Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

XII Turniej o Puchar Prezydenta Misata Krosna (11 listopada 2022 r.)

W imieniu Krośnieńskiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, zapraszamy do wzięcia udziału w XII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna (Memoriał T. Ciupryka i J. Skublickiego). Patronat zawodów obejmuje Prezydent Miasta Krosna. Zawody zostały zaplanowane na Dzień Święta Niepodległości 11.11.2022 roku i rozgrywane będą w 2 kategoriach.

Komunikat organizacyjny:

1. Termin zawodów: 11 listopada 2022 roku godzina 9.00
2. Miejsce: Hala Sportowa przy ul. Legionów 6 w Krośnie.
3. System rozgrywek: Ilość miejsc ograniczona, każda z 2 kategorii została zaplanowana na max. po 32 zawodników, decyduje kolejność zgłoszeń. Przy weryfikacji,
losowaniu i rozstawieniu zostaną uwzględnione miejsca zajęte na poprzednim turnieju i lista rankingowa PZTS.
4. Turniej rozegrany zostanie na 9 stołach Andro, JOOLA, piłkami plastikowymi.
5. Zgłoszenia: zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie drogą emailową na adres: teniskarpaty@op.pl

W terminie nieprzekraczalnym do dnia 08.11.2022 roku do godziny 20.00. Warunkiem koniecznym do przyjęcia zgłoszenia do zawodów - jest wpłata wpisowego na konto KSTS Krosno nr 45 1600 1462 1897 4917 0000 0001 BNP Paribas Bank Polska, w terminie nieprzekraczalnym do 08.11.2022 roku. Nieodnotowanie wpłaty wpisowego na koncie skutkowało będzie skreśleniem z listy uczestników.  Tylko w przypadku niezgłoszenia się zaplanowanej ilości 32 zawodników do danej kategorii, zgłoszenia wyjątkowo będą przyjmowane w dniu turnieju. W powyższych kwestiach każdorazowo decyduje organizator.

6. Nagrody:

- zawodnicy z miejsc 1 - 3 w kategorii „amatorzy” otrzymają nagrody rzeczowe,
- zawodnicy z miejsc 1 - 3 w kategorii open otrzymają nagrody rzeczowe.

7Kategorie wiekowe

- Amatorzy (do IV ligi włącznie, bez podziału na kategorie wiekowe i płeć): 8.30 – weryfikacja i losowanie, 9.00 – rozpoczęcie gier,

- Open (dla wszystkich, bez podziału na kategorie wiekowe i płeć): 12.00 - weryfikacja i losowanie, 12.30 – rozpoczęcie gier.

8. Wpisowe do turnieju:  Jego wysokość wynosi 30 złotych za udział w 1 kategorii i 50 złotych w przypadku chęci gry w obydwu kategoriach. Obowiązują zasady przestawione w punkcie 5.

9. Koszty przejazdu i wyżywienia pokrywają jednostki delegujące. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje oraz badania lekarskie. Uczestnicy grają na własną odpowiedzialność.

10. Wszystkie kwestie organizacyjne, sportowe, regulaminowe i sporne pozostają do rozstrzygnięcia przez sędziów i organizatora zawodów. Obowiązuje strój sportowy i miękkie

obuwie sportowe.

11. Każdy uczestnik turnieju zobowiązany jest do przestrzegania wytycznych sanitarnych dotyczących Covid-19.

 

                                                                                                      Organizatorzy

Aktualności

Wspierają nas
Rzeszowska Akademia Fotografii
Województwo Podkarpackie