Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

31.01.2016
Zuzanna Wielgos i Miłosz Redzimski najlepsi w 2. GP Polski Żaków w Radomiu Zwycięstwem Zuzanny Wielgos (LZS Kąkolówka) i Miłosza Redzimskiego (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu.

31.01.2016
Li Qian wycofała się z turnieju ITTF Europe TOP 16 Z przyczyn zdrowotnych Li Qian wycofała się z prestiżowego turnieju ITTF Europe TOP 16 w tenisie stołowym, który od 5 do 7 lutego odbędzie się w portugalskim Gondomar - poinformował PAP jej trener klubowy ze SPAR-Zamek Tarnobrzeg Zbigniew Nęcek.

30.01.2016
ITTF German Open: Wang Zeng Yi z brązowym medalem w turnieju gry podwójnej Byli mistrzowie Europy Wang Zeng Yi i reprezentujący Chorwację Tan Ruiwu przegrali w półfinale debla World Touru w tenisie stołowym w Berlinie. Ulegli japońskiej parze Masataka Morizono - Yuya Oshima 2:3 (11:9, 11:7, 7:11, 10:12, 4:11).

26.01.2016
ITTF German Open: siedmioro Polaków zagra w Berlinie Siedmioro polskich tenisistów stołowych - cztery zawodniczki i trzech zawodników - wystąpi w turnieju World Tour, który w dniach 27 - 31 stycznia odbędzie się w Berlinie. Wszyscy muszą grać w eliminacjach singla.

22.01.2016
LM: KTS SPAR-Zamek w dwumeczu lepszy od Fenerbahce Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg awansowały do półfinału Ligi Mistrzyń. Zespół mistrzyń Polski przed własną publicznością przegrał wprawdzie 2:3 z tureckim zespołem Fenerbahce Sport Club, ale wcześniej w Stambule pokonał tego rywala 3:1.

18.01.2016
LM: ćwierćfinałowe zwycięstwo tarnobrzeżanek w Stambule Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg pokonały w poniedziałek w Stambule w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzyń turecki zespół Fenerbahce Sport Club 3:1. Rewanż zostanie rozegrany w piątek w Polsce.

17.01.2016
Katarzyna Grzybowska i Daniek Bąl najlepsi w 3. GP Polski Seniorów w Łomży Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) i Daniela Bąka (UKS Warta Kostrzyn nad Odrą) zakończyło się 3. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

10.01.2016
Kinga Stefańska i Mateusz Gołębiowski najlepsi w 3. GPP Seniorów w Rzeszowie Zwycięstwem Kingi Stefańskiej (KTS Tarnobrzeg) i Mateusza Gołębiowskiego (KU AZS Politechnika Rzeszów) zakończyło się 3. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Centrum Dydaktyczno-Sportowego Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie. W zmaganiach wystartowało 75 uczestników (19 kobiet i 56 mężczyzn).

22.12.2015
LM: KTS SPAR-Zamek i ASTS Olimpia-Unia poznali rywali w 1/4 finału Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg zagrają z Fenerbahce Stambuł, a pingpongiści ASTS Olimpia-Unia Grudziądz spotkają się z FC Saarbruecken w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Losowanie odbyło się we wtorek w siedzibie europejskiej federacji w Luksemburgu.

21.12.2015
Dziewięć medali dla IKS podczas IMP Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku Dziewięć medali (2 złote, 2 srebrne i 5 brązowych) przywieźli reprezentanci IKS Jezioro Tarnobrzeg z Indywidualnych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, rozgrywanych w Gdańsku. Łącznie do walki stanęło 135 zawodniczek i zawodników, rywalizujących o medale w klasach 1 - 11 w grze pojedynczej, podwójnej oraz mieszanej.

20.12.2015
Katarzyna Grzybowska i Patryk Zatówka najlepsi w 2. GP Polski Seniorów w Zawierciu Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) i Patryka Zatówki (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu.

08.12.2015
Zmarł śp. Franciszek Furtak Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie ze smutkiem informuje, że w dniu 7 grudnia 2015 roku, w wieku 82 lat, zmarł Franciszek Furtak - jeden z najbardziej zasłużonych działaczy tenisa stołowego na Podkarpaciu.

06.12.2015
Katarzyna Węgrzyn i Maciej Kubik najlepsi w 2. GP Polski Kadetów w Krośnie Zwycięstwem Katarzyny Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Macieja Kubika (SCKiS Hals Warszawa) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

06.12.2015
LM: KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg awansował do ćwierćfinału Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg pokonały we własnej hali 3:2 austriacki Linz AG Froschberg w ostatnim występie w fazie grupowej Ligi Mistrzyń. Wygrana dała podopiecznym trenera Zbigniewa Nęcka awans do ćwierćfinału tych elitarnych, europejskich rozgrywek.

