Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Oliwia Wątor Brązową Medalistką Mistrzostw Polski Żaczek

Zawodniczka reprezentująca klub GMKS Strzelec Frysztak, podczas rozegranych w Krakowie Mistrzostw Polski Żaczek i Żaków, dwukrotnie stanęła na najniższym stopniu podium.
22.06.2017
POZTS
Źródło: własne

Oliwia Wątor w grze pojedynczej przegrała dopiero w półfinale z późniejszą triumfatorką turnieju Wiktorią Wróbel. Zajmując tym samym trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski Żaczek i Żaków rozgrywanych w dniach 17-18.06.2017 r . w Centrum Sportu „Bronowianka” w Krakowie.

W grze podwójnej Oliwia Wątor wraz z Alicją Skórą reprezentującą klub UKS Niedźwiada Dolna, również wywalczyła brązowy medal.

Zawodniczki z Podkarpacia przegrały dopiero w walce o finał z Zuzanną Pawelec i Zuzanną Borek.

Dobry występ na Mistrzostwach zanotował również Dawid Jadam zawodnik PKS Kolping Jarosław zajmując wysokie 5 miejsce.