Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Błażowa, 18 września 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

Lista Drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2022/2023 z podziałem na grupy Wydział Rozgrywek POZTS zaprasza do zapoznania się z aktualną listą zgłoszonych drużyn do rozgrywek ligowych z podziałem na grupy.

1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Rzeszów, 17 września 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

Turniej z Okazji 50-Lecia Sanockiego Klubu Tenisowego (Sanok, 11 września 2022 r)

1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 10 września 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

1.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Krosno, 3 września 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Nowa Sarzyna, 27 sierpnia 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

IX Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2022” (20 sierpnia 2022 r.) Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Arka" Łętownia, Poseł na Sejm RP Pan Jerzy Paul, Burmistrz Nowej Sarzyny Pan Andrzej Rychel oraz Starosta Leżajski Pan Marek Śliż zapraszają do udziału w IX Turnieju Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2022" w tenisie stołowym.

Projekt kalendarza POZTS na pierwszą połowę sezonu 2022/2023. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przedstawia projekt kalendarza na pierwszą połowę sezonu rozgrywek indywidualnych 2022/2023.

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek ligowych w sezonie 2022/2023. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej, III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

Lista drużyn uprawnionych do startu w rozgrywkach ligowych w sezonie 2022/2023. Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III a także w IV ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

XV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach (Tarnobrzeg 21.07-24.07.2022 r.)

ATS BINGO Ropczyce zaprasza na obóz sportowy

Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (Dębica, 12 czerwca 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Dębica, 11 czerwca 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

6 Ogólnopolski Rodzinny Festiwal o Puchar Ministra Sportu (Kraśnik, 11 czerwca 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek w imieniu Organizatorów zapraszamy na 6 Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu w Kraśniku

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Kraków, 22 maja 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 12 zawodników i zawodniczek z województw podkarpackiego i małopolskiego.

Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Błażowa, 14 maja 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców (Nowa Sarzyna, 15 maja 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego (Mędrzechów, 15 maja 2022 r.)

Drużynowy Puchar Polski 2021/2022 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z listą zgłoszonych drużyn oraz tabelą rozgrywek Drużynowego Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzna.

Algorytm dofinansowania nr 1 działalności klubów (za sezon 2021/2022) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2021/2022.

Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów (Rzeszów, 30 kwietnia 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mecze barażowe sezon 2021/2022 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z terminami i uczestnikami meczy barażowych w sezonie 2021/2022.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych (Tarnobrzeg, 23-24 kwietnia 2022) Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Integracyjny Klub Sportowy „Jezioro” Tarnobrzeg zapraszają na Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym.

Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików (Rzeszów, 10 kwietnia 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów (Krosno, 9 kwietnia 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 9 kwietnia 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

3. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Brzostek, 3 kwietnia 2022 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Otwartym Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Prawo udziału w zawodach mają wszyscy chętni urodzeni w 1982 roku i starsi. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Zmiany w Kalendarzu POZTS. WGiD POZTS informuje iż uległ zmianie termin rozegrania Indywidualnych Mistrzostw Podkarpacia Żaków i Młodzieżowców.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>