Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Za nami 19. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego.

W dniach 23-24 czerwca w Nowej Sarzynie odbyła się 19. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego. Rywalizacja toczyła się łącznie w jedenastu kategoriach wiekowych.
25.06.2018
Źródło: POZTS
W dniach 23-24 czerwca w Nowej Sarzynie odbyła się 19. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego. Rywalizacja toczyła się łącznie w jedenastu kategoriach wiekowych.


Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:


- kategoria dziewcząt do 13 lat  (ur. w 2005 r. i młodsze)

       1. Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław)
       2. Martyna Gołąb (MLKS Nurt Przemyśl)
       3. Kamila Kiliszek (UPKS ARKA Ryki)




- kategoria chłopców do 13 lat  (ur. w 2005 r. i młodsi) 

  1. Filip Dereń (KTS Krościenko Wyżne)
  2. Szymon Flaumenhaft (PKS Kolping Jarosław)
  3. Paweł Czekański (KTS Krościenko Wyżne)





-  kategoria dziewcząt 14-16 lat  (ur. w latach  2002-2004) 

  1. Julia Szczepanik (KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
  2. Weronika Szczepanik (KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
  3. Urszula Dereń (KTS Krościenko Wyżne)





- kategoria chłopców 14-16 lat  (ur. w latach  2002-2004) 

  1. Kordian Poniatowski (UKS GWOŹDZIK Gwoźnica Dolna)
  2. Patryk Kubicki (LKS Kańczuga)
  3. Mateusz Rogusz (Dubiecko)





- kategoria chłopców 17-19 lat  (ur. w latach  1999-2001)

  1. Adrian Wilisowski (LKS Brzostowianka Brzostek)
  2. Kamil Bazan (GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski)
  3. Wojciech Kuźniar (LKS Kańczuga)





- kategoria dziewcząt  17-19 lat  (ur. w latach  1999-2001)

  1. Aleksandra Kubicka (LKS Kańczuga)
  2. Kinga Stępień (MLKS Gminy Leżajsk)




- kategoria mężczyzn 20-39 lat  (ur. w latach  1979-1998) 

  1. Jacek Stadnicki (UKS SPARTAKUS Kolbuszowa Górna)
  2. Łukasz Kasprowicz (Stalowa Wola)
  3. Marek Padewski (GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski)



- kategoria mężczyzn 40-55 lat  (ur. w latach  1963-1978) 

  1. Janusz Żygała (UKS GWOŹDZIK Gwoźnica Dolna)
  2. Krzysztof Duplaga (LZS Orły Temidy 1989 Domaradz)
  3. Jacek Szajnik (GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski)




- kategoria mężczyzn  56 lat i starsi  (ur. w roku 1962 i starsi) 

  1. Zenon Woliński (LZS SOLIDARNI Mędrzechów)
  2. Wiesław Urbanik (UKS SP1 Leżajsk)
  3. Tadeusz Wojdyła (LKS Brzostowianka Brzostek)



 

- kategoria kobiet 40 lat i starsze  lat (ur. w roku 1978 i starsze)

         1. Dorota Kieś (Rzeszów)
         2. Danuta Majer (Przemyśl)

       




- kategoria niepełnosprawni mogący grać stojąc

  1. Marian Nowak (SKT Sanok)
  2. Marek Habrat (Rudnik nad Sanem)














Aktualności