Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

85. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów - zaproszenie dla sędziów

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego oraz Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych sędziów do składania aplikacji do udziału w 85. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w tenisie stołowym, które odbędą się w dniach 3-5 marca 2017 roku w Hali Sportowej Częstochowa w Częstochowie, ul. Żużlowa 4.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mailowy pzts@pzts.pl w nieprzekraczalnym terminie do 23 lutego 2017 roku do godz. 18:00.

Zgłoszenie powinno zawierać deklarację dyspozycyjności w dniach od 2 marca 2017 roku od godz. 18:00 do ewentualnie 5 marca 2017 roku oraz informację o posiadanej klasie sędziowskiej.

Ostateczna lista sędziów (Sędzia Główny, 2 zastępców Sędziego Głównego, 28 sędziów liczących w tym 14 sędziów liczących z województwa śląskiego) powołanych na 85. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w tenisie stołowym zostanie zatwierdzona w formie uchwały Prezydium Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego w dniu 24 lutego 2017 roku.

Materiały do pobrania

1. Zaproszenie dla sędziów do składania aplikacji do udziału w 85. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w tenisie stołowymAktualności