Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
Informacja KS POZTS o kursie dla sędziów i kandydatów na sędziów tenisa stołowego.

IV Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2017” (26 sierpnia 2017 r.) Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Arka" Łętownia, Poseł na Sejm RP – Pan Jerzy Paul, Starosta Leżajski Pan Marek Śliż oraz Burmistrz Nowej Sarzyny Pan Andrzej Rychel zapraszają do udziału w IV Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2017" w tenisie stołowym.

5. Memoriał Mieczysława Bodnara (Przemyśl, 27 sierpnia 2017 r.) Miejski Ludowy Klub Sportowy "Nurt" Przemyśl zaprasza do udziału w 5. edycji Memoriału Mieczysława Bodnara w tenisie stołowym.

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek POZTS w sezonie 2017/2018. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

6. Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły (Mędrzechów, 5 sierpnia 2017 r.) Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów zaprasza do udziału w 6. edycji Turnieju o Błękitną Wstęgę Wisły w tenisie stołowym.

Projekt kalendarza POZTS na sezon 2017/2018. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego pragnie zaprosić kluby i ośrodki sportowe z całego województwa do zgłaszania wniosków o przydział organizacji imprez uwzględnionych w kalendarzu na sezon 2017/2018.

Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików (Rzeszów, 4 - 15 sierpnia 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej Młodzików, które odbędzie się w dniach 4 - 15 sierpnia 2017 roku na obiektach Politechniki Rzeszowskiej.

EGZAMIN DLA SĘDZIÓW W SEZONIE 2017/2018 Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do zgłaszania się wszystkich zainteresowanych, spełniających kryteria, którzy chcą zdawać egzamin na Sędziego Licencjonowanego PZTS. Zgłoszenia należy przesłać drogą mailową na adres: zgloszenia@pozts.pl do dnia 3 lipca 2017 r.

18. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego (Rzeszów, 18 czerwca 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz KU AZS Politechnika Rzeszów zapraszają do udziału w 18. edycji Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, stanowiącej jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

Mecze barażowe sezon 2016/2017- wyniki końcowe Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z wynikami rozgrywek meczy barażowych w sezonie 2016/2017.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (Stalowa Wola, 10 czerwca 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Rzeszów, 4 czerwca 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Jarosław, 20 maja 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Oferta pracy dla trenerów – SMS Jarosław

XVIII Międzynarodowy Rodzinny Turniej "Pro-Familia Cup" (Frysztak, 28 maja 2017 r.) Towarzystwo Sportowe Pro-Familia Wojaszówka zaprasza do udziału w 18. edycji Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju "Pro-Familia Cup" w tenisie stołowym.

2. Memoriał Leszka Prokuskiego (Dębica, 29 kwietnia 2017 r.) UKS Kępa Dębica, Stowarzyszenie "Dziesiątka" Dębica, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zapraszają do udziału w 2. edycji Memoriału Leszka Prokuskiego w tenisie stołowym.

23.04.2017
Drużynowy Puchar Polski Mężczyzn 2016/2017 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza na Finał Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn w tenisie stołowym, rozgrywanym na szczeblu wojewódzkim.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów (Krosno, 22 kwietnia 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

MSiT: nabór wniosków na realizację w 2017 roku programu "Klub" W dniu 15 marca 2017 r. weszła w życie Decyzja nr 17 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 15 marca 2017 r. w sprawie ogłoszenia Programu „Klub” na rok 2017 w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

IX Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Anatolija Strokatowa (Lwów, 26.04 – 02.03 2017 r Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, w imieniu Organizatorów, zaprasza do udziału w IX Międzynarodowym Turnieju o Puchar Anatolija Strokatowa.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów (Krosno, 8 kwietnia 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików (Nowa Sarzyna, 9 kwietnia 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Turniej Tenisa Stołowego – Sandomierz 2017 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu Organizatorów, zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego Sandomierz 2017.

Turniej o Puchar Prezesa UKS „CEBULKA” Warzyce w Tenisie Stołowym Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu Organizatorów, zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa UKS „CEBULKA” Warzyce.

Finał Wojewódzki 11. Memoriału Andrzeja Grubby (Nowa Sarzyna, 6 kwietnia 2017 r.) Fundacja im. Andrzeja Grubby oraz PUKS Arka Łętownia zapraszają do udziału w Finale Wojewódzkim 11. Memoriału Andrzeja Grubby w tenisie stołowym. Turniej przeznaczony jest dla trzyosobowych drużyn, złożonych z zawodników urodzonych w 2004 roku i młodszych.

