Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Lista Drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn zgłoszonych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III, IV, a także w V ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

Lista drużyn zgłoszonych do startu w II lidze w sezonie 2019/2020 
(województwo podkarpackie i małopolskie)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. KS Gorce Nowy Targ
2. UKS Płomień Limanowa
3. KS Bronowianka Kraków
4. Witmar Podwawelski Kraków
5. UKS TKKF MOSiR Dukla
6. KS Spektrum Karpol Słopnice
7. KSTS MOSiR Karpaty Krosno
8. KU AZS Politechnika II Rzeszów
9. UKS Villa Verde II Olesno
10. KU AZS Politechnika III Rzeszów
11. UKS „Zarabie” Myślenice
12. PKS Kolping III Jarosław
 


Lista drużyn zgłoszonych do startu w III lidze w sezonie 2019/2020 
(województwo podkarpackie) 

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. MLKS Nurt Przemyśl
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno
3. LKS Turze Pole
4. UKS Kępa Dębica
5. LUKS Strażak Niżna Łąka
6. PUKS Arka Łętownia
7. LZS Kąkolówka
8. LKS Brzostowianka Brzostek
9. ATS Bingo Ropczyce

10. SKT SP3 Sanok
11. TG Sokół Dynów
12. LKS Strażak I Bratkówka 




Lista drużyn zgłoszonych do startu w IV lidze w sezonie 2019/2020 
(województwo podkarpackie liga rzeszowska)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon

 
1. LKS Jar Kielnarowa
2. UKS Niedźwiada Dolna

3. KTS Strażak Pruchnik

4. LKS Kańczuga
5. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski
6. LKS Brzostowianka II Brzostek
7. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów
8. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa
9. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna
10. PUKS Arka II Łętownia
11. UKS ATS MIXRTVAGD.pl Tyczyn
12. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn


Lista drużyn zgłoszonych do startu w IV lidze w sezonie 2019/2020 
(województwo podkarpackie liga krośnieńska)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. UKS Olimp Łęki Dukielskie

2. PKS Bartek Dębowiec
3. LUKS Burza Rogi
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne
5. UKS Iskra Iskrzynia
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka
7. LKS Strażak II Bratkówka
8. LKS Parnas Stara Wieś
9. LUKS Burza II Rogi

10. KTS Brzozów
11. LKS Orły Temidy 1989 Domaradz
12. UKS Spin Jasło 

Lista drużyn zgłoszonych do startu w V lidze w sezonie 2019/2020 
(województwo podkarpackie liga krośnieńska)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon

 (grupa W)
  1. UKS Linter Energia „Krzemień” Ustrzyki Dolne (s)
  2. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne
  3. LKS II Turze Pole
  4. STK SP3 II Sanok
  5. KS Nagórzany
  6. PKS „Iskra” Blizne
  7. UKS „Iskra” II Iskrzynia
  8. KTS  Wola Komborska
  9. LKS „Orły Temidy” 1989 II Domaradz (b)
  10. KTS II Brzozów (b)
  11. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne (b)

                                                                              

(grupa Z)

  1. UKS TKKF MOSiR II Dukla (s)
  2. UKS „Olimp” II Łęki Dukielskie (s)
  3. UKS „Cebulka” Warzyce
  4. PKS „Bartek” II Dębowiec
  5. GMKS „Strzelec” II Frysztak
  6. UKS „Błyskawica” Leśniówka
  7. LUKS „Strażak” III Niżna Łąka
  8. LKS „Strażak” III Bratkówka
  9. LKS „Strażak” IV Bratkówka (b)

Lista drużyn zgłoszonych do startu w V lidze w sezonie 2019/2020 
(województwo podkarpackie liga rzeszowska)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon

(grupa A)

  1. LKS Darowice - Koniuszki
  2. STS "Jordan" w Woli Małej
  3. LKS "Strażak" Sośnica
  4. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów
  5. LKS Jar II Kielnarowa
  6. LKS Kańczuga
  7. LKS Kąkolówka
  8. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów
  9. LKS „Szarotka” Rogóżno

 (grupa B)

  1. UKS "Kępa" II Dębica
  2. UKS "Spartakus" II Kolbuszowa
  3. ATS "Bingo" Ropczyce
  4. LKS Brzostowianka III Brzostek
  5. UKS Niedźwiada Dolna
  6. KS Głobikowa
  7.  UKS "Kępa" III Dębica
  8. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów
  9. KTS Zagorzyce




Aktualności