Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

AKTUALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE ROZGRYWEK INDYWIDUALNYCH I LIGOWYCH.

W związku z decyzją Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego o odwołaniu 1 serii turniejów Grand Prix Polski w kategoriach młodzieżowych ( junior, kadet, młodzik, żak ), Zarząd POZTS podjął następujące decyzje:

- wstępnie planowane na luty i marzec turnieje Grand Prix Podkarpacia w wyżej wymienionych kategoriach nie będą rozgrywane.

- wyniki rozegranych eliminacji wojewódzkich w listopadzie i grudniu są obowiązujące do nadchodzącej serii Grand Prix Polski.

- 2 Grand Prix Podkarpacia Seniorów zostanie rozegrane zgodnie z planem 14.02.2021 r.

 

Decyzja w sprawie rozgrywek ligowych bez zmian:

- Drużyny 3, 4 i 5 ligi mogą wznowić rozgrywki zgodnie z terminarzem, o ile gospodarz meczu będzie w stanie udostępnić halę sportową i przeprowadzić mecz zgodnie z zasadami, ograniczeniami, wytycznymi i zaleceniami wynikającymi z obowiązujących przepisów prawa oraz zgodnie z zaleceniami i wytycznymi odpowiednich służb i organów w tym służb sanitarnych. W innym wypadku drużyny są zobowiązane do podania nowego terminu meczu. Gospodarz meczu jest zobowiązany do skutecznego poinformowania drużyny przeciwnej oraz Wydziału Rozgrywek o niemożności rozegrania meczu na minimum 3 dni przed planowanym terminem spotkania.

Powyższe regulacje tyczą sie jedynie terminów zaplanowanych w czasie trwania: "narodowej kwarantanny" tj. do 14 lutego 2021 r.

Ponadto drużyny powinny niezwłocznie ustalić i poinformować Wydział Rozgrywek o nowych terminach meczy które nie zostały rozegrane z powodu zawieszenia rozgrywek.   

 

Dodatkowe informacje 

Komunikat Polskiego Związku Tenisa Stołowego - 15 stycznia 2021
Komunikat Polskiego Związku Tenisa Stołowego - 1 lutego 2021
Kalendarz POZTS

Aktualności

Wspierają nas
Rzeszowska Akademia Fotografii
Województwo Podkarpackie