Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów (Kolbuszowa, 25 października 2014 r.)

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.
Patronat nad 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym objął Pan Bogdan Romaniuk - członek Zarządu Województwa Podkarpackiego.

W związku z dofinansowaniem turnieju przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, zawodniczki i zawodnicy startujący w kategoriach młodzieżowych (tj. ur. w 1996 roku i młodsi) zostali zwolnieni z opłaty wpisowego.

Turniej obecnością zaszczycą tenisistki stołowe drużyny 23-krotnego mistrza Polski, KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg (Natalia Partyka, Kinga Stefańska i Renata Strbikova), które do Kolbuszowej przybędą w towarzystwie trenera Zbigniewa Nęcka.

Dla wszystkich sympatyków tenisa stołowego będzie to niezwykła okazja do spotkania ze świeżo upieczonymi medalistkami Drużynowych Mistrzostw Europy, zebrania autografów czy wykonania wspólnych zdjęć. Ponadto, pingpongistki zadeklarowały gotowość rozegrania mini-turnieju pokazowego, zapraszając do stołu chętnych uczestników 1. GP Podkarpacia Amatorów.

Zawody rozegrane zostaną w dniu 25 października 2014 roku, a miejscem zmagań będą obiekty Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej, przy ul. Jana Pawła II 8.

Termin zgłoszeń do turnieju upływa z dniem 23 października 2014 roku - godz. 15:00.


Turniej zostanie przeprowadzony w pełni elektronicznie, przy wykorzystaniu specjalnego oprogramowania komputerowego. W czwartek w tym miejscu opublikowane zostaną tabele obowiązujące podczas turnieju. W trakcie zawodów tabele te będą aktualizowane na bieżąco i dostępne za pośrednictwem tej samej strony internetowej.

Aktualizacja

W związku z niewielką liczbą zgłoszeń do kategorii kobiet (17 - 19 lat oraz 20 - 39 lat), Sędzia Główny zawodów podjął decyzję o połączeniu ww. kategorii.

Materiały do pobrania

1. 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów - komunikat organizacyjny
2. 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów - karta zgłoszeniowa
3. 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów - lista uczestników
4. 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów - gra pojedyncza kobiet (17 lat i starsze)
5. 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów - gra pojedyncza mężczyzn (20 lat i starsi)
6. 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów - gra pojedyncza mężczyzn (17 - 19 lat)
7. 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów - gra pojedyncza dziewcząt (14 - 16 lat)
8. 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów - gra pojedyncza chłopców (14 - 16 lat)
9. 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów - gra pojedyncza dziewcząt (do 13 lat)
10. 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów - gra pojedyncza chłopców (do 13 lat)
Aktualności

Wspierają nas
Gmina Ustrzyki Dolne
Powiat Bieszczadzki
Rzeszowska Akademia Fotografii
Województwo Podkarpackie