Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

2. Amatorski Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Radnego Powiatu Jarosławskiego - Podsumowanie

11 lutego, 59 zawodniczek i zawodników wzięło udział w II Amatorskim Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Radnego Powiatu Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza pod honorowym patronatem starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota.
Agnieszka Kulka Photography
16.02.2024
Marek Gudzelak
Źródło:
11 lutego, 59 zawodniczek i zawodników wzięło udział w II Amatorskim Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Radnego Powiatu Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza pod honorowym patronatem starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota.


W turnieju wystąpili zawodnicy nie tylko z Jarosławia, ale także z Lublina, Tarnobrzega Biłgoraja, Narola, Tryńczy, Woli Komborskiej, Grodziska Dolnego, Cieszanowa, Rzeszowa, Leżajska, Przemyśla, Mołodycza, Szówska., Majdanu Sieniawskiego i Rozborza.

Pingpongiści rywalizowali w hali Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu. - Zawody przebiegły w świetnej atmosferze, przy sportowej rywalizacji. W zgodnej opinii wszystkich uczestników poziom w porównaniu z pierwszym turniejem organizowanym przez Amatorski tenis stołowy w Jarosławiu i okolicach jak i innymi turniejami był znacznie wyższy, a poszczególne pojedynki miały bardzo wyrównany przebieg, przez co były bardzo atrakcyjne dla oglądających zmagania przy tenisowym stole - podsumowuje Marek Gudzelak, inicjator i główny organizator zawodów.

Do organizacji turnieju przyczynili się także: Kamil Dziukiewicz, starosta Stanisław Kłopot, Mariusz Stasieńko - dyrektor ds marketingu w Sokołów S.A oddział w Jarosławiu oraz Marek Sierpiński - właściciel firmy Natura PRO. Patronat medialny nad turniejem sprawował Ekspres Jarosławski.


WYNIKI

Kobiety

1 - Ewa Bocian ( Lublin )
2 - Katarzyna Hawro ( Jarosław)
3 - Renata Mazurek ( Majdan Sieniawski)
4 - Dominika Szczepanik ( Rozbórz)

Mężczyźni do 50 lat:

1 - Bartłomiej Niedźwiedź ( Lublin)
2 - Szczepko Góreczny ( Stalowa Wola)
3 - Piotr Maciałek ( Jarosław)
4 Daniel Szcześniak ( Biłgoraj)

Mężczyźni powyżej 50 lat:

1 - Mirosław Dudek ( Narol )
2 - Marek Gudzelak ( Jarosław)
3 - Jarek Pysiak ( Jarosław)
4 - Marek Raba ( Jarosław)

Statuetkę dla najmłodszego zawodnika otrzymał Paweł Sebastianka, a dla najstarszego Jan Pudło


Fotografie autorstwa Agnieszka Kulka Photography

Aktualności

Wspierają nas
Województwo Podkarpackie