Komunikat WGiD POZTS w sprawie regulaminu na sezon 2017/2018. Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zwraca się z prośbą do wszystkich zainteresowanych o przesłanie na adres: zgloszenia@pozts.pl w terminie do 31 marca 2017 r. ewentualnych wniosków, uwag lub poprawek do Regulaminu Rozgrywek POZTS na sezon 2017/2018. Dotyczy to zarówno rozgrywek indywidualnych jak i rozgrywek ligowych.

3. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Nowa Sarzyna, 25 marca 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 26 marca 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

3. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów (Żyraków, 19 marca 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców (Rzeszów, 12 marca 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów (Żyraków, 4 marca 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

20.02.2017
3. Grand Prix Polski Juniorów (Krosno, 24 - 26 lutego 2017 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz KSTS MOSiR Karpaty Krosno zapraszają do udziału w 3. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

20.02.2017
85. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów - zaproszenie dla sędziów Kolegium Sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego oraz Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych sędziów do składania aplikacji do udziału w 85. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w tenisie stołowym, które odbędą się w dniach 3-5 marca 2017 roku w Hali Sportowej Częstochowa w Częstochowie, ul. Żużlowa 4.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Seniorów (Rzeszów, 19 lutego 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 48 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Stalowa Wola, 18 lutego 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego (Mędrzechów, 19 lutego 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, w imieniu Organizatorów, zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego.

Algorytm dofinansowania nr 1 działalności klubów (sezon 2016/2017) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach klas młodzieżowych za sezon 2016/2017.

3. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Stalowa Wola, 11 lutego 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

3. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Stalowa Wola, 12 lutego 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Sprawozdawczo Wyborcze Zebranie Sędziów POZTS Biuro POZTS uprzejmie informuje, że w dniu 4 luty 2017 roku (sobota) o godz. 10:00 w Centrum Dydaktyczno-Sportowym Politechniki Rzeszowskiej (ul. Poznańska 2a) odbędzie się Sprawozdawczo Wyborcze Zebranie Sędziów POZTS.

2. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Kańczuga, 28 stycznia 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Otwartym Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików (Frysztak, 21 - 29 stycznia 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej Młodzików, które odbędzie się w dniach 21 - 29 stycznia 2017 roku na obiektach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku.

2. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów (Stalowa Wola, 14 stycznia 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

3. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Krosno, 15 stycznia 2017 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

15.11.2016
2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Stalowa Wola, 19 listopada 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

14.11.2016
2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Błażowa, 20 listopada 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

14.11.2016
Mistrzostwa Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego (Stalowa Wola, 20 listopada 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

01.11.2016
2. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 5 listopada 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

24.10.2016
1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Nowa Sarzyna, 30 października 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

24.10.2016
2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Rzeszów, 29 października 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

22.10.2016
1. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów (Błażowa, 22 października 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

18.10.2016
Ogólnopolskie Seminarium Trenerów Tenisa Stołowego (Grodzisk Maz., 29 - 30 października 2016 r.) KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki, LOTTO Superliga Tenisa Stołowego oraz Polskiego Związku Tenisa Stołowego zapraszają do wzięcia udziału w prowadzonym przez chińskiego trenera LI XIAODONGA Ogólnopolskim Seminarium Trenerów Tenisa Stołowego, które odbędzie się w dniach 29-30 października 2016 roku w Grodzisku Mazowieckim, ul. Westfala 3A.

14.10.2016
1. Grand Prix Polski Juniorów (Jarosław, 14 - 16 października 2016 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie, Urząd Miasta Jarosławia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu oraz Parafialny Klub Sportowy "Kolping" w Jarosławiu zapraszają do udziału w 1. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

07.10.2016
WGiD POZTS: zestawienie licencji amatorskich na sezon 2016/2017 Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego prezentuje zestawienie nadanych licencji amatorskich zawodniczych i klubowych w sezonie 2016/2017.

03.10.2016
Mini Olympic Games - eliminacje wojewódzkie (Nowa Sarzyna, 8 października 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w eliminacjach wojewódzkich turnieju Mini Olympic Games w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

29.09.2016
3. Międzynarodowy Turniej im. Franciszka Wardęgi (Żurawica, 8 października 2016 r.) UKS Pancerni Żurawica, Gimnazjum im. 2. Pułku Pancernego w Żurawicy, MLKS Nurt Przemyśl, MDK Przemyśl oraz KU AZS PWSW Przemyśl zapraszają do udziału w 3. Międzynarodowym Turnieju im. Franciszka Wardęgi w tenisie stołowym.

