chłopców sięgnęły po tytuły Drużynowych Mistrzów Polski Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. Turniej rangi mistrzowskiej rozgrywany jest w Ostródzie.

<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>