Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Podsumowanie VIII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna

Michał Jurczak i Dariusz Bara - oto zwycięzcy VIII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna z okazji Dnia Niepodległości, stanowiącego jednocześnie Memoriał Tomasza Ciupryka i Jerzego Skublickiego w tenisie stołowym.
13.11.2017
Marek Worek
Źródło:
Michał Jurczak i Dariusz Bara - oto zwycięzcy VIII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna z okazji Dnia Niepodległości, stanowiącego jednocześnie Memoriał Tomasza Ciupryka i Jerzego Skublickiego w tenisie stołowym.


Serdeczne podziękowania dla Panów  Piotra Przytockiego i Bronisława Barana Prezydentów  Miasta Krosna , Panu Antoniemu Dębcowi Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz Panu Andrzejowi Ciuprykowi.


Sponsorami zawodów byli Urząd Miasta Krosna ,Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie .

Sędziami Głównymi zawodów byli : Panowie  Jerzy Tomkiewicz i Jakub Kordyś.
Sprawy organizacyjne Janusz Maculski.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników  turnieju  którzy  wzięli udział w zawodach 11.11.2017 r. w VIII turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna - memoriał T.Ciupryka i J.Skublickiego. z okazji Dnia Niepodległości.   





Wyniki końcowe 


AMATORZY   od IV ligi             

1.  BARA DARIUSZ  (BARTEK DĘBOWIEC)

2.  HYZIAK KONRAD  (TKS PRO FAMILIA WOJASZÓWKA)

3. GOŚCIŃSKI DARIUSZ  (OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE)

4.  KOŁEK MACIEJ  (TKS PRO FAILIA WOJASZÓWA)  

5.  MANEROWSKI MAREK  (KSTS KROSNO)

6.  WNĘK ANDRZEJ  (CZĘSTOCHOWA)

7.  WILISOWSKI  ADRIAN  (BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK)

8. WILK SEBASTIAN  (STRAŻAK BRATKÓWKA)

9-16. DASZYKOWSKA BEATA  (STRAŻAK BRATÓWKA)

         NIEMIEC TOMASZ  (LZS GLOBIKOWA)

         ANDREASIK MICHAŁ  (LZS GLOBIKOWA)

         BAZAN KAMIL  (JAWORNIK POLSKI)

         WĘGRZYN MICHAŁ  (TKKF DUKLA)

         ENGLOT BARTŁOMIEJ  (STRAŻAK BRATKÓWKA)

         HABRAT DOMINIK  (BURZA ROGI)

         KOŁEK FILIP  (TKS PRO FAMILA WOJASZÓWKA)

17-27. PIĄTEK JÓZEF  (BRZOSTOIANKA BRZOSTEK)

           MOROŃ MARIUSZ  (RZESZÓW)

           KRUKAR DARIUSZ  (OLMP ŁĘJKI DUKIELSKIE)

           RYCZAK BARTOSZ  (OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE)

           RYCZAK SZCZEPAN  (OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE)

           NOWAK KAMIL  (TKS PRO FAMILIA WOJASZÓWKA)

           GĄSIOR DOMINIK  (DUBIECKO)

           MACIEJEWSKI SZYMON  (UKS TKKF DUKLA)

           LEŃ KRZYSZTOF  (LZS BLIZNE)

           ZAJĄC PAWEŁ  (BARTEK DĘBOWIEC)

           OWSIANKA MICHAŁ  (SPIN JASŁO)




OPEN

1. JURCZAK MICHAŁ   (KSTS KROSNO)

2. WISNIEWSKI KAROL   (KSTS KROSNO)

3. POLINIEWICZ  GRZEGORZ  (OLIMP ŁEKI DUKIELSKIE)

4. PELCZAR  DAWID  (KSTS KROSMO)

5. MACIEJEWSKI BOGDAN  (OLMP ŁĘKI DUKIELSKIE)

6. PATLA WIESŁAW  (KSTS  KROSNO)

7-8. SPOREK SZYMON  (UKS TKKF DUKLA)

       ZAJĄC PAWEŁ  (BARTEK DĘBOWIEC)

9-16. WIŚNIEWSKI BARTŁOMIEJ  (KSTS KROSNO)

          KRUKAR PIOTR  (KSTS KROSNO)

          CZYŻ WOJCIECH  (KSTS KROSNO)

          MACIEJEWSKI  SZYMON  (UKS TKKF DUKLA)

          WNĘK ANDRZEJ  (CZĘSTOCHOWA)

          WRÓBEL ROBERT  (KSTS KROSNO)

          PIETRSZKA SŁAWOMIR  (OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE)

          WILISOWSKI ADRIAN  (BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK)

17-24. HABRAT DOMINIK  (BURZA ROGI)

           BARA DARIUSZ  (BARTEK DĘBOWIEC)

           ENGLOT BARTŁOMEJ  (STAŻAK BRATKÓWKA)

           JUCHA PATRYCJA  (KSTS KROSNO)

           LEŃ KRZYSZTOF  (LZS BLIZNE)

           BAZAN KAMIL  (JAWORNIK POLSKI)

           SROCZYŃSKI MATEUSZ  (NIESTOWARZYSZONY)

           GOŚCIŃSKI DARIUSZ  (OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE)

25-32. OWSIANKA MICHAŁ   (SPIN JASŁO)

           RYCZAK SZCZEPAN  (OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE)

           WĘGRZYN MICHAŁ  (TKKF DUKLA)

           DASZYKOWSKA BEATA  (STRAŻAK BRATKÓWKA)

           RYCZAK BARTOSZ  (OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE)         

           KRUKAR DARIUSZ  (OLIMP ŁĘKI DUKELSKIE)

           SROCZYŃSKI JERZY  (NIESTOWARZYSZONY)

           GĄSIOR DOMINIK  (DUBIECKO)





           Prezes

  KSTS KROSNO

 Janusz Maculski

                               










 





Aktualności