Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach (Tarnobrzeg 30.07-01.08.2021 r.) Klub IKS JEZIORO Tarnobrzeg oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają w dniach 30 lipca - 1 sierpnia 2021 roku na międzynarodowy XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2021

Projekt kalendarza POZTS na sezon 2021/2022. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza wszystkie kluby oraz ich reprezentantów do udziału w rozgrywkach indywidualnych w sezonie 2021/2022, jednocześnie poddając ocenie projekt kalendarza nadchodzących rozgrywek.

IX Turniej o „Błękitną Wstęgę Wisły” (Mędrzechów, 25 lipca 2021 r.)

Lista drużyn uprawnionych do startu w rozgrywkach ligowych w sezonie 2021/2022. Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III a także w IV ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

Zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Delegatów POZTS (Jarosław, 20 czerwca 2021 r.) Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w dniu 20 czerwca 2021 roku odbędzie się Zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Delegatów POZTS (godz. 10:30 - I termin, godz. 11:00 - II termin). Zebranie odbędzie się w Restauracji ADM, ul. Pruchnicka 65, 37-500 Jarosław.

II Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego - Tarnobrzeg 2021 (Tarnobrzeg, 19 czerwca 2021 r.) IKS JEZIORO Tarnobrzeg oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w II Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego - Tarnobrzeg 2021. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Dębica, 6 czerwca 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 12 zawodników i zawodniczek z województw podkarpackiego i małopolskiego.

Mecze barażowe sezon 2020/2021 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z terminami i uczestnikami meczy barażowych w sezonie 2020/2021.

Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (Nowa Sarzyna, 5 czerwca 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Dukla, 22 maja 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów (Ustrzyki Dolne, 23 maja 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Algorytm dofinansowania nr 1 działalności klubów (za sezon 2020/2021) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2020/2021.

Mistrzostwa Polski Młodzików (Dębica, 14-16 maja 2021 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy "Kępa" w Dębicy zapraszają na Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 8 maja 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 24 kwietnia 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców (Krosno, 25 kwietnia 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

KOMUNIKAT W SPRAWIE ROZGRYWEK POZTS W związku z przywróceniem możliwości organizowania zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży uczestniczących we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy - POZTS podjął następujące decyzje:

89. Indywidualne Mistrzostwa Polski (Arłamów, 26-28 marca 2021 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu oraz hotel „Arłamów” zapraszają na 89. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Seniorów (Dębica, 14 marca 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 48 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

2. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Dębica, 13 marca 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Kalendarz POZTS WGiD POZTS informuje iż uległ zmianie termin rozegrania 2 Grand Prix Podkarpacia Skrzatów. Turniej zostanie rozegrany 13 marca (sobota) w Dębicy. A już następnego dnia (14 marca) również w Dębicy odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacie Seniorów i Seniorek.


II Liga Kobiet - zgłoszenia Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w rozgrywkach II Ligi Kobiet.

2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Nowa Sarzyna, 14 lutego 2021 r.) Prawo udziału w Grand Prix Podkarpacia Seniorów mają wszyscy chętni z terenu województwa podkarpackiego posiadający aktualną licencję okresową PZTS i spełniający kryteria startu w zawodach, wynikające z obowiązujących przepisów prawa.

AKTUALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE ROZGRYWEK INDYWIDUALNYCH I LIGOWYCH.

Od Skrzata Do Mistrza Świata (Jarosław, 13 grudnia 2020 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, PKS KOLPING Jarosław oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zapraszają do udziału w Turnieju Od Skrzata do Mistrza Świata.

1.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Dukla, 12 grudnia 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Nowa Sarzyna, 6 grudnia 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

III Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS (Dębica, 5 grudnia 2020 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS KĘPA Dębica zapraszają do udziału w III Młodzieżowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Algorytm dofinansowania nr 2 działalności klubów (za sezon 2019/2020) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2019/2020.

1.Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Ustrzyki Dolne, 14 listopada 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>