Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Lista drużyn uprawnionych do startu w rozgrywkach ligowych w sezonie 2020/2021.

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III a także w IV ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

Lista drużyn uprawnionych do startu w II lidze w sezonie 2020/2021 
(województwo podkarpackie i małopolskie)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. UKS Płomień Limanowa
2. KS Gorce Nowy Targ
3. KSTS MOSiR Karpaty Krosno
4. PKS Kolping III Jarosław
5. UKS TKKF MOSiR Dukla
6. Witmar Podwawelski Kraków
7. KS Spektrum Karpol Słopnice
8. UKS Villa Verde II Olesno
9. UKS Zarabie Myślenice
10. KS Bronowianka Kraków

11. LUKS Strażak Niżna Łąka (awans z III ligi podkarpackiej)
12. Mistrz 3 ligi małopolskiej  (awans z III ligi małopolskiej)
  


Lista drużyn uprawnionych do startu w III lidze w sezonie 2020/2021 
(województwo podkarpackie) 

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. KU AZS Politechnika III Rzeszów (spadek z II ligi)
2. LKS Turze Pole
3. LKS Brzostowianka Brzostek
4. UKS Kępa Dębica
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno
6. TG Sokół Dynów
7. ATS Bingo Ropczyce
8. PUKS Arka Łętownia
9. SKT I LO Wiki Sanok
10. LKS Strażak Bratkówka
11. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 
(awans z IV ligi krośnieńskiej)
12. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 
(awans z IV ligi rzeszowskiej)
13. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 
(awans z IV ligi rzeszowskiej)
14. UKS Olimp Łęki Dukielskie 
(awans z IV ligi krośnieńskiej)


Lista drużyn uprawnionych do startu w IV lidze w sezonie 2020/2021 
(województwo podkarpackie liga rzeszowska)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon

 
1. MLKS Nurt Przemyśl (spadek z III ligi)
2. LZS Kąkolówka 
(spadek z III ligi)
3. LKS Kańczuga

4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów
5. KTS Strażak Pruchnik
6. LKS Brzostowianka II Brzostek
7. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
8. UKS Spartakus Kolbuszowa
9. UKS Niedźwiada Dolna
10. LKS Jar Kielnarowa
11. UKS Spartakus II Kolbuszowa (awans z V ligi B) 
12. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów (awans z V ligi A) 
13. UKS Kępa II Dębica 
(awans z V ligi B) 
14. LKS Strażak Sośnica (awans z V ligi A) 
 


Lista drużyn uprawnionych do startu w IV lidze w sezonie 2020/2021 
(województwo podkarpackie liga krośnieńska)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz

2. PKS Bartek Dębowiec
3. UKS Iskra Iskrzynia
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka
5. LKS Strażak II Bratkówka
6. LUKS Burza II Rogi
7. LKS Parnas Stara Wieś
8. LUKS Burza I Rogi
9. KTS Brzozów

10. UKS Spin Jasło
11. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne (awans z V ligi W) 
12. UKS Olimp II Łęki Dukielskie (awans z V ligi Z) 
13. LKS Błyskawica Leśniówka (awans z V ligi Z) 
14. LKS II Turze Pole (awans z V ligi W) 






Aktualności