23.09.2016
1. Grand Prix Polski Młodzików (Jarosław, 23 - 25 września 2016 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie, Urząd Miasta Jarosławia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu oraz Parafialny Klub Sportowy "Kolping" w Jarosławiu zapraszają do udziału w 1. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym.

19.09.2016
Algorytm dofinansowania nr 2 działalności klubów (sezon 2015/2016) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach klas młodzieżowych za sezon 2015/2016.

12.09.2016
1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Błażowa, 17 września 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

12.09.2016
1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Rzeszów, 18 września 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

10.09.2016
1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Nowa Sarzyna, 11 września 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

06.09.2016
1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 10 września 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

31.08.2016
Zgłoszenia drużyn do rozgrywek POZTS w sezonie 2016/2017 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

26.08.2016
Turniej Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2016" (27 sierpnia 2016 r.) Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Arka" Łętownia, Starosta Leżajski oraz Burmistrz Nowej Sarzyny zapraszają do udziału w Turnieju Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2016" w tenisie stołowym.

24.08.2016
Informacja KS POZTS dla sędziów i kandydatów na sędziów na sezon 2016/2017 Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w dniu 28 sierpnia 2016 roku (niedziela) o godz. 10:00 w Centrum Dydaktyczno-Sportowym Politechniki Rzeszowskiej (ul. Poznańska 2a) odbędzie się przedsezonowa kursokonferencja dla sędziów oraz kandydatów na sędziów tenisa stołowego.

22.08.2016
4. Memoriał Mieczysława Bodnara (Przemyśl, 27 sierpnia 2016 r.) Miejski Ludowy Klub Sportowy "Nurt" Przemyśl zaprasza do udziału w 4. edycji Memoriału Mieczysława Bodnara w tenisie stołowym.

03.08.2016
MSiT: nabór wniosków na II edycję programu "KLUB" W dniu 29.07.2016 r. weszła w życie Decyzja nr 37 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 29.07.2016 r. w sprawie ogłoszenia II edycji Programu "KLUB" w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

30.07.2016
WR PZTS: współzawodnictwo sportowe PZTS oraz współzawodnictwo dzieci i młodzieży MSiT Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z wynikami współzawodnictwa sportowego PZTS oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży MSiT w sezonie 2015/2016.

Projekt kalendarza POZTS/PZTS na sezon 2016/2017 (aktualizacja) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza wszystkie kluby oraz ich reprezentantów do udziału w rozgrywkach ligowych i indywidualnych w sezonie 2016/2017, jednocześnie poddając ocenie projekt kalendarza nadchodzących rozgrywek.

Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych i Młodzików (Rzeszów, 2 - 11 sierpnia 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w zgrupowaniach Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych i Młodzików, które odbędą się w dniach 2 - 11 sierpnia 2016 roku na obiektach Centrum Dydaktyczno-Sportowego Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie.

Zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Delegatów POZTS (Rzeszów, 2 lipca 2016 r.) Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w dniu 2 lipca 2016 roku odbędzie się Zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Delegatów POZTS (godz. 10:30 - I termin, godz. 11:00 - II termin). Zebranie odbędzie się na obiektach Politechniki Rzeszowskiej (budynek P).

17. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego (Rzeszów, 26 czerwca 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz KU AZS Politechnika Rzeszów zapraszają do udziału w 17. edycji Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, stanowiącej jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

Turniej Szachowo-Tenisowy o Puchar Starosty Leżajskiego (Leżajsk, 11 czerwca 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, w imieniu Organizatorów, zaprasza do udziału w Turnieju Szachowo-Tenisowym o Puchar Starosty Leżajskiego.

1. Memoriał Leszka Prokuskiego (Dębica, 12 czerwca 2016 r.) UKS Kępa Dębica, Stowarzyszenie "Dziesiątka" Dębica, Gmina Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zapraszają do udziału w 1. edycji Memoriału Leszka Prokuskiego o Puchar Burmistrza Miasta Dębica w tenisie stołowym.

ZSWZD: aplikacja Pana Sławomira Maciąga na stanowisko Prezesa POZTS Do Biura Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego wpłynęła aplikacja Pana Sławomira Maciąga na stanowisko Prezesa POZTS. Wybory nowego Prezesa oraz składu Zarządu POZTS odbędą się podczas Zwyczajnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zgromadzenia Delegatów POZTS, zaplanowanego na dzień 2 lipca 2016 roku w Rzeszowie.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków i Skrzatów (Jarosław, 21 maja 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Rzeszów, 22 maja 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Turniej "Pro-Familia Cup" - informacja o odwołaniu Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego informuje o odwołaniu tegorocznej, 18. edycji Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju "Pro-Familia Cup" w tenisie stołowym. Powodem tej decyzji jest bardzo zły stan zdrowia Pana Jerzego Kalety, głównego organizatora imprezy.

