Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

X Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna (11 listopada 2019 r.)

W imieniu Krośnieńskiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, zapraszamy do wzięcia udziału w X Jubileuszowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna (Memoriał T. Ciupryka i J. Skublickiego). Zawody zostały zaplanowane na Dzień Święta Niepodległości 11.11.2019 roku i rozgrywane będą w 2 kategoriach.

Komunikat organizacyjny:

1. Termin zawodów: 11 listopada 2019 roku, godz. 9:00.

2. Miejsce: Hala Sportowa przy ul. Legionów 6 w Krośnie.

3. System rozgrywek: Ilość miejsc ograniczona, każda z 2 kategorii została zaplanowana na max. po 32 zawodników, decyduje kolejność zgłoszeń. Przy weryfikacji, losowaniu i rozstawieniu zostaną uwzględnione miejsca zajęte na poprzednim turnieju i lista rankingowa PZTS.

4. Turniej rozegrany zostanie na 9 stołach Joola i Andro, piłkami plastikowymi.

5. Zgłoszenia:

Zgłoszenia będą przyjmowane:
- drogą mailową: na adres: marek_0@op.pl
- telefonicznie smsem: pod numer 600 151 766.

w terminie nieprzekraczalnym do dnia 08.11.2019 roku do godziny 20.00. Tylko w przypadku niezgłoszenia się zaplanowanej ilości 32 zawodników do danej kategorii, zgłoszenia wyjątkowo będą przyjmowane w dniu turnieju.

6. Nagrody:
- zawodnicy z miejsc 1 - 3 w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe,
- za miejsca 1 - 3 w każdej kategorii: puchary i pamiątkowe dyplomy,
- za miejsca 4 - 6 w każdej kategorii:  pamiątkowe dyplomy.

7. Kategorie wiekowe:

- amatorzy (do IV ligi włącznie, bez podziału na kategorie wiekowe i płeć): 8:30 weryfikacja i losowanie, 9:00 rozpoczęcie gier,
- open (dla wszystkich, bez podziału na kategorie wiekowe i płeć): 12:00 weryfikacja i losowanie, 12:30 rozpoczęcie gier.

8. Wpisowe do turnieju: Będzie przyjmowane w dniu turnieju i jest obligatoryjne. Jego wysokość wynosi 20 złotych za udział w 1 kategorii i 30 złotych w przypadku chęci gry w obydwu kategoriach.

Koszty przejazdu i wyżywienia pokrywają jednostki delegujące. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje oraz badania lekarskie. Uczestnicy grają na własną odpowiedzialność.

9. Wszystkie kwestie organizacyjne, sportowe, regulaminowe i sporne pozostają do rozstrzygnięcia przez sędziów i organizatora zawodów. Obowiązuje strój sportowy i miękkie obuwie sportowe.

Aktualności