Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
1. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Brzostek, 8 października 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Otwartym Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Prawo udziału w zawodach mają wszyscy chętni urodzeni w 1984 roku i starsi. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Ropczyce, 7 października 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Rzeszów, 17 września 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Błażowa, 16 września 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

XI Turniej Tenisa Stołowego o Błękitną Wstęgę Wisły (Mędrzechów, 17 września 2023 r.) Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XI Turnieju Tenisa Stołowego dla zrzeszonych w PZTS oraz amatorów o „Błękitną Wstęgę Wisły”

1.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 9 września 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Rzeszów, 10 września 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

Lista Drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2023/2024 Wydział Rozgrywek POZTS zaprasza do zapoznania się z aktualną listą zgłoszonych drużyn do rozgrywek ligowych.

1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 3 września 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

X Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2023” (26 sierpnia 2023 r.) Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Arka" Łętownia, Burmistrz Nowej Sarzyny Pan Andrzej Rychel oraz Starosta Leżajski Pan Marek Śliż zapraszają do udziału w X Turnieju Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2023" w tenisie stołowym.

7. Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu (Kraśnik, 26.08.2023 r.)

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek ligowych w sezonie 2023/2024. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej, III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

Projekt kalendarza POZTS na pierwszą połowę sezonu 2023/2024. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przedstawia projekt kalendarza na pierwszą połowę sezonu rozgrywek indywidualnych 2023/2024.

PINGPONGOWY PGE Narodowy (Warszawa, 19 sierpnia 2023 r.) 19 sierpnia 2023 roku, w godzinach od 9.00 do 19.00 na płycie PGE Narodowego odbędzie się największe pingpongowe wydarzenie w kraju i w Europie. Na płycie obiektu stanie 100 stołów do tenisa stołowego i jak niemalże co roku będziemy bawić się na różne sposoby podczas tego eventu.

Międzynarodowy Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach (Tarnobrzeg, 14-16 lipca 2023 r.) Klub IKS JEZIORO Tarnobrzeg oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na Międzynarodowy XVI Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2023

Lista drużyn uprawnionych do startu w rozgrywkach ligowych w sezonie 2023/2024. Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III a także w IV ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

Turniej Barażowy o miejsce w II lidze (Błażowa, 25 czerwca 2023 r.) Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje iż baraż o miejsce w II lidze zostanie rozegrany w dniu 25 czerwca 2023 r. w Hali Sportowej w Błażowej, Plac im. Ks. Adolfa Kowala 3, 36-030 Błażowa.

5. Memoriał Leszka Prokuskiego (Dębica, 24 czerwca 2023 r.)

Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (Niedźwiada Dolna, 11 czerwca 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Brzostek, 28 maja 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Mistrzostwa Polski Młodzików (Rzeszów, 19-21 maja 2023 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz KU AZS Politechniki Rzeszowskiej Rzeszów zapraszają na Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie stołowym.

ATS BINGO Ropczyce zaprasza na obóz sportowy

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Rzeszów, 14 maja 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 12 zawodników i zawodniczek z województw podkarpackiego i małopolskiego.

Mecze barażowe sezon 2022/2023 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z terminami i uczestnikami meczy barażowych w sezonie 2022/2023.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców (Krosno, 7 maja 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 23 kwietnia 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Algorytm dofinansowania nr 1 działalności klubów (za sezon 2022/2023) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2022/2023.

Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Ustrzyki Dolne, 16 kwietnia 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów (Błażowa, 15 kwietnia 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów (Krosno, 2 kwietnia 2023 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>