Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
2. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Nowa Sarzyna, 7 grudnia 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

II Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej o Mistrzostwo Ustrzyk Dolnych (14 grudnia 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek w imieniu Organizatorów zaprasza do udziału w II Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Ustrzyk Dolnych i Puchar Prezesa PGE

IV Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego - Kraśnik 2019 Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Miasto Kraśnik oraz Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik zapraszają do udziału w IV Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego.

IV Memoriał im. Marka Wróblewskiego (Kraków, 15 grudnia 2019 r.)

2. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Kańczuga, 1 grudnia 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Prawo udziału w zawodach mają wszyscy chętni urodzeni w 1980 roku i starsi. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Dukla, 24 listopada 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Leżajsk, 16 listopada 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

2.Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 17 listopada 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2.Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Dębica, 9 listopada 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Brzostek, 10 listopada 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

Mistrzostwa Miasta Przemyśla - VII Memoriał Mieczysława Bodnara (Przemyśl, 11 listopada 2019 r.)

Turniej Tenisa Stołowego poświęcony pamięci Stanisława Nowaka (Żabno, 10 listopada 2019 r.)

Algorytm dofinansowania nr 2 działalności klubów (za sezon 2018/2019) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2018/2019.

Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego "Moja pasja tenis stołowy" (Liśnik Duży, 9 listopada 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu organizatorów zaprasza na Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego "Moja pasja tenis stołowy", który zostanie rozegrany 09.11.2019 r. w Liśniku Dużym (woj. lubelskie).

Turniej z okazji 101. rocznicy Niepodległości Rzeczypospolitej (Sandomierz, 10 listopada 2019 r.) Klub Tenisa Stołowego SANDOMIERZ i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają na Turniej z okazji 101. rocznicy Niepodległości Rzeczypospolitej.

X Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna (11 listopada 2019 r.) W imieniu Krośnieńskiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, zapraszamy do wzięcia udziału w X Jubileuszowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna (Memoriał T. Ciupryka i J. Skublickiego). Zawody zostały zaplanowane na Dzień Święta Niepodległości 11.11.2019 roku i rozgrywane będą w 2 kategoriach.

I Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego (Tarnobrzeg, 19 października 2019 r.) Klub IKS JEZIORO Tarnobrzeg zaprasza do udziału w I Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego organizowanym na 15 lecie klubu. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Dębica, 6 października 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Zgłoszenia do II ligi kobiet 2019/2020 Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza do udziału w rozgrywkach drużynowych II ligi kobiet w sezonie 2019/2020. Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez e-mail do WGiD na adres: wgid@kozts.pl do dnia 13 października 2019 roku.

1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Dukla, 5 października 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 29 września 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Nowa Sarzyna, 22 września 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

Od Skrzata Do Mistrza Świata (Jarosław, 22 września 2019 r,) Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zapraszają do udziału w Turnieju Od Skrzata do Mistrza Świata.

1.Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Brzostek, 21 września 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Lista Drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020 Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn zgłoszonych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III, IV, a także w V ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

Turniej Tenisa Stołowego o „Puchar Wisełki” (Mędrzechów, 14 września 2019 r)

Turniej Tenisa Stołowego "Błękitna Wstęga Wisły" (Mędrzechów, 15 września 2019 r)

1.Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Krościenko Wyżne, 7 września 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Nowa Sarzyna, 8 września 2019 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

Kalendarz POZTS na sezon 2019/2020. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z kalendarzem rozgrywek indywidualnych w sezonie 2019/2020.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>