04.05.2016
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików (Krosno, 5 - 8 maja 2016 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz KSTS MOSiR Karpaty Krosno zapraszają do udziału w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Turniej Jubileuszowy 70-lecia ŚOZTS (Sandomierz, 24 kwietnia 2016 r.) Świętokrzyski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Klub Tenisa Stołowego w Sandomierzu zapraszają do udziału w Turnieju Jubileuszowym 70-lecia Świętokrzyskiego Związku Tenisa Stołowego.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów (Pruchnik, 16 kwietnia 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów (Rzeszów, 17 kwietnia 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

MSiT: program wsparcia małych i średnich klubów sportowych Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego informuje o trwającym programie Ministra Sportu i Turystyki, w którym wnioski o wsparcie finansowe mogą składać małe i średnie kluby sportowe.

Międzynarodowy Turniej o Puchar Karpat (Iwanofrankowsk, 13 - 17 kwietnia 2016 r.) Departamenty Nauki i Szkolnictwa, Młodzieży i Sportu w Iwanofrankowsku oraz Federacja Tenisa Stołowego w Iwanofrankowsku zapraszają do udziału w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Karpat w tenisie stołowym.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Błażowa, 9 kwietnia 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików (Nowa Sarzyna, 10 kwietnia 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2. Grand Prix Podkarpacia Amatorów (Korzeniów, 2 kwietnia 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

4. Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Brzostek, 3 kwietnia 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 4. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

3. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów (Błażowa, 13 marca 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Stalowa Wola, 12 marca 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

5. Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły (Mędrzechów, 13 marca 2016 r.) Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów zaprasza do udziału w 5. edycji Turnieju o Błękitną Wstęgę Wisły w tenisie stołowym.

Finał Wojewódzki Drużynowego Pucharu Polski (Łańcut, 13 marca 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Finale Wojewódzkim Drużynowego Pucharu Polski w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiadają cztery czołowe zespoły, wyłonione na etapie eliminacji wojewódzkich.

Finał Wojewódzki 10. Memoriału Andrzeja Grubby (Nowa Sarzyna, 17 marca 2016 r.) Fundacja im. Andrzeja Grubby oraz PUKS Arka Łętownia zapraszają do udziału w Finale Wojewódzkim 10. Memoriału Andrzeja Grubby w tenisie stołowym. Turniej przeznaczony jest dla trzyosobowych drużyn, złożonych z zawodników urodzonych w 2003 roku i młodszych.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców (Krościenko Wyżne, 6 marca 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

3. Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Rzeszów, 28 lutego 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2. Amatorski Otwarty Turniej Tenisa Stołowego (Dębica, 27 lutego 2016 r.) Rada Nadzorcza oraz Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej im. A. Fredry w Dębicy zapraszają do udziału w 2. Amatorskim Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Seniorów (Brzostek, 14 lutego 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 48 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

3. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Stalowa Wola, 13 lutego 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Algorytm dofinansowania nr 1 działalności klubów (sezon 2015/2016) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach klas młodzieżowych za sezon 2015/2016.

7. Staromiejski Turniej Tenisa Stołowego (Rzeszów, 13 lutego 2016 r.) Rzeszowski Dom Kultury filia "Staromieście" zaprasza do udziału w 7. Staromiejskim Turnieju Tenisa Stołowego. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

3. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Błażowa, 6 lutego 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików (Frysztak, 20 - 28 lutego 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej Młodzików, które odbędzie się w dniach 20 - 28 lutego 2016 roku na obiektach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku.

Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych (Frysztak, 20 - 28 lutego 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych, które odbędzie się w dniach 20 - 28 lutego 2016 roku na obiektach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików i Juniorów - zmiana terminów Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego informuje, że uległy zmianie terminy rozgrywania turniejów Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików oraz Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym.

3. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Rzeszów, 10 stycznia 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

2. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów (Stalowa Wola, 9 stycznia 2016 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

10. Memoriał Vladimíra Suska (Kamenica nad Cirochou, 9 stycznia 2016 r.) SKTS Ocu Kamenica nad Cirochou zaprasza do udziału w 10. Memoriale Vladimira Suska w tenisie stołowym.

Drużynowy Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn 2015/2016 - zgłoszenia Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Drużynowym Pucharze Polski Kobiet i Mężczyzn w tenisie stołowym, rozgrywanym na szczeblu wojewódzkim. Początek zmagań planowany jest na styczeń 2016 roku.

2. Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Brzostek, 19 grudnia 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

29.11.2015
2. Grand Prix Polski Kadetów (Krosno, 4 - 6 grudnia 2015 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz KSTS MOSiR Karpaty Krosno zapraszają do udziału w 2. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym.

27.11.2015
2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów i Seniorów (Błażowa, 28 - 29 listopada 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów i Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Algorytm dofinansowania działalności klubów (sezon 2014/2015) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach klas młodzieżowych za sezon 2014/2015.

16.11.2015
1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Kańczuga, 21 listopada 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

09.11.2015
2. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Dębno, 15 listopada 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

09.11.2015
2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Dukla, 14 listopada 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

03.11.2015
Otwarte Mistrzostwa Miasta Przemyśla (11 listopada 2015 r.) MLKS Nurt Przemyśl oraz Urząd Miejski (Wydział Promocji Sportu, Turystyki i Kultury) w Przemyślu zapraszają do udziału w Otwartych Mistrzostwach Miasta Przemyśla w tenisie stołowym.

26.10.2015
6. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna (11 listopada 2015 r.) Krośnieńskie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 6. edycji Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna z okazji Dnia Niepodległości, stanowiącego jednocześnie Memoriał T. Ciupryka i J. Skublickiego w tenisie stołowym.

24.10.2015
1. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów (Dukla, 24 października 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

24.10.2015
Mistrzostwa Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego (Błażowa, 25 października 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

21.10.2015
2. Grand Prix Podkarpacia Kadetów i Juniorów - zmiana terminów i miejsc Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego informuje, że uległy zmianie terminy i miejsca rozgrywania turniejów 2. Grand Prix Podkarpacia Kadetów oraz 2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym.

29.09.2015
1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów (Brzostek, 3 października 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

21.09.2015
1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Brzostek, 27 września 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

21.09.2015
1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Brzostek, 26 września 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

16.09.2015
1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Dukla, 20 września 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

16.09.2015
1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Błażowa, 19 września 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

15.09.2015
WR PZTS: listy uprawnionych do startu w 1. Grand Prix Polski Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z listami zawodniczek i zawodników uprawnionych do startu w 1. Grand Prix Polski w tenisie stołowym w sezonie 2015/2016.

14.09.2015
Zwyczajne i Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów POZTS - informacja Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z postanowieniami Zwyczajnego Zgromadzenia Delegatów POZTS oraz Nadzwyczajnego Wyborczego Zgromadzenia Delegatów POZTS, które odbyły się w dniu 5 września 2015 roku w Rzeszowie.

09.09.2015
Półfinał Mini Olympic Games - strefa III (Rzeszów, 13 września 2015 r.) Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w Półfinale Turnieju Mini Olympic Games w tenisie stołowym.

06.09.2015
2. Międzynarodowy Turniej im. Franciszka Wardęgi (Żurawica, 12 września 2015 r.) UKS Pancerni Żurawica, Gimnazjum im. 2. Pułku Pancernego w Żurawicy, MLKS Nurt Przemyśl, MDK Przemyśl, KU AZS PWSW Przemyśl, Urząd Gminy Żurawica oraz Stowarzyszenie "Razem jest łatwiej" w Żurawicy zapraszają do udziału w 2. Międzynarodowym Turnieju im. Franciszka Wardęgi w tenisie stołowym.

30.08.2015
Projekt kalendarza POZTS/PZTS na sezon 2015/2016 (aktualizacja) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza wszystkie kluby oraz ich reprezentantów do udziału w rozgrywkach ligowych i indywidualnych w sezonie 2015/2016, jednocześnie poddając ocenie projekt kalendarza nadchodzących rozgrywek.

25.08.2015
Zwyczajne i Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów POZTS (Rzeszów, 5 września 2015 r.) Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w dniu 5 września 2015 roku odbędzie się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów POZTS (godz. 10:00 - I termin, godz. 10:30 - II termin), na którym zostaną przedstawione sprawozdanie z działalności oraz sprawozdanie finansowe POZTS za sezon 2014/2015.

24.08.2015
Międzynarodowy Memoriał Vincenta Buranovskiego (Presov, 29 sierpnia 2015 r.) Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Presovie zaprasza do udziału w Międzynarodowym Memoriale Vincenta Buranovskiego w tenisie stołowym.

