Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Lista Drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2020/2021 z podziałem na grupy

Wydział Rozgrywek POZTS zaprasza do zapoznania sie z aktualną listą zgłoszonych drużyn do rozgrywek ligowych z podziałem na grupy. Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek nie wcześniej niż 11.10.2020 r.

Lista drużyn zgłoszonych do startu w III lidze w sezonie 2020/2021:


1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 
(spadek z II ligi)
2. LKS Turze Pole
3. LKS Brzostowianka Brzostek
4. UKS Kępa Dębica
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno
6. TG Sokół Dynów
7. ATS Bingo Ropczyce
8. PUKS Arka Łętownia
9. SKT I LO Wiki Sanok
10. LKS Strażak Bratkówka
11. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 
(awans z IV ligi krośnieńskiej)
12. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 
(awans z IV ligi rzeszowskiej)
13. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 
(awans z IV ligi rzeszowskiej)
14. UKS Olimp Łęki Dukielskie 
(awans z IV ligi krośnieńskiej)



Lista drużyn zgłoszonych do startu w IV lidze rzeszowskiej w sezonie 2020/2021:

1. MLKS Nurt Przemyśl 
(spadek z III ligi)
2. LZS Kąkolówka 
(spadek z III ligi)
3. LKS Kańczuga

4. KU AZS Politechnika IV Rzeszów
5. LKS Brzostowianka II Brzostek
6. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
7. UKS Spartakus Kolbuszowa
8. LKS Jar Kielnarowa
9. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn
(w wolne miejsce po UKS Niedźwiada Dolna)
10. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów (awans z V ligi A) 
11. UKS Kępa II Dębica 
(awans z V ligi B) 
12. LKS Strażak Sośnica 
(awans z V ligi A) 
13. PKS KOLPING Jarosław 
(przejęcie miejsca od STRAŻAK Pruchnik)
 

Lista drużyn zgłoszonych do startu w IV lidze krośnieńskiej w sezonie 2020/2021:

1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz I
2. UKS Iskra Iskrzynia
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka
4. LKS Strażak II Bratkówka
5. LUKS Burza Rogi
6. LKS Parnas Stara Wieś
7. KTS Brzozów I

8. UKS Spin Jasło
9. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 
(awans z V ligi W) 
10. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 
(awans z V ligi Z) 
11. LKS Błyskawica Leśniówka 
(awans z V ligi Z) 
12. LKS II Turze Pole 
(awans z V ligi W) 
13. STK I LO Wiki II Sanok 
(przejęcie miejsca od PKS BARTEK Dębowiec)

14. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz II (przejęcie miejsca od LUKS Burza II Rogi)


Lista drużyn zgłoszonych do startu w V lidze rzeszowskiej w sezonie 2020/2021:

GRUPA A

1. PUKS Arka Łętownia II
2. LKS Darowice-Koniuszki
3. STS JORDAN w Woli Małej
4. LKS Szarotka Rogóżno
5. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
6. LKS Kańczuga II
7. LKS Jar Kielnarowa II
8. UKS SP Nr 1 Leżajsk
9. FAIR PLAY Szówsko

GRUPA B

1. KTS Zagorzyce
2. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów
3. ATS BINGO Ropczyce II
4. UKS Kępa III Dębica
5. LZS Kąkolówka
6. KS Głobikowa
7. LKS Brzostowianka III Brzostek
8. TPTS AQUARIUS Rzeszów 


Lista drużyn zgłoszonych do startu w V lidze krośnieńskiej w sezonie 2020/2021:


GRUPA W

1. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne
2. KS Nagórzany
3. UKS Iskra Iskrzynia II
4. KTS WOLA Wola Komborska
5. KTS Brzozów II
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne
7.  STK I LO Wiki III Sanok
8. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz III 


GRUPA Z

1. GMKS STRZELEC Frysztak II
2. UKS CEBULKA Warzyce
3. LKS Strażak III Bratkówka 
4. LKS Strażak IV Bratkówka

5. LUKS Strażak Niżna Łąka III
6. UKS TKKF MOSiR Dukla II
7. PKS BARTEK Dębowiec
8. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 
9.
 KSTS MOSIR Karpaty III Krosno
 












Aktualności