Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Podkarpackie na II miejscu w klasyfikacji generalnej województw podczas MP Kadetów.

W dniach 3-6 maja 2018 r. w Luboniu rozgrywano w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów. Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 5 medali, w tym 1 złoty, 1 srebrny (w drużynie) i 3 brązowe.
13.06.2018
PZTS
Źródło:

W grze indywidualnej najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką z Podkarpacia okazała się Katarzyna Królikowska (GMKS Strzelec Frysztak), która zajęła 3 miejsce.

Natomiast Mistrzynią Polski w grze podwójnej została Martyna STACHNIAK (MLKS Nurt Przemyśl) w parze z Zuzanną KOWALCZYK (KS Gorce Nowy Targ).

Martyna STACHNIAK również w grze drużynowej wraz z Martyną HAJDUK wywalczyła medal zdobywając Drużynowe Wicemistrzostwo Polski.

Oprócz tego z brązowymi medalami w grze podwójnej, zakończyli turniej Michał OLBRYCHT i Szymon SPOREK (obaj UKS TKKF MOSiR Dukla).

Należy dodać, że województwo Podkarpackie uplasowało się na 2 miejscu w klasyfikacji generalnej województw. W turnieju wystartowało łącznie 13 podkarpackich zawodników (6 dziewcząt i 7 chłopców).