Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

LM: Tarnobrzeg postawił kropkę nad "I"

KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg pewnie zwyciężyła na wyjeździe z niemieckim zespołem TuS Bad Driburg 3:0 w meczu 4 kolejki grupy A. Mistrzynie Polski oficjalnie zagwarantowały sobie grę w ćwierćfinale, chociaż tak naprawdę była to tylko formalność.
25.11.2017
PZTS
Źródło: Artykuł PZTS

Zespół gwiazd, jaki zbudował Zbigniew Nęcek, nie miał większych problemów z rywalkami z Niemiec. Tylko pierwsza gra zakończyła się po 5 setach, choć Eliza Samara cały czas prowadziła i kontrolowała sytuację w rywalizacji z Niną Mittelham.

Ying Han łatwo ograła 3:0 Elenę Waggermayer, a na koniec również bez straty seta, ale po dłuższej grze, Li Qian wygrała z Sarah De Nutte.

Sensacyjnym zwycięstwem drużyny Natalii Partyki SKST Mart Hodonin-Stavoimpex zakończyło się spotkanie grupy D z broniącym tytułu TTC Berlin Eastside 3:0.

W składzie mistrzowskiego zespołu zabrakło Shan Xiaona i Petrissy Solji (kontuzja), ale to i tak wielki sukces Natalii Partyki i jej koleżanek Chinki Guo Lin i Czeszki Renaty Strbikovej, która kiedyś grała w Tarnobrzegu. Polska zawodniczka pokonała Katrin Mühlbach3:0.