Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Informacja KS POZTS dla sędziów i kandydatów na sędziów na sezon 2016/2017

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w dniu 28 sierpnia 2016 roku (niedziela) o godz. 10:00 w Centrum Dydaktyczno-Sportowym Politechniki Rzeszowskiej (ul. Poznańska 2a) odbędzie się przedsezonowa kursokonferencja dla sędziów oraz kandydatów na sędziów tenisa stołowego.
W kursokonferencji powinni wziąć udział wszyscy sędziowie tenisa stołowego, którzy w sezonie 2016/2017 zamierzają aktywnie włączyć się do prowadzenia turniejów oraz spotkań drużynowych (bez względu na szczebel rozgrywkowy).

Kursokonferencja umożliwi uzyskanie stopnia sędziego kandydata, jak również podwyższenia stopnia do okręgowego dla sędziów kandydatów z minimum dwuletnim stażem sędziowskim. Oferta ta powinna zainteresować w szczególności kluby 3-, 4- oraz 5-ligowe, które dotąd nie posiadały wśród własnych działaczy i zawodników osób przeszkolonych do prowadzenia spotkań ligowych.

Koszty udziału w kursokonferencji (płatne w dniu szkolenia):
- dla osób ubiegających się o pierwszy stopień sędziego kandydata - 30 zł (dodatkowo wymagane zdjęcie do legitymacji),
- dla sędziów kandydatów ubiegających się o podwyższenie stopnia do sędziego okręgowego - 20 zł,
- dla pozostałych sędziów (za wyjątkiem sędziów posiadających licencję do prowadzenia zawodów centralnych w sezonie 2016/2017) - 10 PLN.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o potwierdzenie chęci uczestnictwa w kursokonferencji drogą elektroniczną (adres e-mail: zgloszenia@pozts.pl) w terminie do dnia 25 sierpnia 2016 roku.


Materiały do pobrania

1. Lista zgłoszonych uczestników 
 
Aktualności