24.08.2015
Informacja KS POZTS dla sędziów i kandydatów na sędziów na sezon 2015/2016 Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w dniu 6 września 2015 roku (niedziela) o godz. 10:00 w Centrum Dydaktyczno-Sportowym Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się przedsezonowa kursokonferencja dla sędziów kandydatów, okręgowych, związkowych i państwowych, którzy nie posiadają aktualnej licencji okresowej na sezon 2015/2016.

21.08.2015
Zgłoszenia drużyn do rozgrywek POZTS w sezonie 2015/2016 Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej mężczyzn, III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

20.08.2015
3. Memoriał Mieczysława Bodnara (Przemyśl, 29 sierpnia 2015 r.) Miejski Ludowy Klub Sportowy "Nurt" Przemyśl oraz Prezydent Miasta Przemyśla zapraszają do udziału w 3. edycji Memoriału Mieczysława Bodnara w tenisie stołowym.

08.08.2015
Turniej Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2015" (22 sierpnia 2015 r.) Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Arka" Łętownia, Starosta Leżajski oraz Burmistrz Nowej Sarzyny zapraszają do udziału w Turnieju Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2015" w tenisie stołowym.

21.07.2015
Postanowienia Zarządu POZTS na sezon 2015/2016 Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z postanowieniami na sezon 2015/2016, jakie zostały podjęte podczas posiedzenia Zarządu POZTS w dniu 7 lipca 2015 roku.

02.07.2015
Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików (Rzeszów, 4 - 14 sierpnia 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej Młodzików, które odbędzie się w dniach 4 - 14 sierpnia 2015 roku na obiektach Centrum Dydaktyczno-Sportowego Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie.

12.06.2015
16. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego (Łańcut, 21 czerwca 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie oraz Klub Sportowy Pegaz Łańcut zapraszają do udziału w 16. edycji Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, stanowiącej jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

10.06.2015
"FUNdamenty" - warsztaty tenisa stołowego (Jarosław, 19 - 21 czerwca 2015 r.) Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zaprasza trenerów, instruktorów oraz osoby zainteresowane tworzeniem szkółek tenisa stołowego do udziału w pierwszej części warsztatów szkoleniowych pn. "FUNdamenty".

29.05.2015
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (Jarosław, 30 maja 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

28.05.2015
XVII Międzynarodowy Rodzinny Turniej "Pro-Familia Cup" (Frysztak, 31 maja 2015 r.) Towarzystwo Sportowe Pro-Familia Wojaszówka zaprasza do udziału w 17. edycji Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju "Pro-Familia Cup" w tenisie stołowym.

19.05.2015
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - IiDMP Kadetów (Krosno, 21 - 24 maja 2015 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz KSTS MOSiR Karpaty Krosno zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Kadetów) w tenisie stołowym.

11.05.2015
3. Grand Prix Podkarpacia Amatorów (Brzostek, 17 maja 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

04.05.2015
Finał Wojewódzki Turnieju Mini Olimpic Games - informacja Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego podjął decyzję o odwołaniu Finału Wojewódzkiego Turnieju Mini Olimpic Games w tenisie stołowym, zaplanowanego na dzień 10 maja 2015 roku w Żyrakowie.

03.05.2015
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 9 maja 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

01.05.2015
Turniej o Puchar Prezesa Firmy "Krosmet" (Krościenko Wyżne, 16 maja 2015 r.) Klub Tenisa Stołowego GOSiR Krościenko Wyżne zaprasza do udziału w Turnieju o Puchar Prezesa Firmy "Krosmet" w tenisie stołowym.

20.04.2015
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów (Krosno, 26 kwietnia 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

17.04.2015
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Dębica, 25 kwietnia 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

13.04.2015
7. Turniej o Puchar im. Anatolija Strokatowa (Żółkiew, 28 kwietnia - 3 maja 2015 r.) Ukraińska Federacja Tenisa Stołowego oraz Regionalna Federacja Obwodu Lwowskiego zapraszają do udziału w 7. edycji Turnieju o Puchar im. Anatolija Strokatowa w tenisie stołowym. Zawody rozegrane zostaną w dniach 28 kwietnia - 3 maja 2015 roku, a miejscem zmagań będzie ukraińskie miasto Żółkiew.

13.04.2015
3. Grand Prix Polski Żaków (Krosno, 17 - 19 kwietnia 2015 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz KSTS MOSiR Karpaty Krosno zapraszają do udziału w 3. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.

04.04.2015
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów (Jarosław, 12 kwietnia 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

04.04.2015
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (Błażowa, 11 kwietnia 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

24.03.2015
Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików (Pruchnik, 28 marca 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

23.03.2015
4. Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły (Mędrzechów, 29 marca 2015 r.) Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów zaprasza do udziału w 4. edycji Turnieju o Błękitną Wstęgę Wisły w tenisie stołowym.

