Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Projekt kalendarza POZTS/PZTS na sezon 2015/2016 (aktualizacja)

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza wszystkie kluby oraz ich reprezentantów do udziału w rozgrywkach ligowych i indywidualnych w sezonie 2015/2016, jednocześnie poddając ocenie projekt kalendarza nadchodzących rozgrywek.
Zgodnie z projektem kalendarza na nowy sezon, rozgrywki indywidualne w tenisie stołowym na Podkarpaciu wystartują w trzeci weekend września (1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików i Kadetów). Od sezonu 2015/2016 nie będą prowadzone turnieje eliminacyjne w podokręgach - prawo startu w turniejach wojewódzkich przysługuje wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy posiadają aktualną licencję zawodniczą.

W trzeci weekend września rozpoczną się także rozgrywki 2. ligi podkarpacko - małopolskiej mężczyzn. Start niższych klas rozgrywkowych zaplanowany został na weekend 10 - 11 października br.

W odpowiedzi na liczne zainteresowanie rozgrywkami weteranów (osób powyżej 39. roku życia), w sezonie 2015/2016 POZTS zorganizuje pięć turniejów rangi Otwartych Grand Prix Podkarpacia Weteranów oraz podsumowujące sezon Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. W dalszym ciągu przewidziana jest także organizacja otwartych turniejów tenisa stołowego dla amatorów (zawodników grających maksymalnie w 4. lidze).

Materiały do pobrania

1. Kalendarz rozgrywek POZTS/PZTS na sezon 2015/2016 - projektAktualności