Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Lista Drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2022/2023 z podziałem na grupy

Wydział Rozgrywek POZTS zaprasza do zapoznania się z aktualną listą zgłoszonych drużyn do rozgrywek ligowych z podziałem na grupy.
Lista drużyn zgłoszonych do startu w II lidze w sezonie 2022/2023:

1. „Witmar-Podwawelski” Kraków
2. MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno
3. UKS „Płomień” Limanowa
4. KS „Gorce” Nowy Targ
5. KU AZS Politechnika Rzeszów III
6. KS „Golden Masters” Korczyna
7. UKS Villa Verde Olesno II
8. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice
9. LUKS Strażak Niżna Łąka
10. LUKS „Galux” Skrzyszów
11. LZS Kąkolówka
12. „Kruszbud-Gryf” Gdów 

Lista drużyn zgłoszonych do startu w III lidze w sezonie 2022/2023:

1. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 
2. PUKS Arka Łętownia
3. TG Sokół Dynów
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne
5. LKS Kańczuga
6. KS „Golden Masters” II Korczyna
7. UKS MOSiR Dukla
8. LKS Turze Pole
9. UKS Kępa Dębica
10. LKS Brzostowianka Brzostek
11. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn
12. SKT I LO Wiki I Sanok 

Lista drużyn zgłoszonych do startu w IV lidze rzeszowskiej w sezonie 2022/2023:

1. MLKS Nurt Przemyśl
2. PUKS Arka Łętownia II
3. LKS Brzostowianka II Brzostek 
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn
5. STS JORDAN w Woli Małej 
6. GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 
7. LKS Strażak Sośnica
8. OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów
9. UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola
10. LZS START Rokietnica
11. ATS Bingo Ropczyce
12. KS Szówsko

Lista drużyn zgłoszonych do startu w IV lidze krośnieńskiej w sezonie 2022/2023:

1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka
3. LKS Strażak I Bratkówka
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne
5. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno
6. UKS Iskra Iskrzynia
7. LUKS Burza Rogi
8. SKT I LO Wiki II Sanok
9. LKS Parnas Stara Wieś
10. KS Nagórzany
11. KTS Brzozów
12. KTS Wola Komborska

Lista drużyn zgłoszonych do startu w V lidze rzeszowskiej w sezonie 2022/2023:

GRUPA A

1. UKS SP1 Leżajsk
2. LZS Kąkolówka II
3. GLKS „JAWOR 1955” II Jawornik Polski
4. PUKS Arka III Łętownia
5. KU AZS Politechnika VII Rzeszów
6. LZS START Rokietnica II
7. UKS GIM-TIM 5 II Stalowa Wola
8. KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg


GRUPA B

1. UKS Spartakus Kolbuszowa
2. LKS „ Brzostowianka” III Brzostek
3. TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów
4. KU AZS Politechnika V Rzeszów
5. KU AZS Politechnika VI Rzeszów
6. KS Głobikowa
7. GKTS „Astoria” Wadowice Górne
8. KU AZS UR IBERiS Rzeszów
9. MKS TS Mielec

Lista drużyn zgłoszonych do startu w V lidze krośnieńskiej w sezonie 2022/2023:

GRUPA W
1. LZS II Turze Pole
2. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne
3. LKS „Orły Temidy” 1989 II Domaradz
4. LKS „Górnik” Grabownica Starzeńska
5. STK I LO „Wiki” III Sanok
6. LUKS „Pionier” Średnia Wieś
7. UKS „Iskra” II Iskrzynia
8. KTS II Wola Komborska
9. STK I LO „Wiki” IV Sanok
10. KS II Nagórzany
11. LKS „Orły Temidy” 1989 III Domaradz

GRUPA Z
1. LKS „Błyskawica” I Leśniówka
2. KS „Golden Masters” III Korczyna
3. LUKS „Burza” II Rogi
4. UKS „Olimp” Łęki Dukielskie
5. UKS „Spin” Jasło
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla
7. PKS „Bartek” Dębowiec
8. GMKS „Strzelec” II Frysztak
9. UKS „Cebulka” Warzyce
10. LUKS „Strażak” III Niżna Łąka
11. KSTS MOSiR „Karpaty” IV Krosno
12. LKS „Błyskawica” II Leśniówka




Aktualności

Wspierają nas
Rzeszowska Akademia Fotografii
Województwo Podkarpackie