Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

21.12.2015
Dziewięć medali dla IKS podczas IMP Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku Dziewięć medali (2 złote, 2 srebrne i 5 brązowych) przywieźli reprezentanci IKS Jezioro Tarnobrzeg z Indywidualnych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, rozgrywanych w Gdańsku. Łącznie do walki stanęło 135 zawodniczek i zawodników, rywalizujących o medale w klasach 1 - 11 w grze pojedynczej, podwójnej oraz mieszanej.

20.12.2015
Katarzyna Grzybowska i Patryk Zatówka najlepsi w 2. GP Polski Seniorów w Zawierciu Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) i Patryka Zatówki (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu.

08.12.2015
Zmarł śp. Franciszek Furtak Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie ze smutkiem informuje, że w dniu 7 grudnia 2015 roku, w wieku 82 lat, zmarł Franciszek Furtak - jeden z najbardziej zasłużonych działaczy tenisa stołowego na Podkarpaciu.

06.12.2015
Katarzyna Węgrzyn i Maciej Kubik najlepsi w 2. GP Polski Kadetów w Krośnie Zwycięstwem Katarzyny Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Macieja Kubika (SCKiS Hals Warszawa) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

06.12.2015
LM: KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg awansował do ćwierćfinału Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg pokonały we własnej hali 3:2 austriacki Linz AG Froschberg w ostatnim występie w fazie grupowej Ligi Mistrzyń. Wygrana dała podopiecznym trenera Zbigniewa Nęcka awans do ćwierćfinału tych elitarnych, europejskich rozgrywek.

06.12.2015
Znamy tegorocznych Indywidualnych Mistrzów Polski Niepełnosprawnych Łącznie 135 zawodniczek i zawodników stanęło do walki o medale w turniejach gry pojedynczej, podwójnej oraz mieszanej Indywidualnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Rywalizacja toczyła się na Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

02.12.2015
Rozpoczyna się 2. Grand Prix Polski Kadetów w Krośnie Anna Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Jan Zandecki (Klub Olimpijczyka Mysłowice) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 2. Grand Prix Polski Kadetów. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

30.11.2015
Niepełnosprawni: IKS Jezioro Tarnobrzeg drużynowym wicemistrzem Polski Tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg zostali nowymi drużynowymi wicemistrzami Polski w tenisie stołowym niepełnosprawnych. Tarnobrzeżanie podczas turnieju rozgrywanego w Drzonkowie musieli uznać wyższość tylko ekipy Start I Zielona Góra.

Kinga Stefańska i Mateusz Gołębiowski najlepsi w 2. GPP Seniorów w Błażowej Zwycięstwem Kingi Stefańskiej (KTS Tarnobrzeg) i Mateusza Gołębiowskiego (KU AZS Politechnika Rzeszów) zakończyło się 3. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Zespołu Szkół i Gimnazjum w Błażowej. W zmaganiach wystartowało 66 uczestników (21 kobiet i 45 mężczyzn).

29.11.2015
Podsumowanie Finału Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w Krakowie LUKS Sobolik Sobolów i MLKS Nurt Przemyśl w kategoriach dziewcząt, a także UKS TKKF MOSiR Dukla (dwukrotnie) w kategoriach chłopców - oto zwycięzcy Finału Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Centrum Sportowego "Bronowianka" w Krakowie.

22.11.2015
Katarzyna Królikowska i Patryk Dziuba na podium 2. GP Polski Młodzików w Drzonkowie Zwycięstwem Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Maksymiliana Miastowskiego (Klub Olimpijczyka Mysłowice) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

22.11.2015
Elżbieta Kwiatkowska i Maksymilian Miastowski najlepsi w 2. GPP Młodzików w Drzonkowie Zwycięstwem Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Maksymiliana Miastowskiego (Klub Olimpijczyka Mysłowice) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

22.11.2015
SM: niespodziewana wygrana Politechniki nad Energą-Manekinem Tenisiści stołowi AZS Politechniki Rzeszów pokonali Energę-Manekin Toruń 3:2 w sobotnim spotkaniu 8. kolejki superligi. Dwa punkty dla triumfatorów zdobył Mateusz Gołębiowski. Pierwszą porażkę w rozgrywkach poniósł Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

14.11.2015
Swedish Open: ćwierćfinał turnieju gry pojedynczej nie dla Li Qian Li Qian (KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg) przegrała z Yu Fu z Portugalii 0:4 (11:13, 11:13, 5:11, 7:11) w sobotnim meczu 1/8 finału (3. runda) gry pojedynczej turnieju World Tour w tenisie stołowym w Sztokholmie.

10.11.2015
Swedish Open: reprezentanci Polski poznali rywali Z 12 Polaków, którzy wystąpią w World Tourze w Sztokholmie, dziesiątka zacznie od środowych eliminacji. Rozstawieni są Li Qian i Daniel Górak.

08.11.2015
Gracze z Podkarpacia zdominowali 1. GP Polski Żaków w Jastrzębiu-Zdroju! Zwycięstwem Zuzanny Wielgos (LZS Kąkolówka) i Miłosza Sawczaka (UKS TKKF MOSiR Dukla) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Sportowej "Omega" w Jastrzębiu-Zdroju.

31.10.2015
Brązowy medal Jakuba Chmielowskiego w Finale MOG w Jastrzębiu-Zdroju Zwycięstwem Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Dawida Kosmala (UKS Płomień Limanowa) zakończył się Finał Ogólnopolski Turnieju Mini Olimpic Games w tenisie stołowym, rozgrywany na obiektach Hali Sportowej "Omega" w Jastrzębiu-Zdroju.

