Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

I Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych

W sobotę 8.12.2018 r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Ustrzykach Dolnych odbył się I Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w grach indywidualnych i deblowych o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych.
14.12.2018
POZTS
Źródło: http://www.sport.ustrzyki-dolne.pl/
W sobotę 8.12.2018 r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Ustrzykach Dolnych odbył się I Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w grach indywidualnych i deblowych o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych.


W zawodach wzięli udział: dzieci, młodzież i dorośli z powiatu bieszczadzkiego, a także goście z Jarosławia, Sanoka, Krosna, Krościenka Wyżnego, Sandomierza, Turzego Pola i ze Starego Sambora z Ukrainy. Turniej został rozegrany w sześciu kategoriach w grach indywidualnych, oraz siedmiu kategoriach w grach deblowych. Łącznie w zawodach wystartowało 65 osób.

Ponadto impreza realizowana była, między innymi,  przez UKS „Krzemień” w Ustrzykach Dolnych w ramach projektu grantowego współfinansowanego ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego „Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego”.


Sponsorami turnieju byli:

  • Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej w Jaśle - POWES 
  • PGE Energia Odnawialna Oddział ZEW Solina – Myczkowce w Solinie
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • UKS "Krzemień" w Ustrzykach Dolnych

Pozostałymi współorganizatoramki byli:

» Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
» Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
» Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych



W poszczególnych konkurencjach zwyciężali:

 gry indywidualne:

Kat. I – „skrzaty” ur. 2010 i młodsi

  1. Szymon Kozak – UKS „Krzemień” Ustrzyki Dolne 
  2. Gracjan Dębski – UKS „Krzemień” Ustrzyki Dolne 
  3. Dmytro Shulepov – Stary Sambor Ukraina
  4. Martyna Zdziebko – Ropienka (UKS „Krzemień” Ustrzyki Dolne)

- Kat. II – „żacy” ur. 2008-2009

  1. Kinga Hawro – Jarosław
  2. Łukasz Hendzlik – Ustrzyki Dolne
  3. Karol Kaszany – Ustrzyki Dolne
  4. Szymon Harsche – Ustrzyki Dolne

- Kat. III – „młodzicy” ur. 2006-2007 

  1. Denys Yaniv – Stary Sambor Ukraina
  2. Amelia Chmielowska – Krościenko (UKS „Krzemień” Ustrzyki Dolne)
  3. Oliver Kunik – Tyrawa
  4. Kacper Pisz – Tyrawa

- Kat. IV – „kadeci” ur. 2003-2005 

  1. Paweł Czekański – KTS GOSiR Krościenko Wyżne
  2. Bartłomiej Kochanowicz – KTS Sandomierz
  3. Krystian Podkalicki – UKS „Krzemień” Ustrzyki Dolne
  4. Wiktor Zdziebko – Ropienka (UKS „Krzemień” Ustrzyki Dolne)

- Kat. V – „Amator”(do IV ligi) - ur. 2003 i starsi 

  1. Jakub Chmielowski – Krościenko (UKS „Krzemień” Ustrzyki Dolne)
  2. Artur Gratkowski – SKT SP3 Sanok
  3. Mariusz Haduch – SKT SP3 Sanok
  4. Piotr Tomoń – KTS GOSiR Krościenko Wyżne

- Kat. VI – OPEN 

  1. Maksym Shulepov – Stary Sambor Ukraina
  2. Piotr Kolodczejczyk – MOSiR Krosno
  3. Jakub Chmielowski – Krościenko (UKS „Krzemień” Ustrzyki Dolne)
  4. Rafał Graboń – Turze Pole

gry deblowe:

- Kat. I – „opiekun i dziecko” ur. 2008 i młodsi

  1. Dmytro i Maksym Shulepov – Stary Sambor Ukraina
  2. Kinga Hawro i Adam Foryś – Jarosław
  3. Szymon i Tomasz Kozak – Ustrzyki Dolne

- Kat. II – „opiekun i dziecko” ur. 2007 i starsi 

  1. Amelia i Zbigniew Chmielowscy – Krościenko
  2. Wiktor i Piotr Zdziebko – Ropienka
  3. Zuzanna i Maciej Batorscy – Tyrawa

- Kat. III – „Rodzeństwo” jedno z rodzeństwa ur. 2008 i młodsi 

  1. Martyna i Wiktor Zdziebko – Ropienka

- Kat. IV – „Rodzeństwo” jedno z rodzeństwa ur. 2007 i starsi 

  1. Amelia i Jakub Chmielowscy – Krościenko
  2. Bartłomiej i Zbigniew Kochanowicz – KTS Sandomierz

- Kat. V – „Deble koleżeńskie” - ur. 2008 i młodsi 

  1. Szymon Kozak i Karol Kaszany – Ustrzyki Dolne
  2. Gracjan Dębski i Szymon Harsche – Ustrzyki Dolne

- Kat. VI – „Deble koleżeńskie” - ur. 2007 i 2003 

  1. Paweł Czekański i Piotr Tomoń – KTS GOSiR Krościenko Wyżne
  2. Denys Yaniv i Daylo Holovchak – Stary Sambor Ukraina
  3. Oliver Kunik i Kacper Pisz – Tyrawa

- Kat. VII – „Deble koleżeńskie” - ur. 2007 i 2003 

  1. Artur Gratkowski i Mariusz Haduch – SKT SP3 Sanok
  2. Dawid Mantojfel – Ustrzyki Dolne i Mateusz Łącki – SKT SP3 Sanok
  3. Wiesław Łącki i Piotr Tomoń – KTS GOSiR Krościenko Wyżne

W klasyfikacji generalnej klubów o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych zwyciężyli:

  1. UKS „Krzemień” w Ustrzykach Dolnych – 96 pkt, 
  2. Stary Sambor z Ukrainy – 25pkt,
  3. SKT SP3 z Sanoka – 17pkt.

Zdobywcy pierwszych czterech miejsc we wszystkich kategoriach indywidualnych otrzymali nagrody w postaci medali, pucharów i nagród rzeczowych ufundowane przez Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych, natomiast w grach deblowych nagrodzone zostały pary do trzeciego miejsca statuetkami ufundowanymi przez UKS „Krzemień” w Ustrzykach Dolnych. Wszyscy w/w otrzymali pamiątkowe dyplomy, a każdy uczestnik zawodów słodki upominek.

W klasyfikacji zespołowej wszystkie trzy kluby uhonorowane zostały pucharami zakupionymi przez Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych.


Nagrody wręczali:

  • Krzysztof Lachowski - w imieniu Burmistrza Ustrzyk Dolnych
  • Beata Buziewicz - koordynator projektu
  • Zbigniew Chmielowski - UKS Krzemień Ustrzyki Dolne


Galeria Zdjęć na stronie http://www.sport.ustrzyki-dolne.pl/






 





Aktualności