Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Nowa Sarzyna, 17 października 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (Nowa Sarzyna, 18 października 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 27 września 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Lista Drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2020/2021 z podziałem na grupy Wydział Rozgrywek POZTS zaprasza do zapoznania sie z aktualną listą zgłoszonych drużyn do rozgrywek ligowych z podziałem na grupy. Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek nie wcześniej niż 11.10.2020 r.

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w ramach 21. Podkarpackiej Olimpiady (Dębica, 13 września 2020 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS KĘPA Dębica zapraszają do udziału w Narodowym Dniu Tenisa Stołowego w ramach którego rozegrana zostanie 21. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego stanowiąca jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów (Dukla, 12 września 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików sezon 2019/2020. (Kraków, 13 września 2020 r.)

Kalendarz POZTS na sezon 2020/2021. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza wszystkie kluby oraz ich reprezentantów do udziału w rozgrywkach ligowych i indywidualnych w sezonie 2020/2021.

Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 6 września 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 5 września 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców (Krosno, 30 sierpnia 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

XVII Memoriał Jana Błaszczaka (Kraków, 29-30 sierpnia 2020 r.) Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Klub Sportowy Bronowianka zapraszają do wzięcia udziału w XVII Memoriale Jana Błaszczaka, który odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia 2020 roku w Krakowie.

III Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS (Kraśnik, 22.08.2020 r.)

Informacje w sprawie kadencji Zarządu POZTS. Uprzejme informujemy, iż na mocy art. 15 zzzc ust. 2 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, przedłużeniu uległa kadencja wszystkich władz polskich związków sportowych (w tym wojewódzkich związków sportowych) do dnia 30 września 2021 r.

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek ligowych w sezonie 2020/2021. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

ATS BINGO zaprasza na obóz sportowy

Grand Prix Gdowa Lato 2020 (Gdów, 05.07.2020 r.)

IV Ogólnopolski Rodzinny Festiwal o Puchar Ministra Sportu (Kraśnik, 27 czerwca 2020 r.) Zapraszamy na IV Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu w Kraśniku

Lista drużyn uprawnionych do startu w rozgrywkach ligowych w sezonie 2020/2021. Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III a także w IV ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

Uchwała Prezydium Zarządu w sprawie: zakończenia rozgrywek ligowych. Działając na podstawie § 31 Statutu Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Prezydium Zarządu podejmuje uchwałę następującej treści:

KOMUNIKAT w sprawie rozgrywek POZTS - Rzeszów 17.03.2020 r.

3. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Dębica, 7 marca 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Algorytm dofinansowania nr 1 działalności klubów (za sezon 2019/2020) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2019/2020.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Seniorów (Brzostek, 16 lutego 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 48 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mecz Finałowy Drużynowego Pucharu Polski (Frysztak, 19 lutego 2020 r.)

3. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Stalowa Wola, 15 lutego 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Grand Prix Żabna (Żabno, 8 lutego 2020 r.)

3. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Stalowa Wola, 1 lutego 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Stalowa Wola, 2 luty 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Dąbrowskiego (Mędrzechów, 2 lutego 2020 r.)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>