Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 24 kwietnia 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców (Krosno, 25 kwietnia 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

KOMUNIKAT W SPRAWIE ROZGRYWEK POZTS W związku z przywróceniem możliwości organizowania zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży uczestniczących we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy - POZTS podjął następujące decyzje:

89. Indywidualne Mistrzostwa Polski (Arłamów, 26-28 marca 2021 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu oraz hotel „Arłamów” zapraszają na 89. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Seniorów (Dębica, 14 marca 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 48 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

2. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Dębica, 13 marca 2021 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Kalendarz POZTS WGiD POZTS informuje iż uległ zmianie termin rozegrania 2 Grand Prix Podkarpacia Skrzatów. Turniej zostanie rozegrany 13 marca (sobota) w Dębicy. A już następnego dnia (14 marca) również w Dębicy odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacie Seniorów i Seniorek.


II Liga Kobiet - zgłoszenia Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w rozgrywkach II Ligi Kobiet.

2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Nowa Sarzyna, 14 lutego 2021 r.) Prawo udziału w Grand Prix Podkarpacia Seniorów mają wszyscy chętni z terenu województwa podkarpackiego posiadający aktualną licencję okresową PZTS i spełniający kryteria startu w zawodach, wynikające z obowiązujących przepisów prawa.

AKTUALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE ROZGRYWEK INDYWIDUALNYCH I LIGOWYCH.

Od Skrzata Do Mistrza Świata (Jarosław, 13 grudnia 2020 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, PKS KOLPING Jarosław oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zapraszają do udziału w Turnieju Od Skrzata do Mistrza Świata.

1.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Dukla, 12 grudnia 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów (Nowa Sarzyna, 6 grudnia 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

III Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS (Dębica, 5 grudnia 2020 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS KĘPA Dębica zapraszają do udziału w III Młodzieżowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Algorytm dofinansowania nr 2 działalności klubów (za sezon 2019/2020) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2019/2020.

1.Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Ustrzyki Dolne, 14 listopada 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1.Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Ustrzyki Dolne, 15 listopada 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Nowa Sarzyna, 8 listopada 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju oraz posiadanie aktualnej licencji zawodniczej.

1.Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 7 listopada 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Nowa Sarzyna, 17 października 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (Nowa Sarzyna, 18 października 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 27 września 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Lista Drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2020/2021 z podziałem na grupy Wydział Rozgrywek POZTS zaprasza do zapoznania sie z aktualną listą zgłoszonych drużyn do rozgrywek ligowych z podziałem na grupy. Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek nie wcześniej niż 11.10.2020 r.

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w ramach 21. Podkarpackiej Olimpiady (Dębica, 13 września 2020 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS KĘPA Dębica zapraszają do udziału w Narodowym Dniu Tenisa Stołowego w ramach którego rozegrana zostanie 21. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego stanowiąca jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów (Dukla, 12 września 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików sezon 2019/2020. (Kraków, 13 września 2020 r.)

Kalendarz POZTS na sezon 2020/2021. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza wszystkie kluby oraz ich reprezentantów do udziału w rozgrywkach ligowych i indywidualnych w sezonie 2020/2021.

Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 6 września 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 5 września 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców (Krosno, 30 sierpnia 2020 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>