16.03.2015
3. Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Mielec, 22 marca 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

15.03.2015
Otwarte Mistrzostwa Przeworska (21 marca 2015 r.) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Przeworska w tenisie stołowym, rozgrywanych pod patronatem Burmistrza Miasta Przeworska.

12.03.2015
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców (Krosno, 15 marca 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

10.03.2015
Finał Wojewódzki Drużynowego Pucharu Polski (Rzeszów, 12 marca 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Finale Wojewódzkim Drużynowego Pucharu Polski w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiadają cztery czołowe zespoły, wyłonione na etapie eliminacji wojewódzkich.

10.03.2015
Finał Wojewódzki 9. Memoriału Andrzeja Grubby (Nowa Sarzyna, 19 marca 2015 r.) Fundacja im. Andrzeja Grubby oraz PUKS Arka Łętownia zapraszają do udziału w Finale Wojewódzkim 9. Memoriału Andrzeja Grubby w tenisie stołowym. Turniej przeznaczony jest dla trzyosobowych drużyn, złożonych z zawodników urodzonych w 2002 roku i młodszych.

02.03.2015
3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Stalowa Wola, 7 marca 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

02.03.2015
3. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów (Stalowa Wola, 8 marca 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

01.03.2015
Obóz STS Trio "Trenuj z Najlepszymi" (Rzeszów, Rawa Mazowiecka, 8 - 28 lipca 2015 r.) Szkółka Tenisa Stołowego "TRIO" zaprasza do udziału w wakacyjnym obozie szkoleniowym tenisa stołowego pod nazwą "Trenuj z Najlepszymi". Obóz, podzielony na dwa turnusy, odbędzie się w dniach 8 - 28 lipca 2015 roku na obiektach Politechniki Rzeszowskiej oraz Hotelu "Tatar" w Rawie Mazowieckiej.

23.02.2015
2. Grand Prix Podkarpacia Amatorów (Żyraków, 1 marca 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

17.02.2015
3. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Stalowa Wola, 22 lutego 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

17.02.2015
3. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Nowa Sarzyna, 21 lutego 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

07.02.2015
Konkurs ofert na realizację programów "Mały Mistrz" i "MultiSport" Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację na terenie województwa programów "Mały Mistrz" i "MultiSport", obejmujących zasięgiem zajęcia z tenisa stołowego.

07.02.2015
Nabór zgłoszeń do Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego ogłasza nabór zgłoszeń realizowanych inwestycji sportowych do dofinansowania w 2015 roku ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego.

06.02.2015
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Seniorów (Rzeszów, 15 lutego 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

01.02.2015
Eliminacje w podokręgach do 3. Grand Prix Podkarpacia - wyniki końcowe Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Eliminacjach w podokręgach do 3. Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym.

06.01.2015
3. Grand Prix Polski Seniorów (Jarosław, 23 - 25 stycznia 2015 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Urząd Miasta Jarosławia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu oraz Parafialny Klub Sportowy "Kolping" Jarosław zapraszają do udziału w 3. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

04.01.2015
3. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Rzeszów, 4 stycznia 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

03.01.2015
2. Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Brzostek, 3 stycznia 2015 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

31.12.2014
XV Memoriał Stanisława Jedlińskiego (Mędrzechów, 6 stycznia 2015 r.) Urząd Gminy w Mędrzechowie, Tarnowski Związek Tenisa Stołowego, LZS Solidarni Mędrzechów oraz firma Villa Verde zapraszają do udziału w 15. edycji Memoriału Stanisława Jedlińskiego w tenisie stołowym.

19.12.2014
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Svidnik (27 grudnia 2014 r.) SSK Central Svidnik oraz Miasto Svidnik zapraszają do udziału w Przedsylwestrowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Svidnik w tenisie stołowym.

08.12.2014
2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Nowa Sarzyna, 13 grudnia 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

25.11.2014
1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Kańczuga, 7 grudnia 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

25.11.2014
2. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów (Nowa Sarzyna, 6 grudnia 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

17.11.2014
2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Stalowa Wola, 23 listopada 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

17.11.2014
2. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Błażowa, 22 listopada 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

09.11.2014
2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Błażowa, 16 listopada 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

03.11.2014
Mistrzostwa Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego (Żyraków, 9 listopada 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym.

03.11.2014
Eliminacje w podokręgach do 2. Grand Prix Podkarpacia - wyniki końcowe Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Eliminacjach w podokręgach do 2. Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym.

