Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Wyniki - II Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego - Tarnobrzeg 2021

W Tarnobrzegu na hali sportowej ZSP nr 1 19 czerwca odbył się II Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego - Tarnobrzeg 2021 Turniej pod Patronatem Honorowym Prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego
02.07.2021
Rajmund Zięba
Źródło:
W Tarnobrzegu na hali sportowej ZSP nr 1 19 czerwca odbył się II Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego - Tarnobrzeg 2021 Turniej pod Patronatem Honorowym Prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego


Do udziału w zawodach zgłosiło się 115 zawodników a wzięło udział 102 osoby z terenu woj. podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego, wielkopolskiego I śląskiego.

Najmłodszy zawodnik turnieju liczył sobie 10 lat a najstarszy 80 lata.

W kategorii integracyjnej OPEN gdzie startowali wszyscy chętni, zarówno sprawni jak i niepełnosprawni wystartowało 80 uczestników.

Zwyciężył Daniil USTINOV na wózku START Katowice, który w finale pokonał 2:0 (6, 4) Pawła KOSA UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola. W pojedynku o 3 miejsce Janusz CHAMOT na wózku IKS JEZIORO Tarnobrzeg wygrał 2:0 (11, 10) z Łukaszem MADEJEM PUKS Arka Łętownia

Paweł KOS UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola został Most valuable player tego turnieju wybrany przez komisję, otrzymał puchar i nagrodę - gofrownicę ufundowaną przez producenta DEZAL- Pro S.A. z Nowej Dęby oraz nagrodę lot szybowcem ufundowany przez Aeroklub Stalowowolski

Katarzyna ROŻEK Ujazd to najlepsza zawodniczka zawodów – nagroda lot szybowcem ufundowany przez Aeroklub Stalowowolski

Daniil USTINOV (wózek) START Katowice otrzymał puchar, dyplom i nagrodę rzeczową bony od Aga Sport - Bożena Waldowska z Gliwic na sprzęt do tenisa stołowego.| Dziękuje wszystkim którzy pomogli mi w organizacji turnieju i w czasie zawodów. Dziękuje Iwonce, Ewie, Stasi, Michałowi, Ryśkowi, Marcinowi i Pani Ani oraz innym osobom bez pomocy, których nic by się nie udało.

Podziękowanie dla sędziów Jakuba Kordysia i Marka Worka za świetne, profesjonalne poprowadzenie zawodów.

Dziękuje za dofinansowane zawodów z budżetu Województwa Podkarpackiego, przez Urząd Miasta Tarnobrzega oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Podziękowanie dla wszystkich sponsorów za pomoc finansową.

Dziękuje Dyrekcji ZSP nr 1, pracownikom szkoły za pomoc, którą otrzymujemy od wielu lat.

Dziękuje zawodniczkom i zawodnikom za udział w zwodach i zapraszam za rok.

 

WYNIKI

Kat. integracyjna OPEN

1. USTINOV Daniil (wózek) START Katowice

2. KOS Paweł UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola

3. CHAMOT Janusz (wózek) IKS JEZIORO Tarnobrzeg

4. MADEJ Łukasz PUKS Arka Łętownia

Kat. dziewcząt do 13 lat

1. KOBOSZ Łucja AZTS Politechnika Rzeszowska

2. KRAMEK Amelia UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola

3. ŻYCZYŃSKA Zuzanna UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola

Kat. kobiet 14 - 40 lat

1. ROŻEK Katarzyna Ujazd

2. GRABAS Julia AZS Politechnika Rzeszowska

3. KACZMAREK Kamila UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola

Kat. chłopców do 13 lat

1. GRABAS Robert AZS Politechnika Rzeszowska

2. WANIELISTA Miłosz SKT SANOK

3. PIRÓG Jakub SKT SANOK

Kat. chłopców 14 - 20 lat

1. ROŻEK Paweł Ujazd

2. DUPLAGA Kamil LZS Orły Temidy Domaradz

3. SOBCZYK Sebastian PROLANDER

Kat. mężczyzn 21 - 40 lat

1. MADEJ Łukasz PUKS Arka Łętownia

2. MARSZAŁ Wojciech LKS Szarotka Rogóżno

3. STALA Krzysztof IKS JEZIORO Tarnobrzeg

Kat. mężczyzn 41 - 60 lat

1. KOS Paweł UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola

2. WINKLER Grzegorz Tarnów

3. JEŻ Grzegorz IKS JEZIORO Tarnobrzeg

Kat. mężczyzn 60 lat +

1. WAJDA Zbigniew KSTS Krosno

2. CIEJKA Zbigniew PINUS Tarnobrzeg

3. SZYBIAK Krzysztof Borek Stary

Kl. 1-5 mężczyzn na wózkach

1. ŻYŁKA Krzysztof IKS JEZIORO Tarnobrzeg

2. USTINOV Daniil START Katowice

3. CHAMOT Janusz IKS JEZIORO Tarnobrzeg

Kl. 1-2 mężczyzn na wózkach

1. SOKALSKI Piotr IKS JEZIORO Tarnobrzeg

2. WALSKI Mateusz IKS JEZIORO Tarnobrzeg

3. MOLESZTAK Marek Opole Lubelskie

Kl. 6-11 mężczyzn OPEN

1. WŁODYKA Paweł IKS JEZIORO Tarnobrzeg

2. FIRA Damian Start Gorzów Wielkopolski

3. KARNAS Dariusz Hyżne

Kl. 6-8 mężczyzn

1. DELEKTA Łukasz Kl. 7 IKS JEZIORO Tarnobrzeg

Kl. 9-10 mężczyzn

1. WŁODYKA Paweł IKS JEZIORO Tarnobrzeg

2. LAMER Maciej Zawiercie

Kl. 11 mężczyzn

1. FIRA Damian Start Gorzów Wielkopolski

2. DEMKOWICZ Paweł IKS JEZIORO Tarnobrzeg

Wszyscy uczestnicy, którzy stanęli na podium otrzymali puchary oraz dyplomy i nagrody rzeczowe zakupione z otrzymanego wsparcia od sponsorów.

foto Kamil Trela





























Aktualności

Wspierają nas
Gmina Ustrzyki Dolne
Powiat Bieszczadzki
Rzeszowska Akademia Fotografii
Województwo Podkarpackie