06.12.2015
Znamy tegorocznych Indywidualnych Mistrzów Polski Niepełnosprawnych Łącznie 135 zawodniczek i zawodników stanęło do walki o medale w turniejach gry pojedynczej, podwójnej oraz mieszanej Indywidualnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Rywalizacja toczyła się na Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

02.12.2015
Rozpoczyna się 2. Grand Prix Polski Kadetów w Krośnie Anna Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Jan Zandecki (Klub Olimpijczyka Mysłowice) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 2. Grand Prix Polski Kadetów. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

30.11.2015
Niepełnosprawni: IKS Jezioro Tarnobrzeg drużynowym wicemistrzem Polski Tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg zostali nowymi drużynowymi wicemistrzami Polski w tenisie stołowym niepełnosprawnych. Tarnobrzeżanie podczas turnieju rozgrywanego w Drzonkowie musieli uznać wyższość tylko ekipy Start I Zielona Góra.

Kinga Stefańska i Mateusz Gołębiowski najlepsi w 2. GPP Seniorów w Błażowej Zwycięstwem Kingi Stefańskiej (KTS Tarnobrzeg) i Mateusza Gołębiowskiego (KU AZS Politechnika Rzeszów) zakończyło się 3. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Zespołu Szkół i Gimnazjum w Błażowej. W zmaganiach wystartowało 66 uczestników (21 kobiet i 45 mężczyzn).

29.11.2015
Podsumowanie Finału Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w Krakowie LUKS Sobolik Sobolów i MLKS Nurt Przemyśl w kategoriach dziewcząt, a także UKS TKKF MOSiR Dukla (dwukrotnie) w kategoriach chłopców - oto zwycięzcy Finału Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Centrum Sportowego "Bronowianka" w Krakowie.

22.11.2015
Katarzyna Królikowska i Patryk Dziuba na podium 2. GP Polski Młodzików w Drzonkowie Zwycięstwem Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Maksymiliana Miastowskiego (Klub Olimpijczyka Mysłowice) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

22.11.2015
Elżbieta Kwiatkowska i Maksymilian Miastowski najlepsi w 2. GPP Młodzików w Drzonkowie Zwycięstwem Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Maksymiliana Miastowskiego (Klub Olimpijczyka Mysłowice) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

22.11.2015
SM: niespodziewana wygrana Politechniki nad Energą-Manekinem Tenisiści stołowi AZS Politechniki Rzeszów pokonali Energę-Manekin Toruń 3:2 w sobotnim spotkaniu 8. kolejki superligi. Dwa punkty dla triumfatorów zdobył Mateusz Gołębiowski. Pierwszą porażkę w rozgrywkach poniósł Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

14.11.2015
Swedish Open: ćwierćfinał turnieju gry pojedynczej nie dla Li Qian Li Qian (KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg) przegrała z Yu Fu z Portugalii 0:4 (11:13, 11:13, 5:11, 7:11) w sobotnim meczu 1/8 finału (3. runda) gry pojedynczej turnieju World Tour w tenisie stołowym w Sztokholmie.

10.11.2015
Swedish Open: reprezentanci Polski poznali rywali Z 12 Polaków, którzy wystąpią w World Tourze w Sztokholmie, dziesiątka zacznie od środowych eliminacji. Rozstawieni są Li Qian i Daniel Górak.

08.11.2015
Gracze z Podkarpacia zdominowali 1. GP Polski Żaków w Jastrzębiu-Zdroju! Zwycięstwem Zuzanny Wielgos (LZS Kąkolówka) i Miłosza Sawczaka (UKS TKKF MOSiR Dukla) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Sportowej "Omega" w Jastrzębiu-Zdroju.

31.10.2015
Brązowy medal Jakuba Chmielowskiego w Finale MOG w Jastrzębiu-Zdroju Zwycięstwem Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Dawida Kosmala (UKS Płomień Limanowa) zakończył się Finał Ogólnopolski Turnieju Mini Olimpic Games w tenisie stołowym, rozgrywany na obiektach Hali Sportowej "Omega" w Jastrzębiu-Zdroju.

27.10.2015
ME Niepełnosprawnych: cztery medale reprezentantów IKS Jezioro Tarnobrzeg Ogromnym sukcesem zakończył się udział trojga reprezentantów IKS Jezioro Tarnobrzeg w Mistrzostwach Europy Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Karolina Pęk, Maciej Nalepka oraz Krzysztof Żyłka przywieźli z duńskiego Vejle cztery medale.

18.10.2015
Udany występ jarosławian podczas 1. GP Polski Seniorów w Nowej Rudzie Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) i Daniela Bąka (UKS Warta Kostrzyn nad Odrą) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Centrum Turystyczno-Sportowego w Nowej Rudzie.

08.10.2015
Sześć medali pingpongistów IKS Jezioro Tarnobrzeg w czeskiej Ostrawie Z sześcioma medalami wrócili do kraju reprezentanci IKS Jezioro Tarnobrzeg z turnieju rangi ITTF Pro Tour w tenisie stołowym niepełnosprawnych, rozgrywanego w czeskiej Ostrawie. Tarnobrzeżanie imponują formą przed nadchodzącymi mistrzostwami Europy w Danii.

27.09.2015
Katarzyna Lech i Łukasz Nadolski najlepsi w 1. GPP Seniorów w Brzostku Zwycięstwem Katarzyny Lech (KSTS Krosno) i Łukasza Nadolskiego (KS Pegaz Łańcut) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej w Brzostku. W zmaganiach wystartowało 65 uczestników (16 kobiet i 49 mężczyzn).

<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>