Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Lista drużyn uprawnionych do startu w rozgrywkach ligowych w sezonie 2022/2023.

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III a także w IV ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

Lista drużyn uprawnionych do startu w II lidze w sezonie 2022/2023 
(województwo podkarpackie i małopolskie)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. „Witmar-Podwawelski” Kraków
2. MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno
3. UKS „Płomień” Limanowa
4. KS „Gorce” Nowy Targ
5. KU AZS Politechnika Rzeszów III
6. KS „Golden Masters” Korczyna
7. UKS Villa Verde Olesno II (przekazanie miejsca SMS Jarosław II)
8. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice
9. LUKS Strażak Niżna Łąka (zamiana miejsc z  UKS MOSiR Dukla)
10. LUKS „Galux” Skrzyszów
11. LZS Kąkolówka (awans z III ligi podkarpackiej)
12. „Kruszbud-Gryf” Gdów (awans z III ligi małopolskiej)

  


Lista drużyn uprawnionych do startu w III lidze w sezonie 2022/2023 
(województwo podkarpackie) 

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno  (zamiana miejsc z ATS Bingo Ropczyce)
2. PUKS Arka Łętownia
3. TG Sokół Dynów
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne
5. LKS Kańczuga
6. KS „Golden Masters” II Korczyna 
(przekazane miejsca UKS Olimp Łęki Dukielskie)
7. UKS MOSiR Dukla 
(zamiana miejsc z LUKS Strażak Niżna Łąka)
8. LKS Turze Pole
9. UKS Kępa Dębica
10. LKS Brzostowianka Brzostek
11. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 
(awans z IV ligi rzeszowskiej)
12. SKT I LO Wiki I Sanok 
(awans z IV ligi krośnieńskiej)


Lista drużyn uprawnionych do startu w IV lidze w sezonie 2022/2023 
(województwo podkarpackie liga rzeszowska)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon

 
1. MLKS Nurt Przemyśl
2. PUKS Arka Łętownia II
3. LKS Brzostowianka II Brzostek 
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn
5. STS JORDAN w Woli Małej 
6. GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 
7. LKS Strażak Sośnica
8. OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów
9. UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola (awans z V ligi A) 
10. LZS START Rokietnica (awans z V ligi A) 
11. ATS Bingo Ropczyce (zamiana miejsc z KSTS Krosno)
12. KS Szówsko



Lista drużyn uprawnionych do startu w IV lidze w sezonie 2022/2023 
(województwo podkarpackie liga krośnieńska)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka
3. LKS Strażak I Bratkówka
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne
5. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno
6. UKS Iskra Iskrzynia
7. LUKS Burza Rogi

8. SKT I LO Wiki II Sanok (przekazane miejsca LKS Strażak II Bratkówka)
9. LKS Parnas Stara Wieś
10. KS Nagórzany (awans z V ligi W) 
11. KTS Brzozów (awans z V ligi W) 
12. KTS Wola Komborska







Aktualności

Wspierają nas
Rzeszowska Akademia Fotografii
Województwo Podkarpackie