Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
IKS JEZIORO Tarnobrzeg ogłasza nabór do sekcji tenisa stołowego dla osób niepełnosprawnych i sprawny

1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Głobikowa, 9 października 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Nowa Sarzyna, 2 października 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Otwartym Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Prawo udziału w zawodach mają wszyscy chętni urodzeni w 1982 roku i starsi. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 26 września 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Nowa Sarzyna, 19 września 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

Zgłoszenia ligowe, Terminarze w sezonie 2021/2022

1.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Rzeszów, 11 września 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Brzostek, 12 września 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzostku zapraszą do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w ramach 22. Podkarpackiej Olimpiady (Dębica, 4 września 2021 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS KĘPA Dębica zapraszają do udziału w Narodowym Dniu Tenisa Stołowego w ramach którego rozegrana zostanie 22. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego stanowiąca jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

1.Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Dębica, 5 września 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

VIII Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2021” (29 sierpnia 2021 r.) Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Arka" Łętownia, Starosta Leżajski Pan Marek Śliż oraz Burmistrz Nowej Sarzyny Pan Andrzej Rychel zapraszają do udziału w VIII Turnieju Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2021" w tenisie stołowym.

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek ligowych w sezonie 2021/2022. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

Turniej dla dzieci "Od Skrzata do Mistrza Świata" (Sandomierz, 6 sierpnia 2021 r.)

XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach (Tarnobrzeg 30.07-01.08.2021 r.) Klub IKS JEZIORO Tarnobrzeg oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają w dniach 30 lipca - 1 sierpnia 2021 roku na międzynarodowy XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2021

Projekt kalendarza POZTS na sezon 2021/2022. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza wszystkie kluby oraz ich reprezentantów do udziału w rozgrywkach indywidualnych w sezonie 2021/2022, jednocześnie poddając ocenie projekt kalendarza nadchodzących rozgrywek.

IX Turniej o „Błękitną Wstęgę Wisły” (Mędrzechów, 25 lipca 2021 r.)

Lista drużyn uprawnionych do startu w rozgrywkach ligowych w sezonie 2021/2022. Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III a także w IV ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

Zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Delegatów POZTS (Jarosław, 20 czerwca 2021 r.) Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w dniu 20 czerwca 2021 roku odbędzie się Zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Delegatów POZTS (godz. 10:30 - I termin, godz. 11:00 - II termin). Zebranie odbędzie się w Restauracji ADM, ul. Pruchnicka 65, 37-500 Jarosław.

II Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego - Tarnobrzeg 2021 (Tarnobrzeg, 19 czerwca 2021 r.) IKS JEZIORO Tarnobrzeg oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w II Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego - Tarnobrzeg 2021. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Dębica, 6 czerwca 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 12 zawodników i zawodniczek z województw podkarpackiego i małopolskiego.

Mecze barażowe sezon 2020/2021 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z terminami i uczestnikami meczy barażowych w sezonie 2020/2021.

Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (Nowa Sarzyna, 5 czerwca 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Dukla, 22 maja 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów (Ustrzyki Dolne, 23 maja 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Algorytm dofinansowania nr 1 działalności klubów (za sezon 2020/2021) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2020/2021.

Mistrzostwa Polski Młodzików (Dębica, 14-16 maja 2021 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy "Kępa" w Dębicy zapraszają na Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 8 maja 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 24 kwietnia 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców (Krosno, 25 kwietnia 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

KOMUNIKAT W SPRAWIE ROZGRYWEK POZTS W związku z przywróceniem możliwości organizowania zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży uczestniczących we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy - POZTS podjął następujące decyzje:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>