02.11.2014
Otwarte Mistrzostwa Miasta Przemyśla (11 listopada 2014 r.) MLKS Nurt Przemyśl, Prezydent Miasta Przemyśla oraz Wydział Edukacji i Sportu Miasta Przemyśla zapraszają do udziału w Otwartych Mistrzostwach Miasta Przemyśla w tenisie stołowym.

31.10.2014
Drużynowy Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn 2014/2015 - zgłoszenia Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Drużynowym Pucharze Polski Kobiet i Mężczyzn w tenisie stołowym, rozgrywanym na szczeblu wojewódzkim. Początek zmagań planowany jest na połowę listopada 2014 roku.

31.10.2014
Kurs dla trenerów i instruktorów ITTF PTT - poziom 1 (Warszawa, 13 - 16 listopada 2014 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w kursie dla trenerów i instruktorów ITTF PTT - poziom 1, organizowanym we współpracy z organizacją ITTF PTT Division. Kurs odbędzie się w dniach 13 - 16 listopada 2014 roku, na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście w Warszawie, przy ul. Polnej 7a.

18.10.2014
V Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna (11 listopada 2014 r.) Krośnieńskie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 5. edycji Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna z okazji Dnia Niepodległości, stanowiącego jednocześnie Memoriał T. Ciupryka i J. Skublickiego w tenisie stołowym.

15.10.2014
1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów (Kolbuszowa, 25 października 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

15.10.2014
KS POZTS: szkolenie dla sędziów rozgrywek 3. 4. oraz 5. Ligi Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w listopadzie br. przeprowadzona zostanie kolejna weryfikacja sędziów prowadzących rozgrywki na poziomie 3., 4. oraz 5. Ligi w tenisie stołowym na terenie województwa podkarpackiego.

06.10.2014
Informacja ws. organizacji Grand Prix Podkarpacia Amatorów Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczyna organizację turniejów rangi Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Pierwsza z cyklu tego typu imprez rozegrana zostanie w dniu 25 października br. (sobota) w Kolbuszowej.

04.10.2014
WGiD: przypomnienie o zmianach w rozgrywkach ligowych Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie uprzejmie przypomina najważniejsze zmiany, jakie przed startem nowego sezonu 2014/2015 dokonały się w rozgrywkach ligowych w tenisie stołowym na terenie województwa podkarpackiego.

30.09.2014
1. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów (Dukla, 4 października 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

25.09.2014
1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Krosno, 27 września 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym.

25.09.2014
1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Krosno, 28 września 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

23.09.2014
WGiD: terminarze rozgrywek ligowych na sezon 2014/2015 Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie opracował terminarze na 1. rundę rozgrywek drużynowych. Terminarze dotyczą: 2. Ligi Mężczyzn (gr. podkarpacko-małopolska), 3. Ligi Mężczyzn oraz 4. Ligi (gr. rzeszowska i krośnieńska).

15.09.2014
1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików i Kadetów (Krosno, 20 - 21 września 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików oraz 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym.

14.09.2014
Eliminacje w podokręgach do 1. Grand Prix Podkarpacia - wyniki końcowe Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Eliminacjach w podokręgach do 1. Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym.

12.09.2014
Decyzja ws. nowych piłek oraz turniejów wojewódzkich żaków Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego podjął decyzję o zawieszeniu - do odwołania - uchwały o rozgrywaniu turniejów wojewódzkich nowymi, plastikowymi piłkami. Jest to podyktowane bardzo słabą dostępnością oraz niską jakością wykonania nowych piłek.

11.09.2014
WGiD: obsada drużyn w rozgrywkach 5. Ligi (gr. rzeszowskie i krośnieńskie) Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zakończył przyjmowanie zgłoszeń do rozgrywek ligowych w tenisie stołowym na sezon 2014/2015. Dokonano także podziału drużyn w obrębie rozgrywek 5. Ligi (grupy rzeszowskie A i B oraz krośnieńskie W i Z).

08.09.2014
WGiD: informacja ws. rozgrywek ligowych w sezonie 2014/2015 Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie sporządził listę drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej mężczyzn, III ligi podkarpackiej, a także IV lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

03.09.2014
Międzynarodowe Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Przemyśl, 7 września 2014 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz MLKS Nurt Przemyśl zapraszają do udziału w Międzynarodowych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym.

02.09.2014
WGiD: rankingi indywidualne na sezon 2014/2015 Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie dokonał opracowania rankingów indywidualnych na nowy sezon 2014/2015. Rankingi dotyczą kategorii wiekowych: młodzików, kadetów oraz juniorów.