Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Lista drużyn uprawnionych do startu w rozgrywkach ligowych w sezonie 2019/2020.

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach II, III a także w IV ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

Lista drużyn uprawnionych do startu w II lidze w sezonie 2019/2020 
(województwo podkarpackie i małopolskie)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. KS Gorce Nowy Targ
2. UKS Płomień Limanowa
3. KS Bronowianka Kraków
4. Witmar Podwawelski Kraków
5. KS Spektrum Karpol Słopnice
6. UKS TKKF MOSiR Dukla
7. KSTS MOSiR Karpaty Krosno
8. KU AZS Politechnika II Rzeszów
9. UKS Villa Verde II Olesno
10. UKS Olimp Łęki Dukielskie
11. KU AZS Politechnika III Rzeszów (awans z III ligi podkarpackiej)
12. UKS „Zarabie” Myślenice (awans z III ligi krakowskiej)
 


Lista drużyn uprawnionych do startu w III lidze w sezonie 2019/2020 
(województwo podkarpackie) 

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. MLKS Nurt Przemyśl 
(spadek z II ligi)
2. PKS Kolping III Jarosław

3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno
4. LKS Turze Pole
5. UKS Kępa Dębica
6. LUKS Strażak Niżna Łąka
7. PUKS Arka Łętownia
8. LZS Kąkolówka
9. LKS Brzostowianka Brzostek
10. LKS Jar Kielnarowa
11. ATS Bingo Ropczyce (awans z IV ligi rzeszowskiej) 
12. SKT SP3 Sanok (awans z IV ligi krośnieńskiej) 


Lista drużyn uprawnionych do startu w IV lidze w sezonie 2019/2020 
(województwo podkarpackie liga rzeszowska)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon

 
1. UKS Niedźwiada Dolna
2. KTS Strażak Pruchnik

3. LKS Kańczuga
4. TG Sokół Dynów
5. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski
6. LKS Brzostowianka II Brzostek
7. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów
8. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa
9. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna
10. KS I Głobikowa
11. PUKS Arka II Łętownia (awans z V ligi rzeszowskiej A) 
12. UKS ATS Tyczyn (awans z V ligi rzeszowskiej A) 


Lista drużyn uprawnionych do startu w IV lidze w sezonie 2019/2020 
(województwo podkarpackie liga krośnieńska)

Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


1. PKS Bartek Dębowiec 
(spadek z III ligi)
2. LUKS Burza Rogi 
(spadek z III ligi)
3. LKS Strażak I Bratkówka
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne
5. UKS Olimp II Łęki Dukielskie
6. UKS Iskra Iskrzynia
7. LUKS Strażak II Niżna Łąka
8. LKS Strażak II Bratkówka
9. LKS Parnas Stara Wieś
10. KTS Brzozów (awans z V ligi krośnieńskiej W) 
11. UKS Olimp III Łęki Dukielskie (awans z V ligi krośnieńskiej Z)  
12. LKS Orły Temidy 1989 Domaradz (przejęcie miejsca od TKS Pro-Familia Wojaszówka zgodnie z punktem 10.1 regulaminu IV ligi)




Aktualności