Znamy medalistów Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w Krośnie
Zuzanna Wielgos i Miłosz Redzimski w turniejach gry pojedynczej, Anna Cyrwus i Kamila Małysiak oraz Filip Krzywniak i Mateusz Zalewski w turniejach gry podwójnej - oto nowi Indywidualni Mistrzowie Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.
fot. POZTS
07.05.2017
Agata Biesaga
Źródło: własne
Zuzanna Wielgos i Miłosz Redzimski w turniejach gry pojedynczej, Anna Cyrwus i Kamila Małysiak oraz Filip Krzywniak i Mateusz Zalewski w turniejach gry podwójnej - oto nowi Indywidualni Mistrzowie Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.
MEDALIŚCI IIDMP MŁODZIKÓW
Konkurencja | Złote medale | Srebrne medale | Brązowe medale | |
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Krosno 4 - 7 maja 2017 r. |
Gra pojedyncza kobiet |
Zuzanna Wielgos (LZS Kąkolówka) |
Anna Kubiak (JKTS Jastrzębie-Zdrój) |
Aleksandra Wiśniewska (MKS ROKITA Brzeg Dolny) |
Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek) |
||||
Gra pojedyncza mężczyzn |
Miłosz Redzimski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) |
Stanisław Wnęk (TKS GRANIT Strzelin) |
Karol Sułkowski (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) |
|
Mateusz Rutkowski (KS DEKORGLASS Działdowo) |
||||
Gra podwójna kobiet |
Anna Cyrwus (KS GORCE Nowy Targ) Kamila Małysiak (KS GORCE Nowy Targ) |
Zuzanna Wielgos (LZS Kąkolówka) Natalia Gęsior (AKS Mikołów) |
Anna Brzyska (PKS KOLPING Jarosław) Jagoda Chwojko (PKS KOLPING Jarosław) |
|
Wiktoria Wrzosek (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka) Martyna Hajduk (MLKS NURT Przemyśl) |
||||
Gra podwójna mężczyzn |
Filip Krzywniak (ZKS Drzonków) Mateusz Zalewski (ZKS Drzonków) |
Dawid Kosmal (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) Miłosz Sawczak (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) |
Szymon Sporek (UKS TKKF MOSiR Dukla) Michał Olbrycht (UKS TKKF MOSiR Dukla) |
|
Miłosz Redzimski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) Alan Kulczycki (GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski) |
||||
Turniej drużynowy kobiet |
LTSR Buczek (w składzie: Wiktoria Wróbel, Zuzanna Niciak, Marta Holak) |
JKTS I Jastrzębie-Zdrój (Anna Kubiak, Laura Kałużny) |
KS GORCE Nowy Targ (Kamila Małysiak, Anna Cyrwus) |
|
GKTS Gdańsk (Julia Dietrich, Ewa Krakowiak, Paulina Pręda) |
||||
Turniej drużynowy mężczyzn |
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (w składzie: Dawid Kosmal, Miłosz Sawczak, Karol Sułkowski) |
ZKS Drzonków (Filip Krzywniak, Mateusz Zalewski, Szymon Sergiel) |
UKS TKKF MOSiR Dukla (Szymon Sporek, Michał Olbrycht, Szymon Maciejewski) |
|
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki (Miłosz Redzimski, Szymon Wiśniewski, Adam Banasik) |
WYNIKI / KLASYFIKACJE KOŃCOWE
1. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - turniej drużynowy młodziczek2. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - turniej drużynowy młodzików
3. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - gra pojedyncza młodziczek
4. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - gra pojedyncza młodzików
5. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - gra podwójna młodziczek
6. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - gra podwójna młodzików
INFORMACJE O TURNIEJU
1. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - komunikat organizacyjny2. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - lista uprawnionych do startu
3. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - lista uprawionych do startu
4. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - program minutowy
PARTNER SPRZĘTOWY
GALERIA
Aktualności
- 14.04.2024
- 13.04.2024
- 07.04.2024
- 06.04.2024
- 24.03.2024
Wspierają nas