27.10.2015
ME Niepełnosprawnych: cztery medale reprezentantów IKS Jezioro Tarnobrzeg Ogromnym sukcesem zakończył się udział trojga reprezentantów IKS Jezioro Tarnobrzeg w Mistrzostwach Europy Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Karolina Pęk, Maciej Nalepka oraz Krzysztof Żyłka przywieźli z duńskiego Vejle cztery medale.

18.10.2015
Udany występ jarosławian podczas 1. GP Polski Seniorów w Nowej Rudzie Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) i Daniela Bąka (UKS Warta Kostrzyn nad Odrą) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Centrum Turystyczno-Sportowego w Nowej Rudzie.

08.10.2015
Sześć medali pingpongistów IKS Jezioro Tarnobrzeg w czeskiej Ostrawie Z sześcioma medalami wrócili do kraju reprezentanci IKS Jezioro Tarnobrzeg z turnieju rangi ITTF Pro Tour w tenisie stołowym niepełnosprawnych, rozgrywanego w czeskiej Ostrawie. Tarnobrzeżanie imponują formą przed nadchodzącymi mistrzostwami Europy w Danii.

27.09.2015
Katarzyna Lech i Łukasz Nadolski najlepsi w 1. GPP Seniorów w Brzostku Zwycięstwem Katarzyny Lech (KSTS Krosno) i Łukasza Nadolskiego (KS Pegaz Łańcut) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej w Brzostku. W zmaganiach wystartowało 65 uczestników (16 kobiet i 49 mężczyzn).

26.09.2015
Patrycja Jucha i Jakub Kuźmicz najlepsi w 1. GPP Juniorów w Brzostku Zwycięstwem Patrycji Juchy (KSTS Krosno) i Jakuba Kuźmicza (PKS Kolping Jarosław) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej w Brzostku. W zmaganiach wystartowało 69 uczestników (19 dziewcząt i 50 chłopców).

22.09.2015
Świetne występy tenisistów stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg Tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg, wschodzący w skład reprezentacji Polski niepełnosprawnych, w czasie zgrupowania w Wiśle uczestniczyli w 13. Międzynarodowym Integracyjnym Turnieju, rozgrywanym w Żywcu. W zmaganiach wzięło udział ponad 50 zawodników z Polski, Serbii, Rosji, Słowacji i Czech.

20.09.2015
Katarzyna Królikowska i Antoni Rejterowski najlepsi w 1. GPP Kadetów w Dukli Zwycięstwem Katarzyny Królikowskiej (MLKS Nurt Przemyśl) i Antoniego Rejterowskiego (PKS Kolping Jarosław) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dukli. W zmaganiach wystartowało 73 uczestników (31 dziewcząt i 42 chłopców).

19.09.2015
Martyna Hajduk i Krystian Kołodziej najlepsi w 1. GPP Młodzików w Błażowej Zwycięstwem Martyny Hajduk (MLKS Nurt Przemyśl) i Krystiana Kołodzieja (PUKS Arka Łętownia) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Zespołu Szkół i Gimnazjum w Błażowej. W zmaganiach wystartowało 87 uczestników (42 dziewcząt i 45 chłopców).

13.09.2015
Katarzyna Królikowska i Dawid Kosmal najlepsi w Półfinale MOG w Rzeszowie Zwycięstwem Katarzyny Królikowskiej (MLKS Nurt Przemyśl) i Dawida Kosmala (UKS Płomień Limanowa) zakończył się Półfinał Turnieju Mini Olympic Games w tenisie stołowym, rozgrywany na obiektach Centrum Dydaktyczno-Sportowego Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie. W zmaganiach wystartowało 75 uczestników (31 dziewcząt i 44 chłopców).

06.09.2015
Rusza nowy sezon Superligi - z rekordową liczbą drużyn z Podkarpacia Po letniej przerwie do pingpongowych stołów powracają reprezentanci drużyn występujących w rozgrywkach Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Sezon 2015/2016 będzie absolutnie wyjątkowym - po raz pierwszy w historii najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce wystartują w niej aż trzy drużyny z Podkarpacia!

26.08.2015
Rewelacyjny występ Martyny Hajduk na turnieju w Duesseldorfie Ogromnym sukcesem zakończył się występ Martyny Hajduk, zawodniczki drużyny MLKS Nurt Przemyśl, w prestiżowym, międzynarodowym turnieju Andro Kids Open w tenisie stołowym, rozgrywanym w niemieckim Duesseldorfie. Młoda pingpongistka dotarła do finału kategorii wiekowej żaczek, ulegając w nim reprezentantce gospodarzy Alicii Kraft (2:3).

24.08.2015
Podsumowanie Turnieju Otwarcia Sezonu 2015/2016 w Nowej Sarzynie Anna Brzyska, Marcin Doktor, Łukasz Madej oraz Jacek Flaumenhaft - oto zwycięzcy Turnieju Otwarcia Sezonu 2015/2016 w tenisie stołowym, rozgrywanego w Nowej Sarzynie.

28.07.2015
Podsumowanie 9. Międzynarodowego Turnieju Zawodników na Wózkach w Tarnobrzegu Krzysztof Żyłka, Jiri Suchanek oraz Barbara Rompa - oto zwycięzcy 9. edycji Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego Zawodników na Wózkach "Top 10 - Tetra Top - Top Kobiet" w tenisie stołowym, rozgrywanego w Tarnobrzegu.

<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>