Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Podsumowanie IX Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna

Michał Jurczak i Jakub Chmielowski - oto zwycięzcy IX Turnieju o puchar Prezydenta Miasta Krosna - memorial Tadeusza Ciupryka i Jerzego Skublickiego z okazji 100-lecia NIEPODLEGLOSCI rozegranego w dniu 11.11.2018 r. w Krosnie.
11.11.2018
POZTS
Źródło:
Michał Jurczak i Jakub Chmielowski - oto zwycięzcy IX Turnieju o puchar Prezydenta Miasta Krosna - memorial Tadeusza Ciupryka i Jerzego Skublickiego z okazji 100-lecia NIEPODLEGLOSCI rozegranego w dniu 11.11.2018 r. w Krosnie.


Serdeczne podziękowania dla Panow  Piotra Przytockiego i Bronisława Barana Prezydentów  Miasta Krosna , Panu Antoniemu Dębcowi Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu  i Rekreacji w Krośnie oraz Panu Andrzejowi Ciuprykowi i Panu Witoldowi Sliwińskiemu z firmy DECOR.

Sponsorami zawodów byli Urząd Miasta Krosna ,Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie .

Sędziami Głównymi zawodów byli : Panowie  Jerzy Tomkiewicz i Jakub Kordyś. Sprawy organizacyjne Janusz Maculski.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników  turnieju, którzy  wzięli udział w zawodach 11.11.2018 r. w IX turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna - memoriał T.Ciupryka i J.Skublickiego. z okazji Dnia Niepodległości .              


WYNIKI KOŃCOWE

   AMATOR

============

 

       1.  CHMIELOWSKI JAKUB                                KRZEMIEŃ USTRZYKI DOLNE

       2.  DASZYKOWSKA BEATA                               STRAŻAK BRATKÓWKA

       3.  NASTYN MARIUSZ                                      SKT SANOK

       4.  WINKLER GRZEGOEZ                                 TARNÓW

       5.  WILK SEBASTIAN                                        STRAŻAK BRATKÓWKA

       6.  WAJDA ZBIGNIEW                                       NIŻNA ŁĄKA

    7 8.   STOSZKO MAREK                                       WIERZCHOSŁAWICE

             HYZIAK KONDRAD                                      PRO-FAMILIA WOJAS                           

   9-16.  STALA SYLWIA                                           JEZIORAK TARNOBRZEG

             RYSZ WIESŁAW                                          STRAŻAK BRATKÓWKA

             HARSZE  MICHAŁ                                        PRO-FAMILIA WOJASZÓWKA

             SIEŃCZAK KAMIL                                        KTS BRZOZÓW

             STOSZKO ARTUR                                        WIERZCHOSŁAWICE      

             PADEWSKI MAREK                                      JAWORNIK POLSKI

             LEŃ  KRZYSZTOF                                        BRZOZÓW

             SZAFRAN GRZEGORZ                                  KROŚCIENKO WYŻNE                          

17-18.   STALA KRZYSZTOF                                     JEZIORO TARNOBRZEG

             PRAJSNAR  WACŁAW                                  WOLA KOMBORSKA

19-28.  KRZYWAK   STANISŁAW                               WIERZCHOSŁAWICE

            CHMIELOWSKI ZBIGNIEW                           KRZEMIEŃ USTRZYKI DOLNE

            BATORSKI MACIEJ                                      KRZEMIEŃ USTRZYKI DOLNE

            NOWAK KAMIL                                            PRO- FAMILIA WOJASZÓWKA

            KOŁEK FILIP                                               PRO-FAMILIA WOJASZÓWKA

            MICHNA MATEUSZ                                      GOSIR KROŚCIENKO WYŻNE

            ENGLOT BARTŁOMIEJ                                  STRAŻAK BRATKÓWKA

            MIKOŚ DAWID                                            BRZOZÓW

            ADAMCZAK MAKSYMILIAN                           IWONICZ ZDRÓJ

            RYCZ WEISŁAW                                          KROSNO


      OPEN

    =======

       1.   JURCZAK MICHAŁ                           KSTS MOSIR KARPATY KROSNO KROSNO

       2.   WISNIEWSKI KAROL                              STRZELEC FRYSZTAK

       3.   CHMIELOWSKI JAKUB                            KRZEMIEŃ USTRZYKI DOLNE  

       4.   GALUS KATARZYNA                               KSTS MOSIR KARPATY KROSNO            

       5.   MACIEJEWSKI BOGDAN                         OLMP ŁĘKI DUKIELSKIE

       6.  POLINIEWICZ GRZEGORZ                       OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE

     7-8.  WIŚNIEWSKI BARTŁOMIEJ                     KSTS MOSIR KARPATY KROSNO

              PIETRUSZKA SŁAWOMIR                       OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE

   9-16.   WILISOWSKI  ADRIAN                           BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK

              WAJDA ZBIGNIEW                                 NIŻNA ŁĄKA

              BARA  DARIUSZ

              KRUKAR PIOTR                                   KSTS MOSIR KARPATY KROSNO

              SZCZEPANIK  KONRAD                        NIŻNA ŁĄKA

              WILK SEBASTIAN                                STRAŻAK BRATKÓWKA

              WŁODARCZYK PAWEŁ                          BURZA ROGI

              NOWAK  KAMIL                                    PRO-FAMILIA  WOJASZÓWKA

  17-24.  MIKA BARTOSZ

              STELA KRZYSZTOF                              JEZIORAK RARNOBRZEG

              HABRAT DOMINIK                               BURZ ROGI

              DASZYKOWSKA BEATA                        STRAŻAK BRATKÓWKA

              KOLODCZEJCZYK PIOTR                      KSTS MOSIR KARPATY KROSNO

              KARAŚ DARIUSZ                                 BURZA ROGI

              PADEWSKI MAREK                               JAWORNIK POLSKI

              ZAJĄC PAWEŁ

              JEŻ GRZEGORZ

              MIKOŚ  DAWID                                      BRZOZÓW                                      

    27-37.  KRZYWAK STANISŁAW                         

                STOSZKO MAREK

                HYZIAK KONRAD                                  PRO-FAMILIA WOJASZÓWKA

                CHMIELOWSKI ZBIGNIEW                     KRZEMIEŃ USTRZYKI DOLNE

                WINKLER GRZEGORZ                            TARNÓW

                SIEŃCZAK KAMIL                                   BRZOZÓW

                BATORSKI MACIEJ                                  USTRZYKI DOLNE

                HARSZE MICHAŁ                                    PRO-FAMILIA WOJASZÓWKA

                STOSZKO ARTUR

                ENGLOT BARTŁOMIEJ                            STRAŻAK BRATKÓWKA

                LEŃ KRZYSZTOF                                    BRZOZÓW

 

           Prezes

  KSTS KROSNO

 Janusz Maculski


















Aktualności